Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kua, nikdy se nenechat vytlačit, pak jsi v pytli...
Ten v protisměru to mohl za ní otočit, zachránils mu kůži.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát říj 28, 2016 11:04 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Der Sankte - v dedine je radar,ale iba ten informatívny,prej bez kamery. V dalsej dedine nic neni a kamera az v chebe,za 20km.

M.Z- asi tak no. A ten v protismere viezol v aute pol tony dlazby,a jakzabrdil,tak sa.mu vse nasypalo do predu. No proste mazec to bol.
Hlavne mi.nejde do hlavy,ze neni mozne auto pohľadať podla popisu. A to mi policajti este hovorili,ze mozem dostat pokutu,ze som uhybal a skoncil vpoli. Som aj dýchal,ako chapu to,ale ze s tym nic nejde urobit,nejak to dohladat? Hlava mi to proste nebere :x
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát říj 28, 2016 11:20 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

To ti řeknu, že by mě asi vzteky roztrhlo. Samozřejmě že by to dohledat šlo, ale to je pro tu naši pseudopolicii práce navíc.
pát říj 28, 2016 11:53 am

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

peter gasparovic:

Přístup policistů je podivný, pokud mají popis auta měli by vykonat kroky ke zjištění majitele.

Pokud máš na to nervy tak byl podal podnět na GIPS (inspekce dokáže líné policisty rozhýbat - vlastní zkušenost) a zároveň bych podal trestní oznámení na neznámého pachatele (to již policie musí aktivně řešit).
pát říj 28, 2016 12:26 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pokud máš na autě poškození od jiného vozidla, tak co mleli o pokutě za vyjetí ze silnice?!
Některé benga jsou extrémně tupé.

S borcem s dlažbou v autě, to byl teda pech a krasavice za volantem musela být pěkná svině.

Kdyby došlo k nějakému smrťáku, tak by auto podle laku v místě kontaktu dokázali najít, takhle na to hážou bobek.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát říj 28, 2016 12:47 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Prave ze to bol len taky letmi polibek. Ja uhybal,brzdil,ona sa zaradovala a najednou uhla cesta do leva a prefomnou uz jen pole. Takze z lavej strany na aute ani nic neni vidno.
A pan z dlazbou bol pekne opoteni,rika,ty vole,tys mne zachranil,inak by to do mne nakourila...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát říj 28, 2016 1:14 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Peter Gasparovic : rozhodně bych ti případné neuhýbání za zlé neměl,můj kolega měl minulý týden nehodu s kamionem-předjížděl ho na úzké dvouproudovce starý citroen ZX obsazený dvěma mladýma holčinama,řidička viděla že v protisměru se blíží auto,kolega tam měl 80 a držel svůj směr,no a vyřešila to šlápnutím na plyn a strhnutím těsně před něj,jenže to nestihla a zadní částí osobáku chytila o jeho nárazník... Skončilo to smykem a kotrmelcema v poli,kolega rozbitý předek,ale udržel naložený kamion na silnici,holčiny musely z vraku tahat záchranáři :?

Osobák totálka,ale jejich vlastní vinou,kdyby kolega uhýbal,tak mohl skončit v poli,a holčiny by možná ujely stejně jako v Tvém případě.

Já jsem si kameru pořídil cca před měsícem,v osobáku jí nevozím,což asi dělám chybu,ale v náklaďáku jí vouzím stále,je to otravný a zdržuje to furt jí s sebou nosit a nandávat na okno ,ale bohužel v dnešním provozu nutný :wink:


David29 :
čéče,ty seš fakt ukrutně nervní,já taky občas telefonuju za jízdy se zákazníkem,nebo odepíšu jednoslovnou SMS (tlačítkový telefon).

A v momentě kdy by mě někdo vytruboval a nebo zastavoval a řval na mě ať si přestanu hrát s telefonem a jedu,tak by mě velice moc nasral
:twisted:

A odpověděl bych mu ve tvém stylu :
Co je ti sakra do toho? Zalez zpátky do auta a starej se o svý :!:

To že tě někdo "zdržuje",neznamená že je to nutně jeho vina,můžeš ho předjet,objet,nebo si dát cigáro,kafe nebo studenou sprchu a vychladnout,ale rozhodně tě nic nenutí vyvolávat za každou cenu stresovou situaci a konflikt,to že je někde 80 ,neznamená že všichni musej jet 80,a ani vo chlup míň,protože vzadu jede nasranej DAVID :roll: :!:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát říj 28, 2016 10:16 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Pokud někdo jede bezdůvodně 60 na 80 (teda bezdůvodně - protože si hraje s telefonem) - tak to je s prominutím na přesdržku.
Já myslím, že jakkýkoliv držení telefonu v ruce je jasně zakázáno ;-)

Když je někdo pako, a musí dělat co je zakázanýho a zároven neumí přitom jet normálně - tak at jde dotyčný doprdele. Asi by jsi nebyl nadšen, kdybych si při každém zapalování cigarety zastavil a já ti odpoved - Co je ti kurva do toho?

Když někde něco hledám, nedovolím si jet na 50 třeba 30. Když to hledám a nelze to najít při rozumný rychlosti (tj. 40 njeméně), tak to prostě odstavím u kraje a zavolám si tam, nebo se rozhlídnu a jedu dál
Jet o 20km/h méně jen proto, protože bych čuměl do telefonu - osobně bych v tu chvíli snad radši zmizel do kanálu
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát říj 28, 2016 10:43 pm

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

To je že je někde 80 znaméná max povolenou rychlost, neznamená to že musíš jet přesně 80. Když budu mět nějakou závadu na autě a pojedu pomalu abych dojel tak ty jak debil přijedeš metr za mně a budeš vytrubovat.
Ty si Davide důkaz že nějaké dopravně psychologické vyšetření je naprosto k ničemu, protože projde každý idiot
sob říj 29, 2016 9:40 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jet 60 na 80 - to už je zcela jasná bezdůvodně pomalá jízda (samozřejmě za sucha apod.)

Nechápu, proč sem pleteš závadu na autě. Za prvé to pak už není bezdůvodná pomalá jízda, za druhé to je úplně něco jinýho, než tak jet protože si hraješ s telefonem (s kterým si nemáš co hrát), a za třetí nemáš na silnici pro motorová vozidla (a na dálnici) absolutně co dělat (max. do prvního sjezdu a sjet).

Ano, tu Avii co táhla jinou Avii po jižní spojce jsem vytroubil - minul dva sjezdy, kterými měl tu jižní spojku opustit. Navíc řidič taženého vozidla nebyl schopnej si na zadní část umístit ani blbej trojúhleník. Bohužel nejsem ten správnej práskač, abych místo zatroubení na ně zavolal PČR a nechal je oflastrovat....
A předjíždět se mi je jen tak nechce, poněvadž na jižní spojce nemám ve středním pruhu co dělat (limit do 6t) a tím že bych je musel předjet, bych musel omezit osobní vozidla za sebou a to mi jaksi zákon neumožňuje

Jinak si projevil svou inteligenci. Když budeš mít závadu na autě, v první řadě se snad postaráš, aby to ti za tebou věděli, ne? Bud bys zablikal varovkama, nebo si na zadní část vozu umístil trojúhleník například
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob říj 29, 2016 9:52 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Blikání varovkama při tažení přeci né,jak ti za tebou budou vědět,kam se chystáte odbočit?Je to takovej českej nešvar.Trojuhelnik je správně.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob říj 29, 2016 12:28 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Píšu jen bliknout a zas vypnout, ne blikat pořád.
Ale je to tak, jak píšeš
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob říj 29, 2016 12:35 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

peter: a to nemaš aspon začatek SPZ? přitelkyni škrabl na parkovišti nějakej mladej fakan když stala u auta, a zapamatovala si jen začatek SPZ a jake auto to bylo. zavolala PČR že měla nehodu a vinik ujel, přijeli sepsali nafotili a auto do cca 3 tydnu dohledali i když sami řikali že tomu moc velkou šanci nedavaji
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
sob říj 29, 2016 6:31 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Ad Peter Gasparovič

vyfoť nám auto z leva, kde tě atakovala nebo nám nevykládej pohádky. Proto to nevzali policajti, protože je to tvrzení proti tvrzení, ikdyby zůstala na místě.
sob říj 29, 2016 7:15 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Kalvados- nemam potrebu si nic vymyslat. Nebo mas pocit ze som si rekl,parada,mam tyzden kupene auto tak s nim skocim do pola? :wall: :wall:

Za prve,jak pisem,nebol som tam len ja a ona,ale aj protijeduce auto.
Za druhe,obaja sme brzdili a uhybali
Za tretie,jak pisem,bol to letmy bolibek ze z lava je len suchanec na prednom narazniku.
Za stvrte,pan v protijeducom aute,je svedok,
A za piate,bohuzial ti auto nevyfotim,pretoze lezim v nemocnici kvoli hnutej pateri,pretoze som vlastne do toho pola skocil sam od seba :roll:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob říj 29, 2016 11:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů