Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nám kdysi na školení říkal záchranář, že se zastavuje až za nehodou (z důvodu bezpecnosti, pokud to tedy jde projet), pak hned volat (kvůli lepší domluvě s operátorem linky :-) aby se člověk nesesypal) a až pak jít k nehodě na pomoc.
úte říj 15, 2019 5:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No tak z toho videa od ŘSD, nějvětší neštěstí tam udělali ti dva poslední co do toho vlítli. Však už 10sekund tam blikalo hafo aut a oni tam vlítli jak svině do chlíva. Kdoví zda to nebyla smrt pro toho prvního řidiče z OA a jak jsem koukal, tak i to celé zapálili. Také je dobré kouknout co se dělo v protisměru, to neštěstí mohlo být daleko větší.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte říj 15, 2019 9:41 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

ti co zachrapali před cisternou bych ještě pochopil, ale ten co vletěl do policejního majáku, tak to bych nechal vyšetřit i všechny jeho příbuzné jestli se nejedná o nějakou mozkovou dedicnou disfunkci, aby náhodou nedostal někdo další z jejich familie ridicak
úte říj 15, 2019 10:38 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Misto tech spur asistentu a podobnych hovadin povinne montovat do vsech aut rusicky mobilu a wifiny.dokud se kola nezastavi,nepripojis se.vyresene raz dva a nehod bude polovina.jednoduche a genialni
stř říj 16, 2019 4:28 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

jozyn

Příspěvek

Tak v tomhle (s těma rušičkama) Ti dávám absolutně za pravdu.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř říj 16, 2019 5:40 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Staci se podivat na palubovky nejnovsich osobaku.sef kupil novy Mb trida E.tam je displej snad 12palcu.at muzes brouzdat na netu.novy sup to same,TESLU ani nekomentuji.a proc to tam davaji?aby ridic cumel vsude jen na cestu ne.
stř říj 16, 2019 6:31 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

S gsm rušičkou by nefungovalo gps mýto-nemecké, slovenské, belgické atď.


Ja by som rušičky do áut nedával, ja by som mobily kompletne zrušil a zakázal, na furt a všade. Povolené by boli len také ako boli pred rokom 2000. Len tlačítkové, ťapkacie by boli zakázané. A len maličký, nefarebný display. Bez internetu a bez fotoaparátu. Mobil by bol zase len na telefonovanie a sms.
stř říj 16, 2019 6:55 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

GSM

Příspěvek

Tak to téma ještě trochu doplním; také za jízdy čumím do telefonu, ale jsem si vědom, že to je to nejhorší zlo při řízení. Naštěstí je poslední dobou tak hustý provoz, že člověk třeba za čtyřiapůlku nemá čas vzít telefon do ruky a ono je to tak lepší. Taky jsou po těchto dvou extrémních létech silnice po celé Evropě tak rozmrdané a mají tak vyjeté koleje, že člověk musí furt kormidlovat a na internety za jízdy není ani pomyšlení.
K tomu zarušení GSM; no jo, já jsem zapomněl na to mýto. A stejně by to bylo v praxi skoro neprůchodné. Například v CZ si můžeš koupit oficiálně rušičku, jen pokud Ti ji někdo schválí. Teď z hlavy nevím, jestli nějaké silové ministerstvo, nebo jaká instituce. A podobné to bude v celé Evropě.
Teď jsem si koupil nový telefon a je to kopie staré Nokie 8110 "Banán". Je tlačítkový, má teda proti originálu barevný displej, internet, je na dvě karty, ale není tak hezky zpracovaný jako byl originál. Před třiadvaceti lety to byla frajeřina za 30.000. Dneska stojí devět kilo. Zatím jsem neměl čas to přeházet ze současných telefonů a rozběhnout, ale už se těším. Na net mám stejně jiný telefon, který mi supluje tablet.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř říj 16, 2019 8:50 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 18, 2020 3:08 pm, celkem upraveno 2 x.
stř říj 16, 2019 9:33 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Krocan: je v tom Android? Jaká to je značka, typ? Dosluhuje mi tlačítkové Evolveo, tak se porozhlizim. Jinak na Evolveo nemůžu nadávat, akorát to má titěrný display a nic se tam nedá nainstalovat, má svítilnu a baterka mi vydrží celý tyden, dá se z něj dobít i jiný telefon
stř říj 16, 2019 9:40 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

sof: no nevím, smartphony oživil Jobs s iPhone, a to bylo pro Amiky, Asiati se chtějí bílým opicím podobat tak to jen inovuji
stř říj 16, 2019 9:44 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Drajvr

Příspěvek

Normálně si vygoogli Nokia 8110 a vypadnou ti odkazy na ten nový telefon. Teď jsem se díval a Android to nemá. Jinak, já jsem si ho nechal před dvěma měsíci poslat od Alza.cz a stál devět kilo, teď koukám, že nejlaciněji je na netu nabízen za dvanáct kilo. Já jsem si ho zatím rozbalil, prohlédl, porovnal s originálem (mám sbírku mobilů) a zase uložil s tím, že to nastartuju až na to budu mít čas a chuť.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř říj 16, 2019 10:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Obrázek Obrázek
Jeden ANZ slovy klasika..
Auto skoro fungl, stál sem vzadu a zrovna zasunoval schůdky, v tom se přihnal D tahač s bednou a RO osádkou a jal se otáčet předemnou, místa fůra. No kuriózní je, že zatímco já vzadu zasunoval, rumun chytl bednou za pravej roh kabiny a započal tak demolici. Já mezitím záchraným skokem vpravo tušíc průser, rumun zastavil, zhodnotil že když nic nevidí tak se nic neděje a jako správnej srdcař mi tu kabinu dorval dokonce :wall:

Firma dala ruce pryč že na návěsu bez škod :roll:
Rumun neuměl nemecky takže škoďák sem dělal já :roll:
Bordel byl z mého auta že, takže opět má persóna :roll:
A po servisech sem tejden jezdila střídat auta taky moje maličkost :roll:

Takovího mám na knížku, a jestě mi nakonec řek, že sem mu určitě popojel jinak by to vyšlo :wall:

Jako třeba když mě porazil na přejezdu vlak(technická závada současně na mím autě, na systému varování vlaku a strojvůdce nebyl v kabině). Foto bohužel nemám ale byl sem na Nově :oops: Buďte v klidu krom zranění holeně drážního vyšetřovatele, kterej si nabil druhej den na schodech vlaku, se nic nikomu nestalo. Já stihl vystoupit asi o dva rychlí kroky než mi to za prdelí prolítlo, holt za 45s se toho víc nedá.. ale soud se táhl 4 roky :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 17, 2019 3:44 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Eště sem vyhrabal v telefonu:
Halda hnoje v twingu :lol:
Obrázek

Taji si spím, no eště že tam stál ten unimog, jinak bych byl dotlučenej a se mnou další tři nový mergly. Technik pustil na TÜV hale válce a vypochodovalo mu LKW:lol:

Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát říj 18, 2019 10:39 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No ty krávo :shock:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob říj 19, 2019 10:33 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů