Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:32 am, celkem upraveno 1 x.
úte kvě 23, 2017 8:29 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

6:13 am je odpoledne? Aha. Vzhledem k tvýmu 8:29 pm tě vítám, cestovateli v čase...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 23, 2017 8:40 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

A.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:31 am, celkem upraveno 1 x.
úte kvě 23, 2017 9:18 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Za tebe možná... Na velkejch stavbách v Prahééé se betonuje až večer... Krom velkejch akcích, to začíná pochopitelně ráno. Ale není problém začít 150m3 třeba v 15h

Jinak pokud nejedu na druhou stranu čech, chodím do práce většinou na cca 7h. Většinou v 7h mám bejt na betonárně, kdekoliv v čechách, kde působíme...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 23, 2017 10:35 pm

Zpatecka
Příspěvky: 77
Registrován: stř kvě 22, 2013 9:24 am
Bydliště: Tam kde zrovna jsem

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jedna debilka od Slaného
https://youtu.be/ss9slQiO0qg
stř kvě 24, 2017 11:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Predvcirem na A4 u Dresden,jsem hodne urazil ego truckera z Litomeric,posuvka naves,volvo fh500,zmazane jak jetel.Jely sme do stoupani,zakaz predjizdeni,prvni polak,za nim on ja treti.Zakaz skoncil,ja do leveho a ometl oba,on asi koukal na film tak zavahal.Jak to zjistil co jsem provedl,tak to z kopce pustil na 120kmh,aby byl prvni...Lepsi mrtvy naz druhy je mi to jasne.Po par minutach odbocil na autohof... :wall:
Neřeším...
čtv kvě 25, 2017 7:24 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No a já si pěkně sjíždím v úterý na Aurach a omete mě rumunský ko*ot, vytrubuje a namířil na mě rukou jako pistolí. Nevím co si ta p*ča myslela,že do toho sjezdu vletím s 24 tunama 80km/h? Strašné jaká verbež dnes řídí kamiony. Škoda,že jsem už neměl výkon abych ho někde mohl dojet! Bych toho suchárka černého vytáhl z kabiny za límec. Pak by mně to mohl ukázat znova...pi*a cigánská zavšivená!!!
pát kvě 26, 2017 1:03 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:30 am, celkem upraveno 1 x.
pát kvě 26, 2017 1:39 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kuva ale toto je dnes a denně...jedeš do kopce na hrbu poctivých 23t, každému teleti je jasné,že budeš rychle ztrácet rychlost. Dojede tě nějaké vemeno rychlostí blesku, těsně před tebou dupne na brzdu,rypák v asfatu a pak tě zuřivě objede, zatroubí a ukáže ti fakáče. Jak kdybych toho žebráka nějak brzdil nebo omezil schválně. Fakt mi přijde,že někteří za tím kniplem vůbec nepřemýšlí. No a přesně jak píšeš ty,tak já sice netahám cisternu,ale často vozím sudy s ADR bordelem a to se chová podobně jak cisterna. Tak se snažím jet co nejvíc plynule, bohužel někteří střelci pro to nemají pochopení...
pát kvě 26, 2017 6:03 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Koukám, že o hodně přicházím - když si neprohlížím řidiče, co mě předjídží :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát kvě 26, 2017 9:22 pm

motor-head
Příspěvky: 63
Registrován: pon říj 07, 2013 7:39 pm
Bydliště: cz

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Je to mazec, poslední dobou. Jedu po D1 směr Praha a v Brně sjíždím na Svitavy. Je to do kopce kde jsem dojel Scanii plato. Kde měl kolega naloženou nějakou stavební buňku a nějaký lešení. Já prázdný, dva pruhy tak ho předjíždím a koukám jak puk. Na palubce roztáhlý notebook a hleděl na film. Ve městě :shock: Sice bylo kolem 20 hod. Takže provoz mírný. Ale i tak! Pro jistotu měl zaplé přední mlhovky. Tak mu bliknu zadníma že je to jako zbytečný. A hned do cb , na koho blikáš ty pí/o těma mlhovkama! Tak říkam, že ta ho dělala. A že to jako celkem oslňuje. Prej se mám starat o sebe atd. Pak je tam nějakej tunel z kopce kde mě dojel a držel odstup tak 2 -3 metry. Asi abych si užil záři švédských mlhovek . Jenže za par km se to tam zužuje ze 3 pruhů do jednoho. Kde to věčně stojí. A přede mnou asi 5 osobáků. 3 v levém a 2 v pravém. Jenže průběžnej je pravý. Teď my dva se ze zadu řítíme na ně kolem 70 km/h. Kde je pak snížená rychlost na 50. A osobáci brzdí na 30. A za mnou mentál pořád nalepenej. Brzdím celkem intenzivně a říkám si že bych v té Scanii nechtěl ani sedět natož to brzdit! A do cb kur/a nemůžeš něco říct ty pi/o. Že se tady ty malé mrd/y jebou. A já mu říkám. Pokud vím před pár km na zpět si mi říkal že se mám starat o sebe ty pi/o. Takže se v klidu dívej na notebook a starej se o sebe! Pak bylo další stoupání a tunel kde už jsem ho nikdy neviděl. A jsem za to rád.
pát kvě 26, 2017 10:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No blbé, proto tu vysílačku už pár let nechci zadělávat do auta.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 27, 2017 8:05 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Posledni roky co zacaly jezdit s kamionama ty naplavy z pracaku to cim dal vic stoji za hov*o. Nejen ze si vzajemne nepomahame, ale jeste se mezi sebou jebe*e jak hovada. A o te balkanske letce skoda mluvit. Strasne jim narostl hrebinek co nam vsem berou praci.
sob kvě 27, 2017 8:39 am

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak já se taky musím pochlubit dvouma debilama.

První v sobotu řidiču BMW s rumunskou značkou Rohlenky směr Vyškov , kterej v tom zúžení zastavil v pravým pruhu a telefonoval.

A druhej dneska s nákladákem. Borec i když viděl, že předemnou je druhej nákladák tak začal předjíždět ikdyž proti jelo auto. Ani mu neuhnul a natvrdo ho donutil vyjet do vobrubníku.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
úte kvě 30, 2017 5:04 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes jedu po D1 (ještě za dne) a na připojovacím pruhu "kolega s 12t", mrknu do špíglu a za mnou ještě hodně daleko světýlka osobáku, lup do levýho, kolega se zařazuje, vše vypadá OK, mám rychlost a dostávám se do bezpečné vzdálenosti před něj k zařazení, ale co to....osobák je těsně za mnou s rosvícenýma dálkovýma a troubí, normálně mohl dát nohu z plynu, přibrzdit, ale on se tlačí na svodidla ,lítá za ním hlína a chce se protlačit mezi mnou a svodidly, uhýbám prudce doprava, kamikadze se prosmyknul a valí svých 180 dále. Tak nevím jestli se to vyplatí někoho pouštět z připojovacího pruhu, když lítají zezadu takový sebevrazi.
úte čer 06, 2017 6:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů