Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Lepíme se tomu autu před nama na prdel, protože než dojedeš k tomu zúžení, tak za tu dobu se před tebe nacpe tak 10 pitomců s osobákama. Pak je to uplně k hovnu, bo levej jede pořád a pravej se furt prodlužuje. To by snad mohl pochopit aji ten největší trotl !!!!!!!!
Samozřejmě jedno auto těsně před zúžením pustím. To je ZIP - kua - že každej jednoho pustí. KAŽDEJ JEDNOHO, NE DESET !!!!!!!!!!
sob pro 05, 2015 1:13 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Však jo.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob pro 05, 2015 1:36 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

TESI má naprostou pravdu, ale ta banda tu mele pořád svou.
sob pro 05, 2015 3:44 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Další odborník. Tak sem napostujte ty výroky, kdy byla vina na řidiči v průběžném pruhu.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob pro 05, 2015 3:58 pm

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

Příspěvek

Já si vždycky říkám,že jsem v práci a dodržuju zip na 100 procent. Těch pár osobáků nebo někdy i kolegů mě nerozhodí a včasnou vykládku to nezařídí. Když to nejde tak nejde, Koho to vyloženě sere,měl by si zopáknout psychotesty. Je to život a pár minut max většinou.
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
sob pro 05, 2015 6:02 pm

Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Hm, tak Tesi a Janek1 si taky zapínají bundy od prostředka, nebo už nevím. Vidím, že dávání razítek ve dveřích místo školení řidičů se ještě pořád někde provozuje.
sob pro 05, 2015 6:34 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

TeSi: Pokud někdo jede v pruhu, který přestává být průběžným, opět se dostáváme do dizkuze, která tu byla nedávno - jaký je rozdíl mezi omezit/ohrozit/dát přednost. Což řeší §2 zák. 361/2000sb
Jinak konkrétně vše ohledně ZIPu řeší §12
§12
(5) Přejíždět z jednoho jízdního pruhu do druhého smí řidič jen tehdy, neohrozí-li a neomezí-li řidiče jedoucího v jízdním pruhu, do kterého přejíždí; přitom musí dávat znamení o změně směru jízdy. Při souběžné jízdě umožní řidiči vozidel jedoucích v průběžném pruhu řidičům vozidel do tohoto pruhu přejíždějících z pruhu, který přestal být průběžným, vjet tak, aby se vozidla jedoucí v průběžném pruhu a vozidla do něho přejíždějící mohla řadit střídavě po jednom do jízdního proudu průběžného pruhu. Tam, kde se dva jízdní pruhy sbíhají v jeden, aniž by bylo zřejmé, který z nich je průběžný, nesmí řidič jedoucí v levém jízdním pruhu ohrozit řidiče jedoucího v pravém jízdním pruhu.

No, a zde je vidět, že nic o přednosti zmíněno není

Uživatele JANEK 1 neřeším, ten se v zákoně 361 vyzná stejně, jako já v chemii. Já teda aspon narozdíl od něj to tý chemie nekecám


M.Z. Problémem, proč při DN při (ne)aplikaci ZIPu odnese řidič, který byl v pruhu, jenž přestal být průběžný je jasný. Ale zase to je věc, kterou by mohla pořešit kamera a správní řízení eventuleně soud. Pokud by na té kameře bylo něco vidět....


NeverHome: Řidiči si neuvědomují jednu z mnoha věcí. Špatný styl jízdy nezdružuje jen tebe, ale i ty ostatní. A u ZIPu to platí dvojnásob. A když se někdo řadí do kolony 500m jen z důvodu, aby ho společnost nepovažovala za piráta, protože bejt ovcí je lepší - tak krom toho že zdržuje i sebe, tak i ty za sebou
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob pro 05, 2015 7:34 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

https://www.youtube.com/watch?v=An_cGeL8lmc

Třeba zde. Proč jsou tam dva pruhy a všichno stojí v levém...? Ono na tu zelenou ve dvou pruzcíh projede víc aut (2x tolik) než jedním. Další věcí je, že ta dlouhá kolona (která by byla při jízdě dvěma pruhy a při správné aplikaci zipu kratší) někde zase může zasahovat a komplikovat provoz třeba vytvářet další kolony na přilehlých komunikaích, komplikovat řidičům jízdu, co chtěj na blízké křižovatce odbočovat doleva apod...

A pokud se tady zase najde chytrák, co bude řidiče vozidla s kamerou označovat za piráta - Ne, on pouze využil debility a ovčanství ostatních ve svůj prospěch
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob pro 05, 2015 7:41 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Schyzofrenie

Příspěvek

Zdá se, že je zde spoustu schyzofreniků. Tesi a potažmo já, jsme se vyjádřili, že nějaký magor v trucku nemá právo blokovat jízdu ostatním a nechat je plynule zipovat a pak tady dá odkaz jak je to správně a obhajuje zas druhou variantu, když předtím obhajovali toho magora v trucku.
Aby to bylo jasný, odsoudili jsme toho magora v trucku, co blokoval ostatní. Ono je to asi jedno, při zdejší účasti mentálů.
sob pro 05, 2015 8:53 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

TeSi napsal, že vozidlo jedoucí v pruhu, co přestává být průběžným má přednost a že v případě DN nedal přednost ten v průběžném pruhu - což ty jsi mu dal za pravdu, ale pravda to není.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob pro 05, 2015 9:06 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Janek: řešíme jen zavinění při DN při zipování, zbytek už sis domyslel...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob pro 05, 2015 9:12 pm

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

David29

Příspěvek

souhlasím s tebou skoro ve všem. Beru to tak. lidi nevychováš a pár minut navíc mě nespasí. Někdy ten stres mám jako každej v koloně před zúžením,ale nevyšiluju nad každym osobákem,pak zas čekám někde jinde,páč mají kávu atd..Nemá to cenu se ničit.
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
sob pro 05, 2015 9:21 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:43 pm, celkem upraveno 1 x.
sob pro 05, 2015 10:23 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

sof: To už tu bylo :wink: Tak dva roky už to budou
Já nevím, ale i s odstupem času si myslím, že je smutné, že řidiči nedokážou objet překážku tak jak maj. Mimo jiné, taxikáře jsem ani nebral v potaz (u toho jsem vjetí nepředpokládal a čuměl jsem, po řidiči v pickupu) a troubení směřovalo na toho v bílem pickupu.
A uhnout nebylo kam, i když bych samozřejmě (leč s kecma) asi uhnul

EDIT: Nevím jestli to je bílý pickup, na video koukat nebudu - ale zkrátka vozidlo před taxikářem
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob pro 05, 2015 10:42 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

v tom přerově ...pokud se nepletu bych jel uplně stejně ... že banda dementů stojí v levým, nemusim bejt mezi nima a majznul bych je i s velkým jako hovno.....


:D :D :D :D :D

dejte si radši nějaký " tematický videjko " :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=89zBtcLKsfE
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 05, 2015 10:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů