Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
bublabucek
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 09, 2014 7:48 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Jak jsi napsal.
Co mě nejvíc mrzí, že to začínají dělat i mladí slováci. Ale možná všichni přijdou na to, že i na ně se vztahuje český bodový systém stejně jako v D.
sob čer 11, 2016 9:38 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

NakejMagoj
Nejde o to, že bych neměl pauzy - čas na oběd mám vždy a to mi těch 45min zabere.
Opravdu nevidím smysl dělat 45min postýlku, když většinu dne tam mám "jinou činnost" (proškrtnutý čtvereček), kdy se kopu do zádele a nevím, jak si mám dát nohy. Rozdíl v postýlce a již zmíněném čtverečku nevidím - pouze ten, že se to nebere jako odpočinek, i když se "pod čtverečkem" flákám celej den.

Opravdu nevídím smysl v tom, proč nemůžu dojet v klidu domu a musím se trmácet busem - když prokazatelně mi to faktický odpočinek (ne podle TG) zkracuje - tudíž další den ráno usedám za volant unavenější, než kdybych dojel domu podstatně rychleji a pak mohl o to další den později vstávat, protože bych měl nákladák hned vedle sebe a nemusel půl hodiny pro něj busem jet.
Hlavně že TG hlásí výkon 13h a postel 11h. Ale realita je úplně jinde.


Jinak k tomu plánování - já nemám co moc plánovat. Nikdo neví kdy přesně betonování začne a ani kdy skončí. Vlastně se ani neví, kolik toho bude.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob čer 11, 2016 9:38 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

...a to je ten duvod, proc se cesta domu a k autu pocita do vykonu, ze? ....a kdyz si zapicujes v praci a ne tady, tak co ti muze rict zamestnavatel? Tak spi v aute a domu nejezdi, nebo jak to chodi? Netusim...
sob čer 11, 2016 9:55 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Proč bych chrápal v autě, když to mám cca 10km domů? A nějak nevím, co bych měl zaměstnavateli říkat...?

Navíc v téhle kabině spát ani nelze
Obrázek
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob čer 11, 2016 10:20 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Takže si mám nechat dát pokutum protože jedu déle domu? :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob čer 11, 2016 10:21 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

neee, jen mi nejde do hlavy, proc jses tak rozcarovanej z 11 h pauzy pri ktery stravis hodku na ceste z a do prace, kdyz musis preci vedet, ze ta cesta se pocita uz do "vykonu" , takze ten vykon zacinas uz prasknutim (nebo jestli mas deti nebo dobry sousedy tak jemnym zaklapnutim) dveri rano doma a i o to driv musis i skoncit preci...ten zamestnavatel me napadl jen kdyz si predstavim, ze bys todle resil s nim, nic vic ..
sob čer 11, 2016 10:33 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

vlastne tak jak to delas, by to melo oficialne vypadat 11 h pauza, 30 min do prace, 12 h jezdis, 30 min z prace a zas 11 pauza...ty vlastne delas cely tyden jen devitky, coz na flastr je :-D
sob čer 11, 2016 10:50 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Cesta z/do práce se vykazuje do výkonu pouze tehdy, pokud parkuješ mimo dané parkoviště vozidla...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 12, 2016 12:37 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pon črc 11, 2016 8:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned čer 12, 2016 8:21 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

NakejMagoj:
Neopdověděl jsi mi, jakej je rozdíl 2h stát s proškrnutým čtverečkem a 45min dělat postýlku - krom toho, že bez postýlky mám po 4,5h jízdy průser, pokud pojedu dál.

Jinak:

Odjedu 4,5h a pak dvě hodiny čumím na televizi při proškrtnutým čtverčku. Proč bych měl běžet do auta jen proto, abych dal postýlku...? Jakej to má smysl?
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 12, 2016 11:07 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nebo jakej smysl má stát nuceně 45min, když jedu třeba hodinu, 15min pracuju a průběžně tam mámpřes celý den čtvereček...? Asi jsem debil, ale pointa mi absolutně uniká
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 12, 2016 11:08 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jinak ano, brečím.
Brečím, protože 561 je jen nástroj buzerace a šikany, a některé ovečky ještě plesajjí, jaká je to paráda.
Přesně takovýhle ovce by nejradši měli pod kůží čip GPS, aby stát mohl hlídat co kde dělají. Už si montuješ do auta zařízení, které při zjištění přestupku proti 361 odešle žádost o pokutu na PČR?
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 12, 2016 11:11 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Asi jsem debilní, ale fakt mi nepřijde v pořídku dávat flastry za přetažení 13h (nebo 15h) výkonu jen proto, protože se třeba rozhodnu si cestou přibrzdit na pumpě si dojít na hajzl, nebo se stavit v krámě pro nákup....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 12, 2016 11:56 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

je to ochrana ostatnich ucastniku provozu a ridicu proti majitelum firem a i proti ridicum trotlum, co by jinak dali placeni od km treba CZ - Madrid na jeden zatah jen s prestavkama na kafe, co na tom nechapes? A kdybys ho tam nemel, tak mozna ani ty nedelas 11h pauzy ale jezdis od rana do vecera, bud kvuli vic prachum, nebo protoze by ti proste sef rekl bud pojedes, nebo uz nechod, tak by to proste bylo, proto tam sou ty masinky a flastry jako krava....
ned čer 12, 2016 1:39 pm

corsair
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 19, 2015 9:33 pm
Bydliště: Tvrdosin

Příspěvek

No ja by som takisto povedal buzeranti z EU sikanuju, koli hodine alebo pol hodine (ked sa neda) co mam na fyrmu dojdem domou o den neskor, to je v pohode. Ja to berem celkom v klude, vytlacok "dojazd na fy" skoro kazdy piatok, heh. Aj policcajti sami pri kontrole uznali a ubezpecili ma, ze vdaka 561 sa mozu "odbavit"
ned čer 12, 2016 5:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů