Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

Tak abych se tady taky hezky za tepla nahlásil.. :-)

Rok nic a teď ve čtvrtek špatně zajištěnej paleťák na korbě a brzda před retardérem- díra v bedně. No a aby toho nebylo málo, včera jsem prdelí auta při zatáčení, když nadběhla, urazil vedle stojícímu eurocargu zrcátko.

Jdu odevzdat řidičák.. :)
sob říj 11, 2014 4:58 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

uz se nekomu z vas stalo,ze jste zaparkovali a chvili na to nekdo prisel,ze jste ho nabourali a kdyz jste to ooukli,zjistili, ze to je na miste,kde jste to nemohli udelat a ze to je podvod??? myslim ze ne. me se t stalo tenhle tyden. zaparkuju u kuhne nagelu a prileti chlapik,ze jsem ho odrel,tak jsem obehl naves a nic a na jeho aute (clio) pod pravym svetlem odrene. no a ze pry jestli budem volat policii. ja ze ne a tak on ze prej at mu dam 50 ecek a nebudem volat. ja mel nastesti u sebe jen 10e a tak vzal telefon, neco do nej zvatlal a po chvili se zeptal,jetli mu dam tech 50e. ja ze ne,tak akorad ze pry kein polizei a jel pryc. kolega co o sledoval mi rekl,ze jsem mel kliku a este ze jsem mu nic nedal. ze prej to tam zkusil uz na dva ridice
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob říj 11, 2014 5:35 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

strejdo,taky to mám za sebou :shock:
ženská si vymyslela,že jsem ji v Praze 5,koukal jsem do mapy,někde mezi baráky v Butovicích v zákazu nákladáku,odřel návěsem bok osobáku,číslo ale nahlásila tahače-jak to mohla vědět?Snad vědma,která předvídá,že ji protijedoucí auto odře?
Takže den dovolený,na DAS,doložit stazku,kolečko,dodací list,ujmul se mě nějaký mgr.,v danou dobu jsem dělal 9hodin pauzu po vyložení u rampy na Kauflandu v Kopřivnici.Dotyčnému jsem podpsal plnou moc při zastupování v jednání s uřady.V den D,kdy bylo jednání na uřadě,jsme se s dotyčným zástupcem DASu sešli na uřadu dopravy,takže další den dovolenýtam si doklady převzali,usoudili,že si to paní vymyslela,bydlela totiž v Modleticích,kde jsme na Kauflandu parkovali,takže zkusila náký číslo,a dotyčné vozidlo naprášit,coř ji nevyšlo,zástupce DASu slíbíl,že paní zažaluje za křivé nařčení,společenskou ujmu,moje 2 dny dovolený atd.no už se mi nikdo neozval,takže asi po roce jsem od této pojištovny odešel,škoda peněz :roll:
sob říj 11, 2014 7:57 pm

Queram
Příspěvky: 43
Registrován: ned led 13, 2013 5:17 pm
Bydliště: Peterborough

Příspěvek

čtv lis 13, 2014 9:09 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Taky jsem byl za učedníka.V pondělí večer už po tmě najednou na 4 u Dobříše takové pleskání.Řikám hergot co to je,plachtu nemám co to muže bejt,že by se utrh nějakej protektor,no tak uberu k pumpě cca 700 metrů a jak uberu pleskání ještě větší.šlápnu na brzy a jiskry jak od rozbrusu z prava.U pumpy tam jdu a v pravo v předu na návěsu guma nikde jen ty dvě patky,blatník v čudu a ráfek na jednom místě probroušenej o asfalt.Koukám na to jak tele na vrara aby se bez bouchnutí rozložila guma a já zničil ráfek to se mě za 25 let nestalo.Všechno je holt jednou prvně. :shock:i
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
pát lis 14, 2014 6:47 am

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

TP mě se to stalo na pravém předním balónu u vleku a taky jsem nic neslyšel,ani necítil,koukám do zrcátek a vlek nahnutej zničehonic na jednu stranu,sem se lekl co se stalo,zastavím a taky jen patky s drátama,tak hned telefon kolegovi za mnou,jestli někde neviděl balón a prý jo,štěstí jak prase odkutálel se na bok a opřel se o svodidla,bylo to na horizontu nad klesáním do Slavkova u Br.,stát se to o pár metrů dál mohlo být na silnici veselo... :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
sob lis 15, 2014 12:43 am

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

tak ja si po necelych 2 letech na kamionu taky nasypu popel na hlavu a mám první zářez na pažbě, ráno přijedu do arealu skládat a že musím na váhu druhou bránou tak se mam jet někam dovnitř otočit....jooo to mi chlapec neměl říkat...bylo nějak po 6 ráno všude černočerná tma a mista taky nikde nic moc....tak si začnu couvat abych se na prudko zlomil ale jaksi jsem si nevšiml že kousek ode mne po pravé ruce stoji v přítmí zaparkovana Fábia...necítíl jsem ani tuk ani žádny rachot, ale potáhl jsem ji rožkem návěsu o dobrých 10m.. no vynadal jsem si do debilů a šel najit majitele, ovšem jak ten mě sjel sem nestihl pobrat (přitom šlo o firemní auto) a ten mě drtil jak bych mu naboural jeho největšího miláčka...takže jsem se dozvěděl že jsem č.urak h.ovado d.bil ožrala apod a když to neumim tak at za to nelezu..jooo hold pan byl dokonaly a nikdy se mu nic neposralo...
hold co už stalo se, ale opět jsem se utvrdil v tom jaci jsou lidi svi.ě...slušně jsem uznal svoji chybu že vše vyřešime k jeho spokojenosti a byl jsem poslán akorát do prdele a šel volat policajty...tak doufam že z toho má aspon dobrý pocit že sem o pětikilo lehči.
A o přihližejicich kteři jen slepě čuměli když jsem se otačel a nikdo na mě nezařval ani nemluvim!

:roll:
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
úte lis 25, 2014 9:13 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Asi bych mu taky něco od plic řekl, stejně volal benga, tak co.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte lis 25, 2014 10:29 pm

moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Příspěvek

Já myslím,že jestli ti policajti dali jenom pětikilo,tak si můžeš gratulovat.
úte lis 25, 2014 10:41 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To ho měli zastřelit? :lol:
úte lis 25, 2014 10:56 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Kolegovi v Praze rozstřelili zaparkovanýho Actrose,volala se policie kvůli tomu že auto leasingový a viník,kterej uznal vinu platil 2000kč flastr... stalo se to taky v areálu firmy při otáčení :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
úte lis 25, 2014 10:57 pm

moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Příspěvek

Zastřelit ne,to málem udělal majitel fabie,ale 500 kč za dopravní nehodu je dnes hodně lidová cena. A co bodíky,byly???
úte lis 25, 2014 11:04 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 11:38 am, celkem upraveno 1 x.
úte lis 25, 2014 11:18 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

no tak neřikam že to je buhvijaka pokuta ale zamrzi to...to mohlo byt klidně o darek pod stromkem vic... tak aspon že to bylo bez bodu, pokutu jsem dostal za to že jsem si na couvani kde nevidim nezajistil řadně poučenou osobu (už vidim tu ochotu lidi kolem :roll: )
No nejlepši na tom asi je to že par minut po tom došel nějaky jeho vedouci s formulařem, fotakem a uplně na pohodu se poptal co a jak, tak mu vše vysvětlim a řikal ok to se stane tak to skočime do tepla do kanclu sepsat.
Vypišem euroformulař o škodě, hodim dolu podpis beru kopii a loučím se, no a vylezu ze dvěři a do arealu přijeli dopravaci.
Tak jdu zpět do kanclu že je tady PČR, tak chlápek svědomitě běži ven že to vyřeši že už je vše vyřízeno ale policajti se ne a ne ukecat a že když jednou byli zavolani tak to musí sepsat....tudíž někdo být potrestán musel :cry:
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
stř lis 26, 2014 9:47 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 11:37 am, celkem upraveno 1 x.
stř lis 26, 2014 10:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů