Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Totalni amater.technika je jinde.kukni na polsky net-40t.net.i kdyz asi polsky neumis,je tam x vypinacu co odhalily.i jak funguji.na pedali,na flesku,atp.
pát zář 24, 2021 6:40 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Pěknej žabař s dekou :D , liga měla magnet na naohybaným drátu a dávala ho po paměti :D
pát zář 24, 2021 6:41 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

V Rumunsku na Oradei je traffik control a každou euro 6 kontroluje na vypínáč. Kolik jich tam už zaplakalo
pát zář 24, 2021 6:56 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tohle nepochopim,stojim v prumyslovce,mám odjeto 8 hod.,jsem děsně unavenej,že si bídně načnu lahváče a myslim si,kolik jsem toho dneska naflákal,vůbec si nedovedu představit,že bych já-při své lenosti ještě mněl tahat na magnet dalších třeba 200km🤔
...rád se svezu s čímkoliv...
pát zář 24, 2021 7:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

A že jich je,takových magoru...třeba sklopky,na dvě karty běžné,ale první co ti řekne,jsem denně doma :wall:
sob zář 25, 2021 9:17 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jo, denně doma,to za to teda stojí,to bych musel jedině jít k popelářům nebo mlíko nebo tak něco,abych chodil do práce 6-15hod., možná ještě mix,jinak to nemá smysl,na sklopce jsem si uzil dost,byl jsem denně doma,přijel jsem ze stavby ve 20 hod. a ráno už jsem zase musel být v 6 v lomu a když se stalo,že jsi na stavbě skončil nahodou dřív,treba se posral finiser nebo obalovna,tak ti bouchlo kolo nebo se ti vysralo něco jinýho,kdepak,tohle denně doma mám za sebou,neříkám,měl jsem kolečkové auto a když už jsem v pátek pri návratu dom viděl po cestě běhat plechové králíky a brousil jsem autem svodidla,tak jsem řekl a dost a dnes se domů z cest vracím tak,jak se řidič vracet má-odpočatej a bohatej😀
...rád se svezu s čímkoliv...
sob zář 25, 2021 2:41 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Obrázek

Obrázek
Jesenice u Rakovníka dnes ráno. cca 15 km je jasné značkou slepá ulice. Negramot ukrajinec to tam pustil.
sob zář 25, 2021 8:56 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Proč negramot? Mě to připadá, že klasika a nezbytná součást evropské kamionové dopravy.
sob zář 25, 2021 9:11 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Hele já se mu vůbec nedivim, český značení prostě..

Třeba teď ve čtvrtek, Světlá nad Sázavou, znám tam každou ulici, jezdím tam denně, vracím se z Jihlavy, jedou mi kousek za Světlou na Habry 4 auta a já zjistím na půl cesty z HBrodu, že přes náměstí neprojedu, dojeli kolotoče :roll: Od Humpolca cedule žádný, tam se to dovíš až dojedeš k řetízkáču :doh: Tak šici 20km navíc, zvolím zkratku, doskáču do Světlí, značky nikde a posledních 300m mám cedulu 3m vejšky a 3,5t k tomu, tak zase z5 a fór je ten, že od Habrů tě tam objížďka do těch 3m pošle, tam to nerozlišili :wall: Nehledě na to, že kolem furt něco kopou a sem tam zapomenou škrtnout cedulu, nebo tam maj jednu už půl roku a normálně se jezdí..

Jako cizinec co to tam nezná, se vůbec nedivim že to tam pošle :!:

No a jako největší fór byl minulej tejden, měli asi půl roku zavřenou cestu přes tu světlou, pak tam konečně dali aspoň 3,5t mimo obsluhy, tak tam duslili kolegu, bo nás už nebavilo jezdit 40km místo 5ti.. No dostal 500, policajt prej musel, protože 3,5t a ničíme tam tu novou silnici :wall: Druhej den to otevřeli bez omezení žejo :clap:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned zář 26, 2021 6:36 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Za prvé to spíš byl bulhar a za druhé je to jak píše Prouza88.
Umím dobře česky, vyznám se v zeměpisu Česka a kolikrát mi zůstává rozum stát.
Jako v mém již popisovaném případě v zkratka po 240tce do Kralup a dál na Mělník. Na okruhu D0 u Ruzyně je omezení na 19tun přes Černý Vůl. Když jsi prázdný tak žádný problém. Sice tam je informatívní značka IS 11d s vyznačením Kralupy nad Vltavou, člověk co rozumí značkám si ji dá dohromady s tou zákazovou značkou. No a Kralupech ho čeká tvrdý zákaz a jediná uniková cesta přes město se zákazem nakl. vozidel. No samozřejmě MP na tom vydělává.
No a takový inostranec co nastoupí k firmě, který si koupí řidičák a vyrazí do světa, neví kde je, jen s ujištěním, "Máš navigaci, neztratíš se", nekouká na značky a jede.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 26, 2021 8:35 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak nějak jsem to myslel. Toto jsou takové lahůdky, ale kolikrát zůstává rozum stát, když vidím a kde je jasně třeba ve firmách značeno kudy tudy a ještě s plánkem v ruce a stejně se snaží probojovat úplně jinudy a pak čumí jak péro. Tímto nemyslím ty giga fabriky typu basf. Tam jsou schopni udělat tři objížďky v jedné a člověk tam je v prdeli i když to zná.🤔
ned zář 26, 2021 9:13 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

V cz je jednoznacne nejhorsi znaceni silnic.a to nejsem podjaty,realita.opet prirovnam polsko.jedes po dedine.potrebujes vlevo,na krizovatce.vykladka treba 2km.a na krizovatce,je znak,po 3km most 3m..takze v klidu jedu.ja v cz ty zakazy neresim vubec,prectu si to a to je cele.v cz jina znacka nez 12t zakaz neni,abys tam tam nahodou nevjel?bo tam bydli petr nebo pavel.ze tam je treba cihelna vedle,se neresi.vsem cizincum smekam co jezdi po cz,myslim mimo dalnice.
ned zář 26, 2021 9:33 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

U nas v ostrave jsou nejvetsi zelezarny.naklada tam tisic aut denne snad.jedina prijezdova cesta z ulice Rudna je,a je tam znacka podjezd 3.9m...nikdo to necte,nikdo to neresi,kazdy tam jede bo vi ze to je hovadina.ten most ma tak 4.5m.atp..z havirova,smer karvina,ctyrpruh,most 3.8m...znacka.ma tak 5m..za nim je treba volvo servis.masakr ten bordel v cz jaky vladne.krizovatky?zadne znaky,kam v levo to vede,v pravo,nic.ja mam navi zvuky vypnute,zakazy nectu a jedu si podle sebe..zalezi na me intuici kam to poslu.
ned zář 26, 2021 9:39 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jesenice - tak to je tady u nás... Není první, ani poslední... Značeno dobře z obou stran, od Kralovic i jesenické křižovatky na I/6 jako slepá ulice, vč. objížďky... Ale speciálně "východní" řidiči jezdí až na doraz. Ono se to v těch stavbách vždycky nějak projet dá... Akorát v Jesenici je chytáček. Musíš vlevo do pravého úhlu do úzké uličky k nádraží... A pak kousek přes stavbu zákazem... https://mapy.cz/zakladni?x=13.4715380&y ... itch=0.148
Místní mají na průjezd razítko z úřadu a přímo v Jesenici je i služebna PČR, takže tam vybírají pořád... Copak tam dělal Karel334? :D
ned zář 26, 2021 3:03 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Já tam parkuji na pile a tahač máme zaparkovaný za překopem. Směr Plzen dolu je OK horší je to když je fůra na Most. Jezdím pak na Žihli a Blatno. Je to fakt očistec tam nyní fungovat, dnes to v Jesenici zase zapikal polák.
pon zář 27, 2021 8:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 53 hostů