Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

No dal sem se do sepisovani všech tech zazitku a v asi v polovine, kdy sem sel kourit a mladej z obsluhy me poctive hlidal notas, sem zjistil, ze sem tentokráte jako jiz v minulosti několikrát rozvedl vse do detailu je to uz ted celkem slusne dlouhe.. Ale cist by se to mohlo dobře.. Když sem byl kourit, venku je fakt fajne a docela dost teplo.. při psani mam tu cest sedet v miste kde je slusnej rozhled a když vidim, jak téměř fseci sou navleceni a zababuchani, tak si rikam, ze vypadaji jakoby jeli do Ceska na dovolenou..:-))) sranda pohled na ty lidi, ikdyz nad tim v tuto chvili premyslim, sem navleceny taky celkem slusne..:-)) ale u me je to o necem jinem bych řekl..:-))

No a to je asi vse pro tuto chvili.. kurnik, je 23:15 a tak jak se tak divam, zbyvaji me jen 4 hodiny do odjezdu.. to není az tak zle.. Sepisovanim sem zabral celkem 4 hodiny.. slusna porce.. Budu koukat na nejake filmy az si v klidku zakourim..:-)
pát úno 17, 2012 8:09 am

Uživatelský avatar
Mysak Veverka
Příspěvky: 227
Registrován: ned bře 16, 2008 8:10 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

No paráda.Držim palce dál...a nic si z toho nedělej.Některý lidi jsou rozbitý :D :D :D
pát úno 17, 2012 8:21 am

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

Dobre rano...:-))

ted uz live z odpocivadla cca 40km pred Tarragonou.. :D :D
vyjeli sme v 3:30 a celou cestu sem vesele prospal.. Fantazie, neco z toho vseho sem dospal a snad to nebude tak hrozne s unavou.. Ze bych byl nejak extra to se rici neda, pohoda.. Bogdan vedel kde me vyhazuje, vedel, ze tadyk oteviraji v 7 a maji tu wifi... :D

Takze cekam az se trocha vice otepli a potom zacnu resit jak se co nejlep dostat do Valencie..

Ted se podivam na financni stranku cele cesty..

Takze z domova sem si vezl:

2x stangla uherskeho salamu, minuly tyden v kaufu v akci za 54,- kc/kus
1x bochnik chleba Kaufland, 25,-kc
nekolik cokolad, obsahuji hodne cukru a cukr jak znamo zasyti. :D :D

Nez jsem v utery v poledne vyrazil z Kopru, mel jsem este teple jidlo..

Tak a ted k resume:
Snedl jsem po ceste pul stangle salamu a skoro cely chleba.. plus jsem sporadal jednu celou cokoladu a druhou dojidam prave ted.. :D

Ohledne piti, kdyz je kosa, clovek toho tolik nepotrebuje vypit, mel sem na cestu termosku caje a 0,5l vody..

Ve Francii kde sem travil zimnou noc me obsluha dala horkou vodu do termosky zdarma, abych si mohl udelat caj.. Take sem v noci, abych da se rici udelal aspon nejaky kseft neprijemnemu frantikovi na benzine zakoupil 1 litr obyc vody za 1 EUR.. Dalsi vodu sem kupoval fcera odpoledne na zastavce 200km od Monpellieru opet za 1 EUR.. Byla u teho takova zvlastni cedulka u te cenovky, pravdepodobne meli Frantici vodu v akci.. :D :D

Takze celkove naklady cinily 2 EUR.. :D :D :D

Ano jsem kurak, ale kazdy kurak neni, takze tohle pro nekuraky... Ja osobne jedny cigarety sem daroval Mariuszovi, za odvoz z Rozvadova, nechtel, ale pak zjistil, ze svoje kdesik ztratil, tak si je vzal... :D :D dalsi cigarety sem chtel dat Bogdanovi, ale ten s diky odmitnul a rekl, ze je rad, ze si opet trochu spravil nazor na stopare.. Tak doufam, ze to nejaky dalsi vyrostek neposere.. :D :D
Ja sam jsem vykouril necele tri pakly cigaret.. :D podotykam, ze jsem mohl kourit i za jizdy u obou polaku a vsech cechu.. A kdyz tak nad tim premyslim, tak to celkem jde..


no a ted se pokusim sem nahazet nejake ty fotky teda.. foceno mobilem, protoze hlava derava, nechal sem fotak doma.. No lepsi zapomenout fotak, nez treba nabijecku na notas, ci telefon.. Hlavne ze mam tri pametovky idiot.. :D :D :D
pát úno 17, 2012 8:44 am

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Parádní počtení. Už se těším na foto.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
pát úno 17, 2012 11:17 am

dandys
Příspěvky: 324
Registrován: pon říj 16, 2006 7:28 pm
Bydliště: Bystřička

Příspěvek

riksolex- supr at se dari , pekne pocteni :clap:
pát úno 17, 2012 12:07 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

...tak jsem to přelouskal celý a nezbejvá mě než :clap: :clap: :clap:

A chci FOTKY, FOTKY, FOTKY!!! :D

Hodně zdaru při další cestě přeju.
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pát úno 17, 2012 12:12 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Příspěvek

Hezký,ale nezávidím ti.A nezapomen fotit a at i tebe někdo vyfotí s nějakým kamionákem co tě vezl.Fot,fot. :wink:
pát úno 17, 2012 12:18 pm

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

fotim, fotim, ale nejak me nejde se dostat na ulozto.cz a nemam jak nahrat ty fotky..
ja to vzdy delal pres ulozto..
ale zkusim prostudovat rajce.. kdyby se nasel nekdo kdo by me sem pisnul rychlej navod, bylo by to super.. dikec.. :wink:
pát úno 17, 2012 1:47 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... vyprdni se na uloz.to a už to sázej třeba na www.imageshack.us - další návod není třeba, pochopí i dvouletý děcko ;)
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pát úno 17, 2012 1:49 pm

riksolex
Příspěvky: 33
Registrován: sob úno 11, 2012 11:17 am
Bydliště: Kopr

Příspěvek

kurnik, ale tak pred hodinou sem tesne minul cecha.. Nejaky modry kamion, projel kolem pres to parkoviste jen sem zrovna byl se umyt po jidle.. nejhorsi je ze sem ceskou vlajku si nebral.. ale spi tu jeden polak, tak jak si nabiju prisroje, notas mobily, tak se utaborim pred jeho kamcak a zkusim ho ukecat... :D :D
pát úno 17, 2012 1:52 pm

meloun
Příspěvky: 422
Registrován: sob lis 13, 2010 12:40 pm
Bydliště: žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

paráda,jen tak dál ať se daří :D :D
pát úno 17, 2012 6:36 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Tak toto je parádní cestopis :) Máš můj obdiv, já si dokážu domluvit cestu tak maximálně do vedlejší vesnice a to ještě s kámošem :D
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
pát úno 17, 2012 9:38 pm

hattiecarroll
Příspěvky: 46
Registrován: stř zář 23, 2009 10:57 pm

Příspěvek

Si mistr!!! Těšim se na pokračování...
V6 motor made in hell, rovná highway do pekel...
pát úno 17, 2012 11:42 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Taky to tu sleduju od uplnýho začátku. Držím palce,at se Ti daří.

Myslím,že by byla škoda,kdyby se to pak smazalo,po nějaké době,je to hezké čtení.
pát úno 17, 2012 11:48 pm

balcin
BAN
Příspěvky: 1061
Registrován: stř bře 09, 2011 8:35 pm
Bydliště: Prerov

Příspěvek

Riksolex ahoj.A proč tě ten Polák nenechal spát v kamionu a musel jsi trdlovat na benzínce?Měl v kamionu jen jedno lůžko a palanda tam nebyla a nebo se bál s tebou v kamionu spát?Když já bych už někoho bral jako stopaře takovou dálku a měl dvě lůžka,tak ho nevyženu na benzínku a nechám ho přespat v kamionu.
sob úno 18, 2012 12:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 15 hostů