Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3410
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

docela odvaha pustit do světa vlastní video, kde navadim k trestnému cinu ublížení na zdraví pomocí zbraně - LKW auta. Jednani Turka nebo Araba ve Fordu na D SPZ je samostatna kapitola. Jinak všechno spatne :wall:
čtv lis 07, 2019 8:57 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Teď to vyznělo že je to video moje, tak néni! Jinak tutaj ti Leveláci asi jedou slušnej matroš, sem tam sem je potkal a vostří piloti. Osobák na jednu moravskou to jo..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv lis 07, 2019 9:07 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3410
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

tak jsem to nemyslel....na trubku to nemusel dat někdo, komu to poslal nebo to tam dal on sám, prostě hloupost
čtv lis 07, 2019 9:20 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

https://video.aktualne.cz/ridic-autobus ... f6b220ee8/

Tady další kroutič co nemá gule se přiznat a zkouší se vykroutit :wall: Lepší už byl snad jen ten, co si spletl pedály a omylem vybrzdil kamec :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 08, 2019 7:34 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vem si ze takove hovado ti veze deti do skoly...Nejaka plna cara na zemi,svetelna signalizace v provozu,kde bylo naprosto citelne i pres stojici osobak ze tam blika cervena.Stat tam LKW,bylo by zas kecu ze pres nej nebylo videt a mysle ze ma poruchu treba a stoji tam jen tak :wall: .Za me osobne prasarna nej.zrna,rubat tam Pendolino tak jatka na entou..
pát lis 08, 2019 8:58 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Taji jedna akční..mlhovkář z Lublaňě
Obrázek
A myslíš že to vypl? Poslední "mlha" byla u Neumarkt a. d. Oberpfalz, dojel sem ho před Regensburgem a čuměl za nim až ke Straubingu.. tam uhnul že jo :wall: proč sem na něj 2x blik neměl ani páru..tvl za 10 let sem tu mlhovku zapl párkrát a voni za jasný noci :roll: Du spát, ráno dom a jestli bude mlha, tak si nechám jen denní svícení vpředu, stejně sem nejrychlejší tak mě ze zadu nemá kdo :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob lis 09, 2019 12:58 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jak se budes vecne rozcilovat,praskne ti zilka.Za sypacem,za mlhovkarem.Si dej odstup,jak se za nim neda,zajdi se vychcat a vyresene.Je tezke cumet na cestu,sledovat film v notasu a jeste vnimat nejake blikani za nim.Pro to nikdy na nikoho neblikam,vzdy to dopadne jinak nez bych chtel.
sob lis 09, 2019 9:25 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jakej máte názor na kolegu? https://youtu.be/5jtBZHzjgzE?t=292 Mělo by to skočit na čas 4:52
Že jede těžce přes 90 bych neřešil, ale že pak zrychluje bez ohledu na mě ne - osobně na jeho místě bych při předjíždění přestal zrychlovat
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon pro 02, 2019 7:28 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já na konci třech pruhu vypínam tempomat a nechal bych ho se zařadit přede me.celou dobu jel evidentně rychleji než já a zdechlomu to jen v kopcuvbo byl těžší než ty.kdybys to udělal po par sekundách by ti opět ujizdel a nemusel bys nadávat a rozcilovat se a blokovat levy pruhu zbytečně. Tady se pozná kdo jezdí s nadhledem a kdo ne.
pon pro 02, 2019 9:00 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Hoši, na to se dá podívat ze tří stran :idea:
Ty sis říkal, že ti na kopcu neubral
On si říkal že ho zas ten lehčí v kopcu musí předjet.
No a z pohledu třetího ste blbouni oba :lol:
Jeden z vás to neodhad a zbytečně ste se drželi v šachu, buď si ho neměl už předjíždet, nebo on tě mohl nechat. Zákon ale hovoří jasně, řidič předjížděného vozidla nesmí bránit v předjíždění, a v rámci úspory paliva by ti mohl na kocpi o ty dva kiláče ubrat. Takže spíš je vůl ten vo si ho předjížděl :wink:
Zažívám dost často v noci, kdy závodíme šici, on těžší ale jede mu rychlejc. A když potkáš dobrýho chlapa, tak se předjedete na 100km 20x, nebrzdíme se vzájemně a ani nikoho jinýho. Jen si ubrat, to máš pak hned lepší pocit, žes potkal profíka..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon pro 02, 2019 9:57 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak já jezdím striktně max 90 - nepouštím to z kopců na 120 jako jiní. A když jsem naloženej, snažím se moc nepředjíždět, pokud nepotkám vyloženě brzdu - abych ho v zápětí nebrzdil.
A když mě už někdo předjíždí, tak ho holt nechám
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon pro 02, 2019 10:19 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jó asi tak :idea: Jště sem zapoměl, ke konci toho tvýho videa je před tebou práce na silnici a ten před tebou tam jede a nedá blinkr, když jede okolo silničáře v náklaďáku. Častý nešvar a kurňa, když su na tý dálnici a jedeme vláček, tak tam ten blinkr dejte, ten vzadu aspoň začne zjišťovat co že se to děje :roll: Jak na těch kruháčích, půlka nebliká, protože to nemaj zažitý a když si nevzpomene, tak ho nedá :wall: Naučte se to, není to tak těžký narovnat prst, když kroutíte tím kulatým :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon pro 02, 2019 11:03 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já nevím no.poprvé po rovině te předjel rozdílem třídy.evidentně mu to jede rychle.na konci stoupani az po třech minutách asi si ho dojel.tzn ze chlap držel tempo tzv co to da.jak rikam.stačí pusitvnohu z plynu on jde před tebe a hlavně ti bude hned zas ujizdet a mas od něj pokoj.asponnja to tak dělám.jak rubes na Španělsko kolem besanconu mas takych hrbu asi deset.Rumuni na španělských číslech(se trans.primafio) co jim to jede po rovině téměř kilo.věčně bojují stěna Man460 třeba az do konce.tak ho necháme at si jede.predemnou.žádný problém s tím nemám. Samozřejmě jak je hrb dlouhý a sem tak v polovině.ometu ho.ale jak jsem před koncem třech pruhu to seru už.
pon pro 02, 2019 12:11 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

DIAVID29: A nebylo lepší místo toho nekonečného troubení spíše použít blinkr aby jsi mu ukázal že chceš zpátky? Jinak já osobně bych už ubral v kopci a nechal ho jet, kolik bych ztratil? Ani ne 1 sekundu?
úte pro 03, 2019 5:40 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

mikunited: To míníš vážně?
Jakože když jede vedle tebe na dálnici auto, kterýmu zrychlíš a zůstane vedle tebe - tak pokud nebliká blinkrem tak máš dojem, že chce zůstat v levým? Já neříkám, že jsem nějakej anštajn, ale tohle mi dojde i bez blinkru :-D
Já jsem mohl ubrat - neříkám že ne. Ale stejně tak on se mohl držet svých povinností, a v předjíždění nebránit
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte pro 03, 2019 8:57 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů