Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No to budeš muset do autoškoly, bo abys znal všecky varianty, když máš dneska snad 20 druhů pohlaví :wall:
Mě rozesmálo tudle.. Byl sem ve Sparu a šel sem hodit švihadlo do umyvadla.. Přilít tam nějakej tatínek se synem a bo "nedošáhl", tak musel do kabinky. Kluk se ho tam ptá co to tam je v tý kabince vedle. Táta mu povídá, že sprcha. Nevím jestli z neznalosti, nebo chtěl mejt klid, ale maj tam tureckej záchod v jedný :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 24, 2020 5:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

TVL, to je jak před lety ti Japonští cyklisti u Rosic, ani oni nepoznali, že sou na dálnici :smich:
https://tydenikpolicie.cz/cesta-syrskyc ... -internetu
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 25, 2020 1:09 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dce ... paign=null

docela groteska kdyby nešlo o vážnou věc. Může být někdo tak dementní a přitom strojvůdce, že nepodloží kola, když manipuluje s brzdovým systémem?
sob led 25, 2020 5:37 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Prouza88: tak nevím jestli větší problém byla ta dálniční známka nebo to že šlo o ilegály :idea: :clap:
sob led 25, 2020 5:39 am

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

DriverBrno píše:
sob led 25, 2020 5:37 am
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dce ... paign=null

docela groteska kdyby nešlo o vážnou věc. Může být někdo tak dementní a přitom strojvůdce, že nepodloží kola, když manipuluje s brzdovým systémem?
To je spíše tragikomický.....

Před asi třemi lety opravovali jakýsi viadukt, aby pod ním projeli kamiony.....tak jsem jezdil autobusem výluku a od dráhy nám dělali průvodčí. Jezdil se mnou i jeden mašinfíra, tak na konečných vyprávěl zážitky...., mimo jiné, že má sebou brašnu s nářadím, že musí občas vyřadit jakýsi jištění, aby s tím krámem dojel odněkud někam..

Já měl za to, že na dráze panují přísný předpisy, ale ono to je úplně stejný jak na silnici....nějak to udělej a jeď....
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
ned led 26, 2020 8:55 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

oldjan:ze by pouzivali taky "magnet" 😂
...rád se svezu s čímkoliv...
pon led 27, 2020 7:56 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/aut ... paign=null

nebudu teď komentovat v zatáčce předjíždějícího magora, to ponechám hltačům z novinek, ovšem šofér(ka) za volantem s kamerou je typickým úkazem dnešních rychlokvašek, kterým nic neříká pasivní jízda, čtení situace...odvolává se na to, že tam prostě nebylo vidět - no to tak jsem jela... a dokonce ne pomalu jak to tak vypadá s ohledem na situaci.
pon led 27, 2020 7:05 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Drivere :D Tam teda, že by jela jak slepica nevidim, naštěstí to dobře dopadlo.. Mě tam zaujalo, když pominu toho vola, že ten "dřevák" s tim nic nedělal. Tam bych to čtení situace předpokládal. No koukál na mobilu, tak třeba vidím špatně :oops:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 27, 2020 7:21 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jezdím do zaměstnání vlakem, a když občas vidím, co se děje na té dráze, tak se tomu ani nedivím. "Přijedu jednim vlakem do stanice, kde se vlaky křižují, strojvůdci se vymění, téměř za jízdy, se slovy, že to jezdí, a každý pokračuje jiným vlakem." Asi tak jako u nás, skoč do toho auta, a dojeď naložit do města x-y. "Je to v cajku???" " Jo teď s tím dojel Franta z Prahy." Ahááá, po 10kilometrech zjistíš, že to nemá kolo. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon led 27, 2020 7:39 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

4215: říkám na parkále u pumpy na D1 u Prahy rentíerovi v LF45...."Ti to bublá na 3 válce" ...a on na to "njn ale šéf mě poslal ještě otočit Prahu"..byl to Brňák
pon led 27, 2020 7:45 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

prouza88: " slepica" první co vidí když sama vyjede ze zatáčky tak jenom kabinu dřeváka, ale valí statečně..v podstatě se dá říct že nevidí za zatáčku co tam je? Rozdíl je že v takové blbé situaci já dávám úplně nohu z plynu, což si myslím, že ona jede furt stejně, začne brzdit až když se objeví ten kokot. Hodně lidí co byli v právu má na hrobě otazník :?:
pon led 27, 2020 7:52 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Absurdistán , v rohovladový bělý blbec v osobáku srazí děti, druhej blbec to do něj plácne ale v novinách a v televizi rozumujou že tam dají zákaz vjezdu nákladaků :wall:
pon led 27, 2020 8:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

100%souhlas s tebou.Za vším v cz hledej kamion :wall: .
pon led 27, 2020 8:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

4215: Vlakem? :shock: Čumím..
Drivere: Jsem indisponován(chřipka), tak mi to asi nepálí, ale nevidím tam nic, proč kvůli klaďákovi sundavat nohu z plynu.. No kouknu pak znova.
Ty děti sem jen čet, a ještě vyšetřovali, ale že už ví, že tam byl viník náklaďák(asi jel doproti), to je zajímavá dedukce hodná pana Holmese :wall:

Tohle se mi taky nezdá :think:
https://www.autoforum.cz/bleskovky/neme ... -internetu
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 27, 2020 8:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jak nad tím v klidu zauvazijes,nepochopis to stejně.. Ze ten první je sestřelil, to jsem pochopil,ale ten druhy je ještě větší blb,návrat to do něj.To se fakt nedá očekávat u přechodu ze bude někdo brzdit :shock:
úte led 28, 2020 8:43 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů