Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Kdysi jsem trefil tím malým pravým zrcátkem větev (při couvání a stáčení do vrat), ale drželo.
A včera si jedu po hájveji do Krušovic, a ten plastovej šmejd se uklepal a upadlo mi... Díky bohu za vyhřejvání zrcátek, jinak by bylo na sračky a zničeno. Drcpáska to dokázala opravit

Zlatý starý zrcátka alá Tatra na kulatině :D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát úno 21, 2020 7:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Předloni, jaro, nový, naleštěný auto(c3 picasso) jedem o vejkendu přes Znojmo z Hatí na Prahu ke starejm.. No jak sem starej, tak sem blbej :D Dělali nám rekonstrukce hlavní(Praha-Vídeň) aj vedlejší(Praha-Brno), což sou mimochodem jediný dvě cesty přes Znojmo a třetí přes okolní vesnice taky něco(nevím už).. Moja mi to říká, já voči takle :roll: co mě bude říkat.. Dojíždím k uzavírce, všude zadrbáno po kokot a tam cedula, kruháč a na něm doprava zákaz, říkám paráda rovně to de a nikde nikdo :dance: Nešlo :doh: Blbě namalovaný a už sem jel doprava na ty okolní vesnice(+20km), moja byla chytrá, říkám klíííd, v osobáku levou zadní no stress a vohl sem to přes takový zahrady okolo trati :think: No polňačka a nakonci kopec, tak 20° a 50m, všude louže, tak pomaličku a moja povídá.. Víš že je tam kopec :D Jasný, klíd, brácha tady měl zahradu.. Tak sem se rozjel, malá spala v sedačce, cesta podemletá, štěrk pryč, samá mulda, no do půlky kopce, tam to protočilo na jílu kola, auto zajebaný až na střeše a sáně dolu :valetsesmihy: Malá hore a ta vedle taky na koňovi :doh: Tak sem se potupně vrátil mezi ostatní skákat semafor :doh: Dojedu k našim s tím zajebaným autem, tata už nás vyhlížel, lezu ven a on říká: "Ten blboun to chtěl vzít kolem zahrad co" :D
Holt není nad to, když šici doma jezděj, to pak neututláš nic a sou chytří jak rádio Jerevan :mrgreen: A malá, "táta apadu" :doh: Hajzl malej :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 11, 2020 7:20 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Jo děcka jsou nejlepší práskači.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř bře 11, 2020 7:27 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

V pondělí večer jsem zjistil, že mám prázdnou pneu. Vzhledem k tomu že to byl tuplák, tak jsem to nechal na ráno (stejně to v tu chvíli nebylo s betonem jak řešit a pak maj všude zavřeno). A hadici na dofukování úspěšně kupuju rok a půl :-D
Vzhledem k tomu jak to bylo rozpláclý jsem obvinoval i vnitřní pneu. Což se následně ráno v pneuservisu potvrdilo...
No, pneuservisák mi říká - po 100km to přetáhni. Říkám jojo, jasný.

No, a vzpoměl jsem si na to dneska ráno (což už mám za sebou tak 600km), když na mě ze dveří vypadli čepičky na matice :-D
Zrovna nebyl čas na tahání vercajku, tak jsem to aspon obešel - a díky bohu za to, poněvadž jednu matku jsem málem ztratil :shock: Tak mě to dokopalo to konečně přetáhnout :-D Ale dobrý, volná byla jen tahle jedna...

Furt lepší, než když mi kolega vyprávěl jak jel po dálnici a najednou ho předjela pneumatika - tak si říká hele, to někdo ztratil. A pak si v zrcátku všim, že je to jeho :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát čer 12, 2020 5:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Davide, ať se servisáci stydí! Za 10 let u Augustina sem neslyšel, že by někdo ztratil gumu nebo to dotahoval :wink: Já aktivně minulej tejden přetahoval kola po 50km s 60t a krom asi 5ti matic sem s tím nehl.. trubka metr, já 120kg a trubka ohlá :mrgreen:
A takový to Přetáhni sem nesnášel, v Bíteši sem řek mechošovi že ho přetáhnu, jak to napíše aj na druhou stranu :idea: A prosichr sem to kontroloval, bo sme tahali taky 60t a jednou mi tam někdo povolil kolo, sám sem měl rok auto a najednou byly 4 šrouby velde sebe volný... Hrkali, stačí poslouchat, né Metallicu na plný kule :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 12, 2020 5:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Dnes cuvam u Lidlu.je to tam na mikrometry,ale mam svuj powerflek,km od vchodu,ze zadu z boku ohrazene.takze loket,na spigle,obrazovka nepipa,nic neukazuje.s bavorem,ten predevcirem vylesteny profi,vycistdny(darek od stare k narozkam)takze bomba rana,naraznik ze spod do nejake nove traverzy co tam netusim proc dali.kupil jsem 5rohliku a jel domu,to se vyplatilo.
pát čer 12, 2020 7:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Jožin :smich: No jo stane se :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 12, 2020 7:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Hlavne ze tam je monitor jak cyp,cidla.tvarim se drsne do spiglu a mrdnu do jedine traverzy.uz jse to prelestil:-).koncim s Lidlem:-)
pát čer 12, 2020 7:52 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

CInkání znám, to jsem zažil na předním kole. Kdybych to tenkrát ignoroval, tak jsem taky už byl bez kola :D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát čer 12, 2020 8:06 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Já nevím, mě to teda křupalo, jak disk asi přeskakoval na závitech, ale naloženo 50t, na předku a matky šli o pár otáček rukou, možná cinkaj ty s tou podložkou :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 12, 2020 8:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Na starych kurvach Liaz atp kola bezne upadavali.srouby na h atp.dnes nasadim hlinikace na dilne,BOHUSmechanik to utahne tim pelouchem,ja robim pauzu.po 3h,vytahnu klid,trubka ne 2m ale pulmetru,vaha jak rak,100kg+a dotahnu obcas o jednu hranu.u nas to delame tak,jak se nekdo hrabal v kolech.gumy,brzdy,utahne to pelouchem ale neda tam cepicky na matky.ty mam v igelitce pod nohama hozene.i nejvetsi dement ozralec ajtak za volantem pochopi,ze je ma dotahnout a nasadit.primitivni a genialni.
pát čer 12, 2020 8:15 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Vidíš, geniální.. teda kdyz máš čepičky :think: Já se dycky ptal raka co na autě dělal(jak je to nový a umytý, tak to na matkách nepoznáš),ale dycky mi stačilo vědět že dělali brzdy a pak to zkouknout(na disku vidíš, jak to chodí okolo matek).. Nejhorší je, když ti aktivní mechoš o výkendu udělá ložiska a ty pak ztratíš v pondělí ve 3 ráno gumu :wall: No přetahuješ gumy v pondělí ráno? Ne, jen když víš, že na to hrabali :wink:
Jinak nám to rvali jen kvérem a bez problémů, taky by se neměli mazat, jen očistit a to i dosedací plochy.. Pak nemůže bejt problém :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 12, 2020 8:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Dnes ma kazde auto.naves.krytky matek.pokud nema,je to spatne.a ty krytky jak mam pod nohama,vim,ze se vtom Bohus hrabal.to mu nemusim ani volat.je to fakt jednoduche a genialni.
pát čer 12, 2020 8:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

A když tam Bohuš néni, tak tě do kopca předjede vlastní kolo, bo máš kurňa 510 :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 12, 2020 9:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Jak mas 368kw,tak v klidu..(500ps)
pát čer 12, 2020 9:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 36 hostů