Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

Radek s dík.A o tom komentování svatá pravda,ale je to velká škoda,že tihle chlapi odsud odcházejí a zamindrákovaní urýpánci zůstávají.
lubo
ned led 25, 2015 6:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nikdy kamosJa ten sever nemusim,pocinaje trajektem a konce Kirunou,Byl sem tam,v lete i vzime,to mi stacilo.Nekdo to tam ma v oblibenych,osobne pojedu radeji za Ural nez tam,adrealin podobny a aspon si pokecam a nesedim jen v boude jak trotl,bo na severu stoji vse stejne korun jak u nas,ale jejich :D ,Bilka znam pres dvacet let,je furt stejny ted jsem ho potkal,furt zacina kazdou druhou vetu slovem Ja :D
Neřeším...
ned led 25, 2015 6:17 pm

Tatrol
Příspěvky: 259
Registrován: ned zář 15, 2013 1:11 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

pát led 30, 2015 10:00 pm

sumec12
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 26, 2013 9:29 pm
Bydliště: žatčany

Příspěvek

Zrovna dneska jsem tama jel =D 3 hodiny než jsem dojel z nemšové přes trenčín do starýho hrozenkova =D aspoň byla sranda :lol: a mohl jsem se vyřádit :twisted: Armádu jsem tam ale neviděl, asi byli dobře maskovaní :lol: :lol:
pát led 30, 2015 11:21 pm

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

jezdím pekarnu, vyjiždím kolem 3 rano, soboty v pul 2..jezdím dědiny kde člověk neví že jsou na mapě :D ale prostě všechno prhrnuté, posypané....jezdím aj normalně po silnici 1tř. a to taky..posypane posolene.....zatím moje trasy co jsem jel tak zatím vše v poho....prostě letošní zimu silničáře zatím chválím ! ! ! :clap:

Obrázek
image sharing sites
sob led 31, 2015 9:19 am

Uživatelský avatar
Crazy-Max
Příspěvky: 1164
Registrován: pon led 24, 2011 5:07 pm
Bydliště: vesnice Praha/UK

Příspěvek

Witmene: Nechci nijak znevažovat práci silničářů, ale nebude to taky tím, že posledních pár let skoro žádná zima není???? Dřív napadl sníh v listopadu a byl až do února a to nemluvím o teplotách trochu víc pod bodem mrazu než teď max -5°C. :wink:
Iveco EuroCargo
Moje :-D :Škoda Octavia 1,9TDi PD 96kW 2003
člen sdružení řidičů www.sdruzeniridicu.cz
sob led 31, 2015 4:35 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Mno, zimy nejsu uz to co byvaly, to je pravda. Ale treba pro mna osobne, je tento styl zim horsi, pres den teplo a v noci mrzne. Ja bych zas silnicaru moc nechvalil. Dnes sem jel od Ostravy, Lipnik, Prerov, UH. A do Lipniku ta cesta nebyla nic moc, mistama osolene a mistama ledovka. A co Mira Zapletal na cestmistrovstvi? ;] Na radiozurnalu sem vcera cul, ze Syrakov je zablokovany a nesjizdny.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
sob led 31, 2015 4:39 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

Kluci a jak je to vubec s posypem? je někde dáno jakym materialem se na dane silnici sype? je to podle třid silnic? obci? nebo dle toho či silnice je? kraj,obec, atd ?
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
sob led 31, 2015 4:43 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Klasika, chemicky posyp, sul, sul a solanka, to je klasika. No, a pak su nejake ochranne pasma, predevsim vodnich zdroju a tam sa sype inertem, pisek, poter, drt. A nebo take sa sype dle okresu. Dnes sem protinam jihomoravsky a Zlinsky kraj. Moravaci :D nasolene a Zlinace bidne sypane inertem. Toz tak.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
sob led 31, 2015 4:48 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Za ten Inert by se mělo kopat do řiti.. Pak je radost si po zimě umýt auto a vidět jak je zase dobité. Banda debilní
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob led 31, 2015 5:47 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

na ošetření vozovek jsou normy,ve své podstatě na vše je norma :lol:
ale když voláte ve 3 ráno že na D1 je sníh,a v 8 hodin hlásí že je tam kamion do 1 tak je to poněkud volající do nebes :!: :roll:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 31, 2015 6:05 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Nevim, jak na D1, ale tady kdyz zacne padat, tak sa za chvilku objevi sipecersky transporter a za delsi chvilku auto udrzby. Na D1 mas este k tomu kamery, ani nemosis vystrcit nos a vidis. Ale dnes mna dostal zas Radiozurnal. Pry Dalnice a hlavni tahy, sjizdne po chemickem osetreni. Ale to, co sem videl, na to moc nevypadalo. A za celu cestu sem nepotkal solnicku.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
sob led 31, 2015 7:19 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

od kdy sjízdné znamená bez sněhu :lol: :lol:
no prostě at se děje co se děje,pravidlo číslo jedna "nespoléhat na silničáře" :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 31, 2015 8:16 pm

Fido5
Příspěvky: 123
Registrován: stř čer 09, 2010 8:26 pm
Bydliště: jak kdy

Příspěvek

prechod N.Hrady.pro kamiony uplnej zakaz,tak tam vyjimecne občas kouknu a ona ceska plachetnice.tak mu povidam vyndej retezy ja ti je tam dam,než někdo prijede.tak je vyndal ani nevedel jak se mají drzet v ruce,natoz jak se nandavaji.a samozrejme male.tak,ze za nej vemu lanem,ale uz bylo pozde.prijel autobus a uz to frčelo.zajimalo by me co ho to stalo.muj bezrukac rikal,ze jen hasici stoji v rak.70 alpských dolaru
Obrázek
Obrázek
Obrázek
co se má stát to se stane
ned úno 01, 2015 10:54 am

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

Z dneška.
Obrázek Obrázek
pon úno 09, 2015 8:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů