Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: ZIMA

Příspěvek

.
pon bře 25, 2019 7:15 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

Už aby byla zima :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv kvě 09, 2019 4:58 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

Tak už nám tu hore zima zacala👌🏻❄️🌨 Cesta c3 z Trondheim na Oslo

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon říj 28, 2019 5:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Jako kazdy rok,musim to napsat.zimu nemam rad.v kamionu,v osobaku,v nicem.duvodu je nekolik.prvni je ten ze auto nejede na cm presne kam chcu,jak po suchu.pak je treba topit,baterky to zere vzduch v kabine suchu.silnice se jeste zuuzi ,parkovaci mista ktere uz ted nejsou se jeste vice zmensi,navaty snih.ano.uz to ctu,jak kovani severani tady pisou ze to nema chybu jezdit driftem,ale na me to nezapusobi.kdyby zima nebyla nic by se nestalo.ano,zazil jsem v Kirune metr snehu vsude,v Izjum na Ua jsem stal 2dny nez dojelo vojsko,v Omsku temer minus 50.ne nic pro me,asi starnu.
pon říj 28, 2019 6:41 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: ZIMA

Příspěvek

Nezažil jsem toho ani zpola tolik co Jožin, ale souhlas. Asi jsme hovno truckeři :think:
pon říj 28, 2019 8:41 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

Jozine - ty to moc dramatizujes 😅🙈 aké drifty? Kde? Auto ide kam chceš ,pokial nemáš slipku, ta kurva si robí aj na suchu čo chce, úplne neviem, čo na tom šoféri vidia, sliepka je koza uskakana, zo zlou priľnavosťou aj na suchu. Inak zimné gumy riadne , nie nejaké shitky akože zimaky, keď tak retiazky a nedriftujes nikde. A ako sa hovorí, do zimy sa oblecies, do tepla sa nesvleces. Takze si radšej zatopim a oblečiem sa, než byt v tielku a kraťasoch a stejne sa v kabíne variť. A baterky neriešim, stejne to pod -15(20) necham kloktat cely čas.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon říj 28, 2019 8:42 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: ZIMA

Příspěvek

No jo už se nám to blíííží :D jinak souhlas s jožinem, kor dyž na tebe šlapou zvrchu. Nesnášel sem zimu hlavně na Akšrotu, starym i novym. Člověk sedí moc vysoko a jak se to naklání tak nevíš jestli už šmír nebo co, volant jak na dálkový ovládání a brzdy gumový.. nené na zimu volvo nebo man, to sou v rukou trukera chirurgický nástorje :wink: Spíš se vás chci už dlouho zeptat na pár postřehů kolem zimy, ale mám strach že se mi budete smát tak zatím sbírám odvahu :oops:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon říj 28, 2019 8:49 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

Prouza - dobre píšeš , Volvo alebo Man, za mna teda Volvo 😅👌🏻👍🏻 To si ideš ako pán. Onak zima tu my nevadí, viac-menej provoz funguje, osobaky majú hroty, lkw reťaze keď už je najhoršie a zablokuje to väčšinou nejaké vemeno čo prdi na reťaze , inak tu je klud. Ale Európa je v zime jebat, ty sulini tu nevedia jazdiť ani za mokrá nie to na snehu ešte, to je potom jebacz to je jasne.

A kľudne sa pýtaj, tu ti za to nikto hlavu neurčený 😉👍🏻
Naposledy upravil(a) peter gasparovic dne pon říj 28, 2019 9:36 pm, celkem upraveno 2 x.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon říj 28, 2019 9:33 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: ZIMA

Příspěvek

jose rabano.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no rusko v zimě bych taky opakovat nechtěl ..bylo toho dost .... evropská zima je labůžo ...skoro žádná neni už , kromě severu ...nebojim se jí , ale pravdu máš ..... stárnem kurewsky a rychleji , než je člověk ochoten si připustit.... Obrázek :wink: :wink: :nervous:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon říj 28, 2019 9:36 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: ZIMA

Příspěvek

peter gasparovic: já to pak dám do technickejch až se "pochlapím".. k tomu Volvu a nepřímo Scanii, mě vadilo na sněhu nebo při couvání ten volant naplocho před tebou když sis ho pěině přitáh :think: jak sem potřeboval kouzlit tak šel víc naplocho jinak to bylo jak řídit parník dojením vemene.. nevim no :D
Jinak mě fascinujou ty naše 3cm na vysočině a už to tejden stoji :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon říj 28, 2019 10:13 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: ZIMA

Příspěvek

Tak do průseru se v zimě dostaneš ein zwei. Si vzpomínám, když jsem si tak jednou zapojil ve Stockholmu návěs, s nějakou blbě naloženou výrobní linkou do Holandska. Většina váhy na zadku, na kozlu jsem měl jak po prázdnu. Na mokru jsem s tim hrabal, jak v americkém filmu a na sněhu úplně hotovo. Naštěstí jsem to placaté švedsko zdárně projel. Akorát byl problém vyškrábat se na rampu na loď, ale za vydatného povzbuzování ostatních kolegů a tamního personálu troubením a posunky, se mi tam nakonec povedlo se dostat.
Být to celé někde na vysočině, tak by mi tenkrát stačily i ty 3cm abych byl večer ve zprávách na Nově, jak jsem zašpéroval kopec. A ani nové gumy by mi nepomohly.
Dneska mám na sklopce pořád na kozlu 12tun, tak jsem king, ale jak říkám... zimu nemusím. Ne kvůli dálnicím, ale spíš ty trable okolo. Led na plachtě, furt zima, takže věčně jen zavřený v boudě... To léto je prostě na ježdění pohodlnější
úte říj 29, 2019 8:20 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

No nevim zda topen,bufik,je ve volvu to top co muze byt.ted mam novy kotel.huci to jak pila,fouka ledovy atd.za me hnus.peter-.posrany nejsem ale klady nevidim zadne.zapomel jsem na snehove retezy a sundavani snehu z plachty.to nejde vim
úte říj 29, 2019 12:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Jak se jmenovala ta pani co tady chvilku chodila?jak se jednou s nekym svezl ve dvojku do forda v valencii a pak zacinala kazdou vetu,,litam jen špano,,pak ji to nekde zahrabalo v zime v nemecu a pak zas vypisovala ze miluje drifty jak jde tahac smykem.pak tu prestala chodit.
úte říj 29, 2019 3:14 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

Jozine sak nikde nepíšem že si posrany🙏🏻🙈 vy to s tými plachtami máte ťažšie v zime no. Ja si zvednem zábradlie a v klidku si ometiem cisternu. To nejde srovnavat. Volvo má urcite lepší budík ako sliepka. Pokial hučí aspoň vies že tam je😄😄😄👍🏻 A srovnavame 2rozdielne svety, v Škandinávii sneh nevadí , tu to majú osefovane hrotmi a reťazami na lkw, v Európe sa to zastaví koli pár vlockam 😣
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte říj 29, 2019 3:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Vy tam na severu to mate jine.zdravite se vsichni bo dalsi auto potkas az vecer.gumy o tom nemluvim,co je u nas super tam lezi na skladkach.atd.to je jedno,bavi te to tam plati te dobre tak vice neres.ja bych tam nesel,nevyhledavam to.vedle naseho placu mame novou megafirmu,ti jezdi jen tam.s plachtama,30tun uz zdomu 20vykladek a pochvaluji si to.jak rikam nekdo holky nekdo vdolky
úte říj 29, 2019 4:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů