Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Ten sloup asi vyměnit jde,ikdyž to nebude sranda,na druhou stranu s takovým sloupem při pomalým couvání jen tak nehneš,to by chtělo tak buldozer s ožralým strojníkem... :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
sob lis 12, 2016 12:17 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No, já právě pomalou zrovna necouval, navíc plně naloženej. Chytly to jen plechy, tak to sloup neměl problém - ale kdybych do něj v plný rychlosti a právě že naloženej se opřel nápravou? Nevím no. Asi bych nesložil, to ne - ale stačí aby prasknul....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob lis 12, 2016 8:27 am

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sloup se stáhne ocelovejma svorníkama, dělal sem u ps brno a taky to někde zažili to bys koupil celou halu za ty peníze, poškodil bys nějaký ztužidlo drží jen na dvou roxorech svou vahou, sloup leda odloupne kus betonu. Když se, začínal na jeřábu tak sem dával krajový plechy na střechu tak sem chytl o ztužidlo který se votočilo na bok, ale zůstalo prohnutý jak luk mezi sloupama, ale už to bylo zapletený tak sevřenou prdel, aby to neprolítlo spirolama až do prvního patra tak dojel od psg libhér a sundal a vyměnil za novej a to se mi ulevilo :)
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
sob lis 12, 2016 7:10 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pát led 19, 2018 7:04 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Radku koukal jsem na Tvé video, a jsi dobrej, myslím že by jsi zvládl i Tatru v terénu :D :D :D
sob led 20, 2018 10:07 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Byl si plny vid?
ned led 21, 2018 12:56 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

lubossss: No nevím, mám slaby ruce a s uzávěrkou bych s Tatrou nezatočil, to bych v bahně musel jezdit pořád jen rovně :D

romus145: ano, doplna a ještě trošku přes... ale děsnej amatérismu, předtím sem 3x projel a potom jednou uplně normálně
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned led 21, 2018 7:01 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

No tak Si Ráďo do serva naleješ místo hydrauličáku převoďák, ten je hustší, volant budeš tahat jednou rukou :D :D :D
ned led 21, 2018 9:33 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Ja jsem si ohnul naraznik navesu ve stredu v Belgii.Moje chyba.Naves Schwarzmuler,tam ten naraznik je z nevim ceho,ohnout jde lehce zpet natahnout tezce :D .Taak to hodim na pojistku na blbost opet.Jinak to bylo mega giga hyper logistik centrum,jak couvas dolu do hlubine aby to oni meli v lajne tzn.zvednout naves ,tahac at nezhrnes plech za kabinou ale zas ne moc abys neurrval dolni spojler pod narazniken a couvas do tech posuvnych kol,abys pak nahodou neodjel pred dokoncenim vykladky.Za me osobne uplna kravina,zpusob jen jak maximalne zneprijemnit couvani.Debilismus.To je jedno jsem kokot mam se naucit couvat.
Neřeším...
ned led 21, 2018 9:35 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Ja tento tyden. Jedu z AT vnoci do CZ. Prijedu na vykl a zjistim ze mam orvanou plachtu nahore na rantlu navesu, na levy strane :shock: Pro me nepochopitelny :wall: Kdyby prava strana tak jsem vzal okap strechu ale leva??? :think:
Cesta byla uzka Zwetll-Slavonice-Jihlava tak jsem třeba potkal nekoho komu něco couhalo z kamiku - proste nevim jsem kokot a tak to je. :clap:
sob led 27, 2018 8:17 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

To je fakt zajimave jak kouknes a dira na tve strane.Stane se,jak sam rikas druha strana je jasne okap atp ale tva?Zas je pravda dnes jel naproti me podval,na nem najaky bagr 3m braite a jel stylem jakoby nic,tzn,ja po skarpe...Aby to vyslo.To je jedno kdo nic nedela nic nezkazi prece :D
Neřeším...
sob led 27, 2018 8:01 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Někdy ani nevíš, že jsi něco provedl. Kolikrát obcházím auto a koukám guma na návěsu omytá o obrubník a já přemýšlím, kde jsem ho ometl. :hands:
Tudle mi zase kolega říkal, přijedu na nakládku a ve stropě díra. Někde něco stropem šmíkl. Teď jsem si vzpoměl, ráno vyjedu přijedu na nakládku a voda na podlaze, koukám a dírka ve stropě. Prostě kus ledu mi někde cestou sekl dírku do stropu, nebo to bylo v lednu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 27, 2018 8:26 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Plonkovým autem jsem byl za tmy na skládce, říkám si, to nemůže dobře dopadnout... Vylejvali si tam plac
Ajo, při návratu rány od gumy. Tak vylezu, a v gumě zapíchlá metrová pružina z matrace
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 03, 2018 11:16 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

4215: Pokud nejezdíš hlavně po hájveji, těm ošoupaným gumám se prostě nevyhneš. Já kolikrát musím na obrubník i najet, abych někde vůbec projel - aneb parkování OA v Prahééé.
Aspon se vždycky vyšoupe ta zažraná hlína, co nejde už umejt :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 03, 2018 11:26 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

To David29:Jo to jsou ty hradní jezdci, ale jak je člověk pošle do terénu, tak buď zapadnou, nebo přivezou pružinu z gauče v gumě. Na Pražský hrad umí dojet každý ......, ale v terénu to už umí jen pan řidič. :D :D :D :hands: :hands: :hands:
Jsem si vzpoměl na rotného Maňase, pro samé agitování neměl čas si vystřelit z kanonu, přeloženo, pro samé ježdění na Pražský hrad nebyl nikdy v terénu. :D :D :D
Doufám že to pochopíš, a jsi nad věcí, že to byla ode mne legrace a takové přátelské popíchnutí. :D :D :hands: :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 03, 2018 10:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Dave a 9 hostů