Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

tohleto video https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/n ... cle-detail je docela dobrá ukázka, že stačí ani ne vteřina a už se "to" ubrzdit nedá, dále je to memento pro ty co drží volant jednou rukou. Řidič na jednu starnu dělá dobře, že nelomcuje volantam, ale nestihl uchopit volant fest. Hezký studijní materiál pro potenciální ignoranty a taky k čemu jsou pásy.
sob zář 28, 2019 5:56 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pol ... &source=hp
To je snad nějaké propagační video, jak se humánně zachází se zločincema c CZ. Zda-li je taková situace, tak snad taky začnu krást a nebát se toho. Však se mu málem omluvili, že ho vůbec chytli.
Vždycky když jsem koukal na Demolition Man, tak jsem se smál, jak se tam chová Policie :D :D :D a ono se to už v naší zemi blíží tomu filmu. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 29, 2019 10:31 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

tady ty honičky neuznávám, když vyhodnotili ještě před honičkou že vozidlo je kradené mohli ho vytáhnout z auta kolegové kdekoli na jiné křižovatce. V podstatě ho donutili vjet na chodník kde mohl někoho zabít.
ned zář 29, 2019 12:24 pm

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

DriverBrno nemyslím si že ho donutili vjed na chodník, byla to jeho volba. Ano mohl tam někoho smést, ale taky mohl někoho vzít na přechodu, když ani nezastavil na červenou. Takže za mě udělali dobře, že ho nenechali zdrhnout a myslím si že to udělali celkem čistě. Za mě palec nahoru...
ned zář 29, 2019 12:50 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Drivere, právě proto, že mohl někoho zabít, tak ho měli zlískat, že by byl rád, že ho naloží do auta.
Jinak co jsem postřehl, tak se ptali, zda není někde na blízku nějaká hlídka, nebyla a ten policista řekl, tady by jsme ho mohli zastavit, pak následovala ta divoká honička.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 29, 2019 12:50 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

bezmozek udělá vždycky opak toho co od něj očekáváš, čistý by to bylo, kdyby ho vytáhli vklidu někde později. Než se potkal s Policii jel normálně, oni se na honičku vyloženě těší.
ned zář 29, 2019 4:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Drivere, toto je zase názor. Až ti ukradnou tu tvou"avii", nahlásíš to, oni ji potkají a pak řeknou "No sice je kradená, ale jede s ní normálně, tak ho necháme jet" "Ono se to neposere, však je to nějakého drivera z Brna on si koupí novou".
Jsem zvědav, co potom budeš říkat, psát.
Ty by jsi fakt hodil do té doby Demolition Man. Ještě by jsi mohl politovat toho zloděje.
Tady brečíš jak tě spedice okrádají a stát(uřady) buzerují, a zloděje ještě lituješ. Nechápu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 29, 2019 5:04 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

4215: ty jsi mě vůbec nepochopil, neřeším jak zacházet se zlodějem-fetkou, ale způsob jak riskantně a neprofisiálně si Policie počínala. První akce fiasko, dále jízda po chodníku, konec akce- střelba. Přičemž hned na začátku byli ve výhodě -oni věděli, on se mohl pouze domnívat, neujížděl. Nešli na to fištrónsky.
ned zář 29, 2019 6:08 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

:D :D :D Ahááá, takže oni měli třeba čekat na zelenou, že vůbec mají zbraně, však by jim stačil jen papírový pytlík, co jsem viděl, tak ho v poklidu chtěli zastavit a zkontrolovat, jenže jen naivka a driver Brno si myslí, že zloděj se dobrovolně vzdá, zastaví a přizná se. Takže následovalo to co následovalo.
Jen takový skromný dotaz. Jak by podle drivera Brno, měla proběhnout kontrola???
Asi za nim měli jet až do Polska, nebo kam jel a cestou ho prosit, aby zastavil a předložil jim doklady.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 29, 2019 6:43 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Zelená naskočila, takže ani na červenou nejeli.
Jinak podívej na to video ještě jednou:" jedeme za nim, mám ho tady zkusit zastavit??? Ujíždí ujíždí." No co čekali, nebo co by čekal driver Brno, že se dobrovolně vzdá???
S takovým názorem co máš, se ani nedivím, že toto přehlíží a radši chytají řidiče kamionů a dávají jim pokuty za sjeté gumy.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 29, 2019 6:52 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tady je vidět, že někde chlapi dělají svou práci dobře a nějaký hanácký trouba je jistě od toho neodradí. Palec nahoru a je alespoň po kom vymáhat škodu .
pon zář 30, 2019 1:03 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 7:43 pm, celkem upraveno 1 x.
pon zář 30, 2019 2:07 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kalvados: vymahát můžeš po feťákovi co chceš a jak dlouho chceš, nevymůžeš nic, v krimu makat nemusí a ještě ho budeš živit - toť k tomuto. Mám prostě svůj názor, (nemám nic proti Policii obecně krom městské-zatím mi nikdo nevysvětlil k čemu jsou), ale v tomto případě hoši "prokaučovali" počáteční výhodu a dokud neměli další auta (kolegy), neměli v provozu akci zpouštět viz. "tak já ho teda zkusím:)" Jak ZKUSÍM?? Ty voe dyť kdyby to byli pořádní banditi jako např Kájínek, tak už jsou hoši policjtský bradou hore, a v tom autě hýkali jak nějaký hysterky :wall: :?:
pon zář 30, 2019 5:43 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to sof: To máš pravdu, že jen blbec by se dal natočit jak někoho mlátí. Ono taky v tom videu ten prostředek chybí. Co by 4215 chtěl? Ta reportáž měla končit jak ho někde v té nemocnici povalili na zem a finíto, max. krátký záběr jak ho nakládají, beze slov. Né že mu tam domlouvají jak malému děcku na pískovišti. Ono když vidíš nějaké záběry uvolněné ze zásahu americké policie, tak to je trochu o něčem jiném.
Proto jsem psal, že je to nějaké propagační video, jak se humánně zachází se zločincema v cz ve smyslu, "zločinci, nebojte se když jim neutečete, tak s vámi budou zacházet jako s malým děckem."
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon zář 30, 2019 8:02 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

fór by byl, kdyby se ukázalo, že to byl stejný týpek co ho honili někdy před půl rokem někde kolem Hostivaře, ten scénář byl skoro stejný a někdo i tady tvrdil, že bude za chvíli venku
pon zář 30, 2019 8:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Marouš a 20 hostů