Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Tak to jsi skvely ridic teda jak te to bavi vice nez jezdit po suchu.Klobouk dolu pred takovyma....Me stoji posledni vlasy na hlave kdyz jedu smykem tahacem nekontrolovane,asi jsem jeste nevyspel.
pát led 25, 2019 12:47 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: ZIMA

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř kvě 08, 2019 12:27 pm, celkem upraveno 1 x.
pát led 25, 2019 1:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

No jen v CZ si s prazdnym plachtovym navesem nekde na Vrchovine uplne v riti...Ja mam ze zimy respekt a nedalam machra i kdyz posrany taky nejsem.Vim kcemu je lopata ci retez,vim kde zapnout lano a nejezdim v tilku.....Pokud si tak libujujes v tom jezdit,jsi dobry.A ten smyk dostanes vetsinou jen jednou,pak si zlomeny do jedna,a banda ti tu bude vysvetlovat jak si to mel srovnat.U nas je ted kosa a zima jak v rusku,myslim morava,kyda furt teploty pod nulou a udrzba je takova jaka je nase vlada...Dokud nelezi neco ve skarpe tak se to neresi,az tam lehne bus je tam deset sypacu do hodiny.
pát led 25, 2019 6:19 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: ZIMA

Příspěvek

jose rabano :D :D :D :D :D :D ja zimu miluji a ty drifty s tahacem jak to jde smykem,,--------------------- tak trošku sem si zacvičil , ale nic moc , ja sníh viděl letos třikrát :D kde sem jel bylo houno :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 25, 2019 8:11 pm

Radek49
Příspěvky: 80
Registrován: čtv pro 25, 2014 6:19 pm
Bydliště: Hrušky

Re: ZIMA

Příspěvek

0.2 MB IMG_20190110_074048.jpg Check Error
Obrázek
pát led 25, 2019 8:15 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Re: ZIMA

Příspěvek

Dnes ráno valím do Opavy na D1. Z pumpy Vražné před sjezdem 321 se vyřítil PL kierowca přímo do mýho pruhu aniž by použil připojovák. Dupnu na brzdu a v pravým špiglu vidím můj návěs na 1 pruh. Polilo mě horko vzal jsem za plyn ať se srovná. Mezitím kierowca to rozhodilo a začal tancovat jako já. Srovnal jsem to vedle něho vlevo vedle svodidel. Prolitnul jsem tam jak střela a snažil se to ubrzdit. Po cca 1km se zadařilo. Všude bylo prosoleno akorát na tomhle úseku asi došla sůl. Zaplať pánbůh se nic nestalo. Málem byl proužek na trenkach, ale pěkně jsem byl z to vyblblej hodně dlouho. Samozřejmě že za to můžu i já - nepředvídal jsem a nepřizpůsobil jsem jízdu.......
Pak po prázdnu klouzání do Rýmařova. Potom kochani přes Skřítek s celkovou 44t na prosolenym sněhu
pát led 25, 2019 8:37 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Nebudu delat machra.Zimu nemam rad,tecka.Na pytel vse,hajcovat musis,auto jede jen tak priblizne kam ho posles,parkoviste ktere uz ted nejsou se jeste zmensi,snih ze strechy pada,led,sundavas to,aspon ja,vse je spatne.Nekdo si na to libuje jako sof,me to uz davno nebavi a to teprv jezdim ctvrt stoleti.
pát led 25, 2019 9:32 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

jozine - zima je gut,slaby provoz, parking volny, policajtov neni,pohoda ☺️👍🏻😉


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob led 26, 2019 7:04 am

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: ZIMA

Příspěvek

Těm co chčijou do pet flašek zima nevadí. Obecně je to úplná blbost, protože už z oblékáním je problém, méně uděláš, takže menší prachy. Takže toto psát je asi mimo mísu.
sob led 26, 2019 9:51 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

hlavne srovnavat zimu na severu,kde je polovicni provoz,ohleduplni ridici osobaku,opak nasich,prazdne parkoviste,cesty vicemene rovne,nemyslim tim norsko zrovna,ale furt to nema na nasi clenitost terenu,milion nemsmyslnych zatacek u nas,az po techniku,jak mas triosak tahac na zimnich ne M+S co mi a hlavne si prizvednes napravu a mas pak treba 15tun zatizeni,je to uplne neco jineho,o nejaky podmetacich retezych se vubec nebavim.Je to jak rikas ty,vice prace za min penez,navic mam plachtu a ne becku a ometam si strechu sam,nemrdam na to jak ostani taky vice prace.Me to nic nerika,je jsem do Kiruny v zime,kazdy z toho nadseny,pro me nuda v Brne doslova,predstava ze tam jezdim furt by me asi jeblo.
sob led 26, 2019 11:27 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

kalvados - jak mene udelas,mensie prachy? 😱 at urobim tolko ci cely den prestojim,peniaze su stejne predsa,copak ty mozes za to ze snezi? obliekanie my nevadi, jak sa hovori,do zimy sa oblecies,do tepla sa nesvleces😉
Jozine - jazdim klasiku 2osaky aj 3osaky,retaze no problem,podmetaky nemam,a 90% jazdim norsko,nejaka kiruna je zyvacka a nuda 😉 dyt tam neni ani poriadny kopec,ak nepocitam vysocinu a petrovice😅😁 cisternu tie ometiem😉
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob led 26, 2019 6:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

jj tak at se dari a kolama dolu.
sob led 26, 2019 6:49 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: ZIMA

Příspěvek

Jak nekdo muze mit rad zimu na jezdeni nechapu.. Rano tma vecer brzy tma... Do toho ten kluzky bordel. Hnus :wall:
sob led 26, 2019 9:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Ja chapu celkem plno veci.chapu teplouse co je vzrusuje,chapu tdickare coo tvrdi ze dvojlitr v nafte je nejlepsi auto na svete,chapu rceni kdo scim dela tim pachne,chapu blazny co jsou radeji mrtvy nez jet druhy,za nekym.ale nechapu co je na tom dobreho jezdit po snehu a ledu.
sob led 26, 2019 10:39 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: ZIMA

Příspěvek

Mozna ze se citi vic king of the road :dance: kolikrat si rikam ze clovek ani nevi po cem jede... Mozna radsi nevedet. Ale pro nekoho oddelat nohu z plynu je nemozne a hlavne se lepit jak buzerant.
sob led 26, 2019 10:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů