Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To je staré ten kipr Iveta a těhotná baba vedle :)
pát led 03, 2020 7:41 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jožine, však tam píšou, že je to rok stará nehoda ten článek spíš jedná o výsledku šetření. Teď by mne zajímalo, jak se k tomu postaví pojišťovna. Věřím tomu, že se budou(pojišťovna) opírat o to, že jel 90km/hod a nebudou chtít nic zaplatit.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 04, 2020 10:24 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

pokud by byla příčinou "jen" ta pneu, je otázka, zda-li jsou svidla na mostech dostačující pro zadržení velkých nákl. vozidel. Není možné aby při každé prasklé pneu se truck zřítil z takové výšky.
sob led 04, 2020 10:53 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No, celý je to nějáký divoký :think: Mě bouchla přední jednou, lowdeck, noha za uchem, najednou to udělalo třikrát "ccct" a bum! Stočilo mi to volant a vpohodě sem zastavil. Taky 90 :think: Tak kdo ví, co dělal, škoda že sem nenapíše :idea: Jak píše kolega, nemůže to být normální..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 04, 2020 11:20 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ha! :shock: Na střeše oktávky tunu cihel :doh:
https://navratdoreality.cz/preprava-cihel-9478.html
Já bych pod to nesed :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 04, 2020 12:12 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ani s helmou?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob led 04, 2020 12:37 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

4215-aby těch 90kmh nebylo málo ještě :) Chuj s ivecem ale ta paní myslím musela rodit i v pátém měsíci :)
sob led 04, 2020 2:32 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to jožin: No to máš pravdu,(nikde tam není psana číslovka určitá) těch 90jsem napsal, tak že je to podle některých normální a povolená rychlost. :) :) :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 04, 2020 8:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No když to furt řešíte, tak rychlost do 90ti třeba i jo, ale 45t a víc nahulákáno určitě ne :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 04, 2020 8:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Resime to miminko :D
sob led 04, 2020 8:53 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to Prouza88: Stále řěšíme rychlost, ale co praví silniční zákon Díl 3, oddíl 1, paragraf 18. Docela by mne zajímalo, kdyby jsem byl policajt, vytáhl ti při silniční kontrole z tachografu graf rychlosti, a tam ti ukázal, že jsi od 10,30 do 11,30hod jel stabilní rychlostí 90km/hod, jak by jsi mi to vysvětloval?
Už jsem to tu psal, až Babiš zavelí, že si Policie ČR bude na své platy vydělávat sama, tak uvidíš jak budem jezdit pěkně 79km/hod.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 04, 2020 10:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No nijak, bych si myslel něco o zadní části, protože když mě budeš chtít mrd*at na milimetr, tak to nemá cenu :doh: Jako, na to není co říct, mě tady budeš to a pak tě veme ve měste bávo kilem přes plnou, zrovna dneska sem byl svědkem. Prvně sem chtěl zdrbat ženskou, že jede pomalu, ale měla tam skoro 60, vzal nás zprava, bez blinkru a měl tam přes 80, po 400m odbočil vlevo na pumpu, no brzdit musela, byl provoz :roll: Škoda, řídit, mejt kameru a bejt střízlivej tak... :think:
Neřešte furt překročení rychlosti o fous, na tý dálnici je to jedno :roll: A ani bych se nedivil, kdyby vylezla nějaká studie, kde bude napsáno, že vyšší rychlost je z hlediska fyziky co do ovládání stabilnější, bezpečnější a ovladatelnější.. jako na kole, pomalu spadeš že :think:
A jestli toto takhle začne, tak du na traktor.. Bejt kontrolor já, tak pozavírám všecky kancelářský za to, že maj ostrej předmět na stole, tužka žejo, co vi na to :wall: Stejná blbost jako, že 90ka zabíjí, jeho tužka může taky, a že jí má vím taky, jako oni ví o vdiagramu..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 04, 2020 11:15 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Prouza88: v jistém ohledu s tou rychlostí máš pravdu, ale je tady lidskej faktor..když pojede nejistej kloboučník ve městě 60 km je to něco jiného když pojedu já nebo ty..my to můžem to na ten přechod pro chodce když tam vběhne děcko ubrzdít, kloboučník ne..to jsem nedávno zažil, když dědkovi nečekaně vběhla holka na přechod vůbec reagoval pozdě a pro děcko jsme volali záchranku..proto se dala ta 50 km v obci..v průměru bylo těch 60 moc, kvůli lidskému faktoru, reakcím které nemáme všichni stejné.
ned led 05, 2020 5:44 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No drivere, ano lidskej tu je, a proto je to hlídání limitů nahlavu. Práskli nám všude 50 a sou místa, kde se stejně nedá jet tak rychle a obráceně. Eště tady chcete pomale střílet za překročení.. Když se v tom chceš tak vrtat, tak limit bejt musí, jasný, jinak s bávem budou lítat 80 a třeba i v pohodě, ale když tam dáš 80, tak z náklaďákem je to moc že? Stejně tak profík-strejda s kárkou.. On ten jeden limit pro všecky asi nic moc a proto máme v zákoně že se má řidič přizpůsobit okolnostem atd. atd.. Škoda že to nejde i nahoru :think:
A tak tu máme limity jaké máme a možná, můj názor, že je lepší limit nižší s velkou tolerancí, než pak hlídat každej kilometr.. Tak jako to máme teď, můžem 80 a do 90 tě maj na háku, do kila přivře voči, v jistých případech :mrgreen:
No a pak můžeš teprv jet podle okolností a né jen honit rafiku nadoraz, bo limit je tam špatnej..
S tím kloboučníkem smůla no, chlap asi nemá jezdit, když si neuvědomuje takový věci :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 05, 2020 8:23 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

tak samozřejmě to číslo na značce je strop, tzn že když tam je 80 tak nemusí jet všici povinně 80, ale na náledí někdo 20 někdo 10.to už je ošetřeno v dalším ustanovení vyhl.o sil. provozu.
ned led 05, 2020 9:37 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 20 hostů