Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jé Hrošáku,tobě to sekne :D Jinak koukám že ta Blondýna v profilu už není tak docela pravda :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát pro 31, 2010 5:26 pm

Uživatelský avatar
pantáta
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 05, 2009 1:48 pm
Bydliště: j.č.

...a na konec...

Příspěvek

...to nej nakonec,né že bych zapomněl,ale říkal jsem si že poslední bývá originál(né vždy).Tak i já se dovolím připojit k příspěvkům zde psaným přede mnou,přeji všem zaměstnavatelům kteří nás celý rok okrádají aby je opravdu někdo,ale opravdu někdo okradl,těm hodným a poctivým kterých je opravdu jak šafránu hodně velmi lukrativních zakázek,všem zaměstnavatelům aby našly řidiče kteří jim budou vyhovovat dle jejich představ,řidičům kterých jsou nás velmi velká množství,přeji tisíce kilometrů bez nehody a také aby našly svého zaměstnavatele který bude dle jejich představ.Jináč Vám všem přeji aby tento nastávající rok byl lepší nežli ten rok předešlý,všichni držte svá kolečka pevně v ruce a všemi koly co jich jen máte pevně na zemi.To Vám všem přeje PANTÁTA alias JIPOMAN
ned led 02, 2011 3:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů