Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

to ladix: to nebe by mohlo převládat...
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
pon led 24, 2011 6:15 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jé,tohle téma by vydalo na knihu,a dokázal bych si to číst do nekonečna a smát se u toho :D
Já taky nejsem svatej,předminulej rok na Transitu jsem s to pálil jednou úzkou okreskou mzi lesy poblíže Krupky,proti mně to pálil taky transit,oba jsme jeli tak 50,že to dáme,že se vyhnem,najednou na mně můj spolujezdec řve že to nedáme,v protijedoucím autě taky vidím že spolujezdec něco haleká,a najednou třísk,a už jsme stavěli,o sebe jsme si urazili zrcátka :D No,ale byla to drahá sranda,4500kč :?
Tejden na to před vánoci jsem si u baráku popojížděl po parkovišti osobákem,zledovatělá zámková dlažba se sněhěm a v kombinaci s nutností zatáčet udělala svoje a já to napral do zaparkovaného osobáku,ten odbruslil po ledu ještě do dalšího auta :lol: Na Xantii jen rozbitý blinkr,a LP světlo,blinkr jsem koupil za 150,a světlo za 300,jen jsem si přehodil sklo,a tím bylo opraveno,nabouraná protistrana celý předek uhnutý :wink:

No a s Meďákem jsem jednou couval k rampě,za mnou kamion na pravé straně,takže jsem si musel nadjet do leva a couvat těsně vedle kontejneru na železný šrot,na ten jsem si dával bacha,ale nějakej imbecil do něj hodil staré plynové vedení,a požární žebřík,a ten z něho čuměl tak metr ven,no ozvalo se drhnutí o plech,a sborový smích šoferského osazenstva co tam nakládali ,vyjel jsem,vylezl,přední "plácačka" na levém předku popraskaná ,a přes celé dveře promáčklina a šlic do plechu,no,ten deflektor se svařil,pak jsem si ho obrousil ,zakytoval,a nastříkal,při tom se sfoukly i ty dveřepřelepil se na nich origo černý pruh ,a auto vypadá zas jako předtím,ale od té doby zatím,ťuk,ťuk bez nehod které by stály za řeč :D

P.S:Jo,jednou jsem převrh paletu,a madlo paleťáku letícího vzduchem mi málem vyrazilo zuby a upálilo mi světlo co jsem měl na korbě,od té doby si svítím už jen očima :lol:
Naposledy upravil(a) JiRaY dne pon led 24, 2011 8:06 pm, celkem upraveno 1 x.
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon led 24, 2011 6:15 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Když je řeč o zničených paletách... Tak když jsem dělal brigádně skladníka v Albertu - to bylo rozbitejch piv :-D

Jinak jsem takhle vykládal IBC močoviny, auto nebylo v rovině a jak jsem najel paletákem na čelo, 1t s tim hnula kurevsky dolu a málem celý IBC sletělo z 1,2m vejšky na zem :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon led 24, 2011 6:32 pm

truckerzdenek
Příspěvky: 713
Registrován: stř črc 22, 2009 9:17 pm
Bydliště: Kvíčovice

Příspěvek

Tak klucí mucím se taky pochlubit včera se mi něco povedlo utrhl jsem si rezervu na návěsu na takovým debilním přejezdu mezi kralovicema a rakovníkem :( a tady pár fotek k tomu:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
tady co zbylo z držáku a jak byla svině těžká a zasraná ta rezerva když jsem jí dřel na návěs :(
Obrázek

Obrázek
a tady univerzální oprava elektriky do výkendu stím musím vydžet
Obrázek
úte led 25, 2011 5:03 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jj ten je božskenj :mad: ten přejezd, chce to zvedat no...kdo nic nedělá, nic nezkurví
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte led 25, 2011 6:57 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Mi Jiray připoměl ještě jednu nehodu :D . Na vykládce jsem paleťákem vozil palety s kartonem dozadu na kraj a ještěrkář si to odebíral, s poslední paletou jsem se nějak moc rozeběhl a sjel jsem z korby já, paleťák i paleta s kartony. Vše vydrželo bez újmy, ale rána to byla pěkná :D
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
úte led 25, 2011 8:16 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

mno,co se mi různě stalo s nákladem,o tom ani nepíšu :D ale nikdy jsem nic neplatil a nikdy nic zas tak moc nezničil :D
2x Nissan atleon 210
úte led 25, 2011 8:31 pm

mili

Příspěvek

Ten přejezd už trochu vylepšily ne?ale je pověstnej....
úte led 25, 2011 9:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jo je novej ale hodne v blbim kopci s low tam chytáš , chce ho jezdit našikmo a přizvedlý
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte led 25, 2011 9:16 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... jo eště sem si vzpomněl na MANa, tandemovou soupravu u pana Šmídla... Vezu nějaký... něco, už ani nevím co z Itálie, vykládka v Brně jeřábem, couvu se shrnutou plachtou pomaličku do haly, nevidim ani tu <l> když to najednou dál nejelo no... Tak sem maličko upravil rám otevřenejch vrat na vleku, ale hala stála dál, zřejmě dobrá železobetonová konstrukce. :roll:

U toho samýho vozu eště jedna příhoda, opět z Itálie, ale v tom sem nevinně... no nebo tak na půl. Nějakej ftipálek mi přes noc odpřáhnul vleka, ale jen voko, kabele tam nechal... Hm, tak sem se rozjel vyspinkanej do růžova po pauzičce, koukám do zrcadla, že se mi to nějak vzdaluje... Kabele sem táhnul za sebou, tak sem si pak hrál na elektroinštalatéra :-( Měl sem si to zkontrolovat, takže tak na půl moje chyba no...
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
úte led 25, 2011 9:18 pm

truckerzdenek
Příspěvky: 713
Registrován: stř črc 22, 2009 9:17 pm
Bydliště: Kvíčovice

Příspěvek

no na tom přejezdu když jsem jel tam byl to v poho a z pátky bylo bác nu jo stalo se ponaučení pro příště :wink: ale stávaj se aj horší věci jen mi sere ta elektrika zas to celý překopat :lol:
úte led 25, 2011 9:38 pm

Uživatelský avatar
CErin
Příspěvky: 760
Registrován: pon lis 03, 2008 7:44 pm

Příspěvek

Sovouš: To musela bejt náramná legrace, odpřáhnout někomu vlek :roll:. Je fakt, že člověka napadne leckdy ňáká blbost, no....
stř led 26, 2011 10:45 am

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... viď, Ondro, taky sem se tehdy náramně bavil. :roll:
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
stř led 26, 2011 12:25 pm

mili

Příspěvek

Mohlo to dopadnout mnohem hůř.Debil si to asi neuvědomil!
stř led 26, 2011 12:40 pm

Uživatelský avatar
Banicek
Příspěvky: 195
Registrován: čtv říj 09, 2008 6:14 pm
Bydliště: Dobřany

Příspěvek

Tak já taky občas zaperlím. :lol:
Jednou jsem vezl něco z Budějek do německa,chvátal jsem ,protože tam měli jen do 14:00, přijedu do firmy ve 13:55 ,utíkám se zameldovat do takový ty unimo buňky.Dávám skladníkovi papíry a najednou koukám přes to okýnko tam a vidím že se tam něco hýbe,vono mi Sprinterek couval,krve by se ve mně nedořezal,lidi Bolt byl proti mně amatér jak jsem mazal k autu,otevřel dveře a skočil po ručce.Akorát,že tam byly naskládaný palety a ty mi čaply ty otevřený dveře a tak malounko mi je otevřely.tzn.komplet . :lol: :lol: .Naštěstí tam byl jen mírnej kopeček,ale pod ním měli němci vyskládaný na paletách ty svý výrobky a no nich to naject to by bylo asi hodně drahý. 8)
------------------------------------------------
stř led 26, 2011 3:10 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů