Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No ovšem na Range Roveru asi ne :D

Hele tady jeden asi nevlastní tatínek:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/cyk ... paign=null
No ale přestupková komise :roll: Jako mladí(13-18) sme jezdili do hospod zásadně na kole(nebo motorce, pozdeji autem :mrgreen: ) a běžně sme jezdili dom tak, že si jeden vlezl na řidítka :D Měli sme to natrénovaný za střízliva a vymakaný, většinou tam lez ten víc napitej(bo měl víc odvahy) a hurá po hlavní přes půl města, a hlavně kolem státní policie(na Pražský) :D Kolikrát nás tam chytli, sotva sme stáli, ale na kole jak střela :mrgreen: Později byl kamoš už u policie, nějak sme to přepískli a než sme ujeli ty dva kilometry na "Aral" na bagetu(rituál), tak sme se tak domlátili, že sme to museli dojít, bo nepomohla ani výměna řidiče :mrgreen:
Jo to byly časy :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte dub 28, 2020 4:17 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

V kazde spravne dedine stal u knapy traktor.ten pozbiral tlupu a postupne rozvezl.genialni.traktorista mel obvykle nejvice promile.
úte dub 28, 2020 7:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No jó na vsi, tohle bylo ve Znojmě :wink: To sem dělal traktoristu já :mrgreen: Šíš to taky bylo průserů :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte dub 28, 2020 7:31 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř dub 29, 2020 5:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

A to je duben teprv...
čtv dub 30, 2020 7:31 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tento týždeň sa stali dve nehody, ktoré ma zaujali. Keby som rozmýšlal ako sa tie nehody stali, tak pravda by ma asi nikdy nenapadla.

Prvá nehoda: je zo slovenska. Auto na diaľnici R1 (rýchlostnej ceste) v protismere a potom čelná zrážka dvoch áut- dvaja mŕtvy šoféry a ťažko zranený spolujazdec. Do tejto nehody ešte narazili tri autá.
Obrázek
Šofér, ktorý išiel v protismere a spôsobil nehodu, na diaľnicu vyšiel dobre, do správneho smeru. Lenže namiesto smeru na Nitru išiel smerom na Banskú Bystricu. To sa občas každému stane, potom stačí ísť na daľší exit a tam sa otočiť. Lenže tento šofér sa otočil priamo na diaľnici a začal sa vracať na miesto, kde na diaľnicu vošiel. Bol to chlap okolo 60 rokov, vzdelaný, starosta obce, asi žiadny debil. A urobí takúto pičovinu. Rozmýšlam, takto šoféroval stále? Ako sa pri takom šoférovaní mohol dožiť 60tky? Alebo to bol len skrat? Ruplo mu v hlave, zdravotné problémy? Že sa bude niekto otáčať na diaľnici by ma nenapadlo.

----------------------------------------
Druhá nehoda je z Nemecka: keď sa pozriete na toto foto určite by nikto neprišiel na to, ako sa to stalo. Je to na parkovisku, ten kamión síce stojí na bielych čiarach, teda by tam stáť nemal. Ale v tom mieste už nejak moc nezavadzá.
Obrázek

Stalo sa to tak, že šofér čierneho osobáku nezvládol jazdu po diaľnici. Vyletel z diaľnice na parkovisko. Na príjazde na parkovisko stál na pravej strane cesty kamión. Osobné auto do neho narazilo, odrazilo sa a vletelo pod náves. Nehodu videl holandský šofér kamióna, čo išiel po diaľnici. Chcel pomôcť a tak odbočil na parkovisko. Na príjazde, už mimo diaľnice zastavil, vystúpil z auta a v tej chvíli šofér bieleho osobáku nezvádol riadenie a vyletel z diaľnice na parkovisko, presne tak isto, ako čierne auto. Biele auto narazilo do boku návesu holandana a zachytilo aj šoféra kamiónu, potom pokračovalo ďalej až do miesta, kde narazilo do dalšieho návesu. Obaja šoféri osobných áut a šofér kamióna zahynuli.

Takto stáli kamióny. Holandan stojí ako prvý, hned na príjazde.
Obrázek

Toto je kamión holandana, ktorý zastavil aby pomohol.
Obrázek Obrázek

Miesto nehody na príjazde z diaľnice.
Obrázek

Osobné autá nezvládli jazdu na rovnakom mieste a rovnakým spôsobom vyleteli z diaľnice na parkovisko. Bolo by zaujímavé vedieť prečo.

--------------------------------------------------

https://www.facebook.com/SonnyHeavy/vid ... 730066148/
čtv dub 30, 2020 10:29 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ad Sof.opět krásně zadokumentované a popsané. Krásné příspěvky.
pát kvě 01, 2020 7:58 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ještě, že tudy nejel nějaký kolega.

https://vyskovsky.denik.cz/nehody/virni ... video.html
pát kvě 01, 2020 8:00 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

sof: To mohla být kombinace vyjetých kolejí, aquaplaningu a vysoké rychlosti...
pát kvě 01, 2020 8:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Sof: Ta druhá snad není možná :shock:

Tady jedna průserová výměna kola :shock:
https://navratdoreality.cz/pracovni-neh ... 10656.html
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 02, 2020 4:58 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Masakr to rusko :( .. vzpomínám jak jsem předloni měnil balón na autobahn,samozřejmě levý poslední.kabinou jsem už stál asi metr v trávě,abych jel co nejvíce místa vzadu,dva trojúhelníky,jedničky puštěné,na varovkach,i zpatecku jsem nechal svítit,červená bunda na nárazníku....a připadalo mi někteří truckeri jezdi naschvál co nejblíže :wall: aby to spadlo že zvedáku.....idioti.a top trotl ještě zatroubil podtlakovou....debilismus. :shock:
sob kvě 02, 2020 9:47 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To jožin: Něco podobného mám taky za sebou. :) :) :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 02, 2020 10:09 am

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

měnit na dálnici kolo je z mého pohledu hazardéství s vlastním i ostatníma životama. Nedivím se že tě někteří protroubili. Od toho se platí snad asistence. V horším případě doskákat na nejbližší parkoviště na úkor disku. Ale když je někdo skrblík....
ned kvě 03, 2020 7:37 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To mikunited: Mě se to stalo 15km před parkovištěm, takže jsem byl rád, že jsem doskákal na SOSku. Stalo se mi to ve 23 hod. Měl jsem dělat pauzu, takže jsem to neřešil, ráno moudřejší večera. Dal jsem na návěs trojúhelník aby byl z dálky vidět, bylo vidět i že mám bouchlou gumu do cesty. Nevyspal jsem se ani minutu a tak ve 3hodiny ze zoufalství jsem šel na výměnu.Rožnul jsem co se dalo a varovky a když se blížilo auto, tak i čelovkou jsem blikal. Zachránil jsem disk a možná i další gumu a možná ušetřil nějaký ten lidský život neb když by přijela asistence tak nějaký debil by byl schopen to narvat do auta v omezení. V poslední řadě jsem ušetřil nějakou tu korunu, kterou jsem si mohl s technikem rozdělit. Takže není to o skrblení. Ale děkuji že jsi mi otevřel oči a budu se chovat jako ty. Když uvidím někoho dělat pauzu na SOSce, taky ho protroubím a když někdo přijde s prosbou o pomoc, taky mu řeknu, na co si platí asistenci.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned kvě 03, 2020 8:46 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kluci, kluci :doh: Nikdy mi nikdo nic nedal za výměnu kola, tak proč riskovat :roll: A spát tam? No když to jinak nešlo, ale určitě bych zavolal benga.. označí a když to rozblikaj modře, tak by bylo aby to někdo přehlíd :wink: Já bych to odjel, ten disk to musí vydržet, pomůže vypustit měchy, horší když se tam šprajcne guma a veme měch nebo tak.. Přinejhorším couvnu návěs až někam do škarpy na sjezdu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned kvě 03, 2020 9:05 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů