Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Lucas i profesionál je blbec takže toto je o blbcích jak profi tak amatérech a ten s tou dodávkou bude zdřejmě profík :lol: :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát říj 01, 2010 10:54 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dneska si to ženu svých 40 km/h ze svou lízou s vlekem s kopečka a za mnou nervoza v bílé dodávce po třetí všeho zlého mě předjel v nepřehledné zatáčce, ale proti červená fabie tak tak cca 1 cm dělilo zmrda od čelního nárazu, čím jsem trochu zabránil dalkovejma a vytroubením asi všeho vzduchu trumpetou. Zmnrd z dodavkou kosek vycouval a jel dál za mnou. Pod kopcem jsem zastavil, když proti jelo víc aut, aby mě nemohl předject. Rudý voči a a pěkně nasranej (odpustěte mé výrazy) jsem na něj vletěl otevřu dveře dodávky napřáhnu ruku v pěst a on na mě čumí tlustej cikán. Byl vyjevenej jako kráva tak jsem mu nezdvořile vynadal, ale po zjištění že je tam cigiošů asi 10 jsem opusit od fyzického potrestáním a jen jsem mu řádně vynadal :-)))

p.s. před rokem se kousek dál stal čelní náraz když mě předjíždel s oplem a trefil fiata !!!
viz foto:
Obrázek
vezmeme to zkratkou je to sice dál, zato horší cesta
sob říj 02, 2010 1:28 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Bude sranda, az se diky stale vzrustajici navstevnosti fora zacnou prolinat temata "Kdo potkal magora" a "Kdo koho potkal" :lol:

jinak bych vam panove doporucil klid a nohy v teple, za den potkam takovejch magoru, ze kdybych mel o kazdym psat na forum, nedelal bych nic jinyho :))
sob říj 02, 2010 4:49 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Globe no jo ale to bys neměl za chvíli o čem psát kdybys byl neustále u netu ale i tady je pár ....... :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob říj 02, 2010 8:29 am

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

No možná jsem mimo OT ale také jste slyšeli v radiu ,myslím, že to bylo ve středu , že ať ten blázen se Subaru kterej se řítí z Mohelničáku a předjíždí kamiony přes dvojtou plnou čáru

Když jsme se před čtrnácti dny vraceli autobusem z Hradce králové tak nás při sjíždění Mohelničáku předjel (spíš kolem nás proletěl) borec v Hanzalíkově kamionu. Taky přes dvojitou plnou. Byly asi tak 3:00 ráno a bylo to už před tou poslední pravotočivou zatáčkou před Mohelnicí, ze které se samozdřejmě vyřítilo auto v protisměru. Kdyby vyjelo o vteřinu dřív tak nevím... No a v Mohelnici jsme ho hned u první pumpy zase dojeli. Takže ušetřil možná celých 30 vteřin. Jen pro doplnění - Autobusák jel 75-80km/h.

BAGR, neznáme se náhodou? jsem z Mladče. (sry za OT)[/i]
ned říj 03, 2010 4:34 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Docela drsnej dokument, obcas jsem u toho nevericne ziral s otevrenou pusou http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... cich-smrt/
pon lis 29, 2010 1:13 pm

Uživatelský avatar
John 15
Příspěvky: 210
Registrován: pát čer 20, 2008 11:12 pm
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek

Hodnotím to jako skvělý dokument, opravdu stojí za shlédnutí :wink:
pon lis 29, 2010 5:48 pm

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Takovýhle zmr.. sfetovaný střílet na místě nebo týrat do konce života :evil:
pon lis 29, 2010 9:41 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

taky sem dneska potkal magora co mě předjížděl jak sebevrah a o pár km dál už stál ve škarpě a zdálky mě prosil ať zastavim a pomůžu mu... hádejte jak jsem ho pozdravil a zároveň dal najevo že lituju ale spěchám :)
pon lis 29, 2010 10:22 pm

milhaus
Příspěvky: 280
Registrován: pát lis 26, 2010 8:06 pm
Bydliště: Třebíč / Ostrava

Příspěvek

Ten dokument to fakt stojí za to, k tomu není co dodat...
Nežijem proto aby jsme pracovali, pracujem proto aby jsme žili...
pon lis 29, 2010 10:51 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... přesně jak píše Icewinter, taky jsem potkal mentála mimo jiný onehdá, když sem vyzvedával první vlnu truc-forovejch věciček v Náchodě. Na konci Skalice mě předjíždí jantar na motorce, řev jako blázen, dobrejch 130 tam ve vsi musel mít a eště stihnul hodit takovou myš přede mě, že sem musel na brzdy. Se slovy: "kdyby ses chtěl někde zabít, hajzle" jen kroutím hlavou... A jak se najíždí na obchvat, borec už sedřenej do krve tahal velocipéd z příkopu.
No pozdravil sem ho stejně jako Ice ;)
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pon lis 29, 2010 11:42 pm

Pauli

Příspěvek

Já dneska potkal takovýho kreténa, že kdyby byla soutěž o největšího kreténa na zeměkouli, tak by byl druhej, protože to byl očividně takovej kretén, že by ani tu soutěž nevyhrál :!: Jedu si od Lanškrouna do Pardubic a za Svitavama jak je ten nájezd od tý zkratky přes Javorník se přede mě NASRAL se žlutou sklopkou, bez blinkru a do zrcátka se snad vůbec nepodíval, já brzdil i očima a on jel dál nějakých 50-60 a nedal se předjet, do protivky jedno auto za druhym a on furt to svoje tempo a nalepenej ke středu, telefon u držky a pohoda, za náma během chvilky snad kilometrová kolona.Takhle jsme se za ním táhli až do V.Mýta, pak přišli ty dva pruhy co jsou tam na výjezdu, řikám si konečně ho předjedu a ten KRETÉN se rozcapil přes oba dva pruhy a v jeho zrcátku vidim jenom vytlemenej xicht!!!!To už jsem nevydržel a podržel jsem trumpety až se uhnul, ale to zase hned černej dým z vejfuku a šlapal na to co to šlo, ale předjel jsem ho.To mi hlava nebrala.A potom před Jaroslaví dva strécové na kolech VEDLE SEBE skoro přes celej pruh a v protisměru samozřejmě auta, naštěstí jsem je viděl už z dálky takže jsem zatroubil a oni nic, takže brzdy a pustil jsem jim trumpety přímo za prdelí, načež na mě začali hrozit pěstma a cosi mlejt držkama :!: A to jsem se těšil na zimu jak kološuci zmizí z cest a ono je jich snad ještě víc než v létě :evil:
pát pro 10, 2010 10:55 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... tak taky jsem včera potkal "Pana kreténa", myslím že by se mohl klidně zařadit do soutěže od Pauliho :-( Cestoval jsem včera s klukem vzádu v sedačce do Prachovic, večer, nějak po šestý hodině. Kdo to znáte trošku v Sezemicích, je tam trošku taková blbá křižovatka. Já jel od Holic, na stopce přede mnou nějaká fóbie, od spoda od Pardubic magnum s návěsem, za ním štrůdl a z vrchu od Bejště "maestro" v FH se sklopkou a odbočoval doleva jakoby na Holice, takže by MĚL dát přednost štůdlu za magnumem. No, fóbie se tam vtěsnala do mezírky a ujela, říkám si: tak budu slušnej a kdyby mu to nevyšlo, tak mu tady nechám místo, že sem si nepopojel ke stopce. Projel magnum, slyším troubení, a vidím inžinýra, že to střihnul před celým štrůdlem co jel od Pardubic, těsně za vratama od toho magnuma, noviny by tam asi nestrčil. No a už stojím na klaxonu taky, protože dement si nebyl schopnej ani normálně najet, řadím "R" a aspoň ten metr mezi mnou a pasatem za mnou jsem si couvnul. Troubíc a couvajíc si v duchu počítám, kolik bude stát novej předek na fokuse, když milostpán konečně zastavil. No, udělal jsem tam manévr, a ač jsem to původně neměl v úmyslu, dal jsem se doprava na Býšť, aby exprd moh v klidu pokračovat v cestě... :roll:

Takže docente od firmy AD LUBOŠ PAPÍK v bílým FH, přístě by stačilo počkat, až přejede těch šest aut od Pardubic, pak se ta křižovatka nechá uplně v klidu projet, bez toho, abys sebou vzal auto, který stojí na druhým místě od stopky.

To sem si zas hnul žlučí. :evil:

EDIT: ted mě eště napadlo, že kretén tam čumí a třicet metrů kdyby sjel dolů a otočil se tam na kruháči, tak se moh v klidu okroužit, byl by na hlavní teď hned okamžitě a nemusel tam 30 vteřin čekat, aby následně moh chytit nerva a udělat tu prasečinu.

Pro neznalý je to tu:

http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=136349 ... 78400@z=16
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
sob pro 11, 2010 7:41 pm

Pauli

Příspěvek

To co jsem dneska viděl, to už mi opravdu hlava nebere :roll: Jel jsem po D11 na Prahu a jak jsou ty dvě OMW proti sobě, tak kousek za nima vidim v pravym pruhu modrý majáky, všichni uhybali do levýho, já byl tak 300m od toho, kouknu do zrcátka, tam v dálce kolona osobáků, tak jsem šel taky do levýho, páč pak by mě tam už nikdo nepustil.Jel tam krokem policejní passat a před nim nějaký auto bouchnutý zezadu, dělali mu doprovod a trochu zasahovali i do pravýho pruhu.Samozřejmě zezadu hned blikačka a když jsem byl přesně na jejich úrovni tak mě zprava předjela bílá astra v kombíku, spz AHT...něco, hned přede mě a hop na brzdy, ale takovym způsobem že kdybych byl naloženej tak nemám šanci to ubrzdit, skoro až zastavil a hned plnej knedlík a pryč.Než jsem se stačil zase rozjet tak mě zprava začal brát čobol s kamionem a nechtěl mě pustit zpátky do pravýho :roll: Opravdu krásná situace a policajti na to jen čuměli a ani nehnuli brvou.To bych asi musel mít o něco víc světel na rampě a vzadu nalepenou 90tku aby si něčeho všimli, že :roll:
pon pro 20, 2010 8:20 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... co si tady tak předčítám, myslím, že ten profesák nechám propadnout a na kroucení volantem se zvysoka vyséééru. Aspoň mě to k tomu nebude táhnout...
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pon pro 20, 2010 9:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů