Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Zima v GB?co spadne to tam lezi.To vsak neva,tam vyhodis blinkr a stoji cela anglie.V CZ jak jak vyhodis blinker tak vidim zvedajici se xenony nahoru osobaku jedouci za mnou jak pridavaji abych tam nahodou nevjel :D
ned led 27, 2019 7:39 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: ZIMA

Příspěvek

Já myslel počasí.
BES - běs
ned led 27, 2019 7:47 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

To Pavel Šebek: Mohl bych se zeptat kolik máš na šířku s radlici??? Auto 2,40m+ radlice??? Počítám, že tak na každou stranu 0,5metrů???
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 27, 2019 7:55 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: ZIMA

Příspěvek

Radlice má snad 3.20, ale pro jistotu kouknu do techničáku, abych neplácal kraviny-
BES - běs
ned led 27, 2019 8:15 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: ZIMA

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv led 31, 2019 7:52 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 27, 2019 8:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

To Pavel Šebek: Dík, i kdyby to bylo o nějaký centimetr jinak, tak tento fakt nikdy nikdo v žádné debatě o nesjízdnosti silnic a dálnic neuvedl.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 27, 2019 8:39 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: ZIMA

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř kvě 08, 2019 12:25 pm, celkem upraveno 1 x.
ned led 27, 2019 8:51 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: ZIMA

Příspěvek

NakejMagoj: děkuju za info, to jsem si tak nějak myslel, ale českou zimu bych neoznačoval ani za tvrdou nebo něco jiného, jen prostě za debilní. Tyhle teploty kolem 0. Když jsem jezdil na kamionu nebo dělal něco jiného, tak jsem nad tím taky nepřemýšlel a řikal, že na severu je sněhu mnohem víc a pohoda. Jenže kdyby u nás mrzlo, tak je to taky pohoda.

4215: ale tu radlici nemáš rovně, máš jí natočenou, takže vlevo skoro nepřesahuje a vpravo takhle:


Obrázek Obrázek
BES - běs
ned led 27, 2019 9:01 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

to Pavel Šebek: No nejde mi nahrát obrázek. Tak nějak slovně. Spíš změř průjezdní profil. Kolik to projede aniž by škrtnul i tou gumou na radlici. :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 27, 2019 9:25 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: ZIMA

Příspěvek

Tie bočné radlice sú dobré. Keď to má otvorené naplno naraz čistí dva pruhy.
Obrázek Obrázek

Alebo čistí krajnicu a tesne líže zvodidlá.
Obrázek Obrázek

Aj tie bočné parkoviská pre jedno nákladné auto, ktoré sú v zahraničí na cestách bežné s tou bočnou radlicou perfektne vyčistí.
Obrázek

Jazdia tak 30-40 km/hod a keď sa dá, tak zastavia a pustia autá dopredu.
Obrázek Obrázek
ned led 27, 2019 9:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Dnes nam nemec v teplakach,rakusak,zavrel preventivne prechod mikulov.vysledny efekt?kolona az do brna temer..slavny asfinag neumi uklidit dva kopce.ja se dnes motam nahore,jablonec atp.snehu metr vsude kam kuknes ale cesta ok.ted jsem dojel na vykladku,kopec jak cyp pred rampou.to doladim rano,doma jsem si nalozil cely naklad do jednoho pole 5t,do prvniho takze v klidu.jinak u svitav lezi pivar na boku a ostravsko je total.
pon led 28, 2019 5:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Dnes rano dokladka pod Jabloncem,PONIKLA se to jmenuje.snehu kolik chces vsude,vse zavate.i kdyz jsem me 5tun v prvnim poli,vecer si to rozjezdil,rano jsem se neodlepil.tak posyp a nachystal k rampe dojezd.tam jsem cuvnul,ze svahu.dolozil dalsi 3tuny dohromady asi do pul navesu.vzadu nic,ale nebyl jsem schopen se vyskrabat pres ten hrb na hlavni.a to mam solidni gumy na tahacu,temer jak sof jen ten uhel byl ostry.tak znovu vysypat,manual, bez edc,ale chybelo 20m.tak retez a hura nahoru.taky zimu miluji a rad driftuji.ze jsem ztratil hodinu vykonu to neva,zima je fajn
úte led 29, 2019 6:14 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

v noci z utery na stredu napadlo 10 cm snehu v okoli lille a kortrijku a i kdyz tam zadne kopce nejsou, vznikla kalamita. zavrene prechody b/f nad 7.5t, kolony uplne vsude. kamiony pro jistotu odstavili uplne. pripadalo mi to, jak kdyby tolik snehu tam videli poprve. ve stredu 3 stupne nad nulou, vse rozsolene a stejne jely dalnice 60... pak jsem ve stredu v noci vyjizdel z arrasu a jak to primrzlo, tak krome dalnic vsude naledi. silnicare jsem nepotkal vubec nikde. takze neni to u nas zas tak nejhorsi, jak s oblibou vzdycky nadavame.
čtv led 31, 2019 3:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: ZIMA

Příspěvek

Ja chrapal v grande synhe u reky,do rana bilo uplne a to svinstvo jsem sundaval hodinu z plachty.ale furt tu jsou borci co tvrdi ze zima je bomba supa na jezdeni.nemam ten dojem.zazivam zimu snih led u nas,na severu,mnoho let i v rusku a nikdy jsem na tom nic pozitivniho neobjevil.
čtv led 31, 2019 7:17 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: ZIMA

Příspěvek

jozine clovece ty si strasne ufrflany a negativny clovek. u teba je secko na prd,secko spatne,furt iba hundres. jak jaaaa bych si od teba aspon raz precital nejaky pozitivny prispevok🙏🏻

a preto jazdim norsko,ziadne zacpy od trondheimu vyssie,sypace potkas,ked to nejde tak ta hold odstavia a osobaky sa tu na zimu tesia,kazdy druhy bokom a o vikendoch na parkingoch driftuju😁 nikto sa tu z 20cm snehu na ceste nezblazni,v reichu sa po par vlockach zastavi vsetko,a hlavne strasna nuda za volantom,to je akurat,strom strom cara, a stau v celom reichu,norsko je kazdy den ine,kazdy den ta niecim prekvapy,kazdy den je to dobrodruzstvo. ked posadim moju 12neter do auta tak to po nemecku a eu dalniciach odjazdi s prstom v nose. eu je mrtva,nic zaujmave,iba baustelle,stau, stres....

a preco sem jazdim? pre toto



Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát úno 01, 2019 1:02 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů