Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jozine to by ten levej a střední museli zorat aby se jezdilo vpravo :wall: a zakaz předjíždění pro LKW nic nevyřesí, slovinec to stejne sekne celí ten spůr a benga nikde :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 02, 2019 9:25 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Nahodou ted potkas i nejvetsi strelce v pravem pruhu na D1,v baustele myslim,bo ten levy je tak uzky ze se boji o spigle na Q7 tak jede za mnou sotva 80kmh a trpi u toho jak kun ze dal za olympijske kruhy dva mega aby se tahl za kamionem.
sob lis 02, 2019 2:29 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jj každej Q7 a ve zůžení zjistí co tí má za krám že se tam nevejde :D Když dodělávali třípruh na devítce u Lipska tak v kopcu mě předjelo berlingo, kolega předemnou byl míň zdatnej a jel čáru. To berlingo tam prostě narvat musel, prvně urval špígl vo návěs, lek se vzal to doleva a urval vo svodidlo druhej :wall: jel dál, vklidu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 02, 2019 9:08 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

co se tyce jizdniho stylu, souhlas s jozinem. klakson pouziju tak jednou za rok. no stress. na ostatni ridice nikdy nijak nereaguju at je to sebevetsi kokot. a ta vyjimka jednou za rok se mi stala ted ve ctvrtek.

d1 3 rano za benesovem smer brno. na konci stoupani jsem po prazdnu uhnul do leveho cz kolegovi, at se zaradi z pomaleho do praveho pruhu. to byla chyba. cz automotivelowdeckzavodnikovi se splasil actros, na horizontu zrychlil na 90 a jeli jsme vedle sebe. rikam si ok, je to kokot, pustim to z kopecka. za chvilku jsme vedle sebe jeli skoro kilem. tak jsem rozsvitil v kabine a ukazuju mu (bez fakacu) jestli je jako normalni, protoze uz me zacinaly vyblikavat osobaky. jen na me koutkem oka mrknul, delal jak kdyby tam nebyl a jel si dal. tak ja brzdy a zase za neho. v dalsim kopci mu to zase zacalo ubirat a ja mel 100 chuti ho v tom pomalem pruhu kde zas jel na konci zavrit, ale pak jsem se na to vysral a jel dal.

ale v hlave to mam furt a proste nechapu, jak nekdo muze byt takovy picus.
sob lis 02, 2019 11:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No to sou ti hňupi kvůli kterejm sou zákazy, asi nějakej novej ze zkušenostma z osobáku, co si myslel stejně jako ty blikající za tebou co seš to za jarYna, že nepřidáš a nepředjedeš ho :roll: stává se mi to často, prostě šlápnu na brzdu a počkám si na něho do nebo z kopca. Jinak když mi to udělá po druhý, tak toho buď nechám když sem u cíle nebo, pokud sem už před ním, tak to normálě volantem rozvlním a máš vidět jak je najednou kilometr za mnou :!: akorát tě asi pak vytroubí ti osobáci :(
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned lis 03, 2019 7:45 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

P.cus to byl urcite.uz z principu,ty ho pustis,at se muze zaradit a on zacne okamzite zavodit.ma upravit rychlost.pokud ma prebytek koni nebo magnet na snimaci a jede mu to 120,ma tam plno moznosti te pak predjet.ja uz ani osobaku do leveho neuhybam,kamionum ano ale prepocitam si to jak vidim ze ma 30t dreva,nema smysl hned do leveho jak on bude teprve na zacatku pripojovaku a ma 200m pred sebou.
ned lis 03, 2019 8:49 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

přiznám se, že mě to trochu znejistí, když mi někdo visí na zádech a problikne dálkovýma, pak musím furt čumět do špíglu místo dopředu co ten zmrdek vymyslí. Jeden mě tak atakoval večer od Vys. Mýta koleje a tak a až mě střihnul nad Mor. Třebovou samo že klakson a dole za kruháčem co tam je pumpa šel do odstavnýho. Patrně dojížděl natěsno do pauzy, nebo se mu chtělo jenom chcat. Měl jsem sto chutí se ho jít zeptat proč to dělal, fakt by mě to zajímalo o co jim jde.
ned lis 03, 2019 9:10 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já jednou půjdu k policajtum a úsek Mohelnici V. Mýto si vezmu dobrovolně. Protože tolik čuraku co tam tak nepotkas snad nikde jinde. Ideál jet tak kolem 2/3 ráno směr Olomouc. Elitní řidiči firem HOPI apod.
ned lis 03, 2019 10:45 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Na tom useku co pises se potkavaji dve skupiny.jeden ma 25t trubek pod strechu a druhy ma 3 palety s hajzlakem.do kazde kruhace dojizdi metr za tebou,z kazdeho by te chtel predjet pres dvojitou plno.do minuty se to i me rozkula na 90+a chlapa ve spiglu nevidet,vaha me tlaci v pred.tak to pokracuje kazdy kruhac a dedinu.do mohelnicaku omete,bez blinkru a na spigl,aby nahore odbocil v levo na klobasku.proto uz davno nemam Cb v aute,majk lezi pod posteli vysroubovan.
ned lis 03, 2019 11:47 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

tak je to severní větev na Moravu a hodně lidí i v osobácích raději tudy než na D1. Ve špičkách je tam těsno a všichni chtějí valit tou svou rychlostí, přičemž stejně všichni dojedou nakonec pomalejší nákl. Vrtula tam lítá co slyším v rádiu co den a v zimě to bude ještě zajímavější, a pak ty koleje :pray:
ned lis 03, 2019 12:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kdyby je napadlo a hlavne fakt postavit usek Hk-mohelnice,bylo by vyreseno plno problemu.na D1 by ubylo plno aut jedouci z moravy na prahu.nejvetsi prumyslova oblast nasi zeme je sev.morava,co tam je firem a dopravcu to neni nikde.jenze je jiste ze tech 100km cca se nepostavi nikdy,ja se toho urcite nedoziju.hlavne ze stavi D3,uplny nesmysl zbytecny atp.
ned lis 03, 2019 12:52 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

D35 se už staví, sice jen 15 km ale staví. Proč je nemsysl stavět D3? Díky za vysvětlení
ned lis 03, 2019 7:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vsak rikam tim tempem se toho nedoziju.D3 mi pripada zbytecna,malej provoz,v noci tam jedes sam i po okresce ted.kolem Olomouce treba jede auto za autem i o pulnoci,tak to myslim.
ned lis 03, 2019 8:05 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 03, 2019 8:17 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 07, 2019 12:47 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů