Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

když ho máš takhle tak je to ještě v poho, si představ co provede v lese na ledě do protivky, snad ho odchytí do sítě než se s ním možná někdy :mrgreen: potkám
stř srp 05, 2020 9:36 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř srp 05, 2020 10:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dobrý kokot.mozna to lkw mohlo počkat s předjížděním pár sekund stejně by mu to vyšlo v klidu,asi jel polehku jak rychle se přibližoval.to je ale jedno.me zaráží ta rychlost osobáku,že se jezdí devadesát mimo obec se tady vůbec neřeší,kolik jel stopade?idiot.kde jsou ti naši motorkáři policajti???? :wall: vím,stahujou prouzu na váhu.... :shock:
pát srp 07, 2020 4:24 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Správně :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát srp 07, 2020 4:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dokud toto nebude policie resit,nikdy to nebude lepsi u nas.techniku nakoupenou maji,ne ze ne.ale vyuziti v praxi?vyhozene penize.v bohumine jsem videl policejni bmw rady 7 posledni model.kcemu jim je auto za tri mega?
pát srp 07, 2020 5:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

U nás je taky 7er, je půjčený na 6měsíců, polepený, vevnitř zádná policejní výbava, jen co tam připleskli na sklo :D Nikdo s tym prej nechce jezdit, bo hned rozmlátili okno a maj strach :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát srp 07, 2020 5:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Treba to je ta vase pujcena na sever.za me holy nesmysl.policejni civilni supy dratuji jen polaky a cizince na d1 v ostrave.sme prohnily stat,od hlavy k pate
pát srp 07, 2020 6:37 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ITD , kolik jsi viděl Poláků, že by kontrolovali. Taky pokud máš SPZ jinou než polskou tak tě berou a je to tak víceméně všude.
pát srp 07, 2020 7:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Polske Itd bere i polaky.ne ze ne.je tri mista,kde nas stavi,jako cizince,to znamena u hriste novy plac Kadz.kozlie,KRAPKOWICE u Baru a platidla Wroclav,vzdy vezme cecha.nahore v polsku to je jinak.rubal jsem u Lomza,uzka okreska.jejich kontrol plac.jel jsem prvni,za mnou polak pul metru odstup.ten inspektor me nechal uplne zastavit temer,a jen rekl,,povoli nech pan jedzie,,at jedu pomalu.ja projel on vlezl za me a polak jel na bok.u me osobne profi odvedena prace z jeho strany.
pát srp 07, 2020 7:16 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Prouzu taky berou Češi na váhy to ne že ne, ale stejně je pravděpodobnost, pro cizince v jiné zemi větší. Bylo, je a bude to tak. A to že berou u Ostravy ty rakouské SPZ, co v každém sedí Polák je v pořádku, už by je měli řešit od Mikulova. Myslím osobaky co se přes Moravu řítí jak dementi.
pát srp 07, 2020 7:25 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

dobre ze kontrolují ne? mohli by víc. Viděli jste u litomysle jak si zavřeli tu nudly ze by tam dělali kontroly? Já ani jednou a to tam jezdím myslim celkem dost. Na D5? D11? ať to dělají jak BAG ať si zaberou 4 spury a motorkáři jim to můžou stahovat..... kde je problém. 1x za život sem přejel 90 a občas nejakej výkon či jízda..... komu se to nestane

Ale je třeba vymýtit umyslne porušování.... třeba urcite druhy preprav kde mají řidiči nachystanych 30tis na vážení, 3x v týdnu 11h jízdy a pod. Karty a magnety ani nezmiňuji
pát srp 07, 2020 7:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To mas pravdu.to je treba vymytit.60t,dve karty magnety.neresit hovna minuty.nevim co je nudle u tebe,asi to parkoviste pred sjezdem na Koclirov.tam jsem videl kontroly.i dodavku vazil,temer zazrak.
pát srp 07, 2020 8:29 pm

Prouza88
Příspěvky: 6771
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Wckr, jožin: Ále noták :doh: To sme si snad už vysvětlili, vám vadí mejch 50t, mě zas vašich 12t na hnaný.. OK?
Já to teda nějak nesleduju, ale berou tady dole hlavně nás čechy, bo to maj jednoduší, s rumunem se moc nedomluví, ale veme ho taky to zas jó :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát srp 07, 2020 9:31 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

mě nejde o to ze mas 60..... ale tak sup na váhu a šéf ať to zaplatí ..... protože kdo má v obálce nachyatane ty prachy tak je nevozi jen tak

proč by sis bral gumu když nechceš m.dat

a více méně mě jde o ten plebs co tu jezdí a děla si co chce a je jedno jestli je značka to,pl,h nebo cz
sob srp 08, 2020 2:03 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ITD , kolik jsi viděl Poláků, že by kontrolovali. Taky pokud máš SPZ jinou než polskou tak tě berou

štatistika ITD z roku 2019
-- nedávno som o tom na nete čítal: https://logistyka.rp.pl/transport/7516- ... -i-szybsze
Poliaci každý rok zvyšujú počet kontrol zahraničných áut, ale ani zďaleka to nieje tak, že by kontrolovali len cudzincov. V roku 2019 inšpekcia vykonala 176 000 kontrol. Podiel zahraničných vozidiel bol 46%. V roku 2015 to bolo 33% zahraničných áut.

porovnanie s BAG: v tomto roku za prvých 5 mesiacov bagúni urobili 54 216 kontrol. Až 35 086 automobilov, to je asi 65%, bolo zahraničných.
sob srp 08, 2020 2:08 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Stralis 4P2 a 44 hostů