Mýtné (??? :-) ) v Rusku, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jo! Tak ty jejich pravidla silnicniho provozu, to je vec! :lol:

V Tambove na obchvatu jedu tatrou a za sebou tahnu na tyci porouchanou karosu. A ted jak jsem dojel uz na konci Tambova na to Tecko, tam je gaika, a divam se s prava daleko jel zaporozec, tak ja tam vrazil rychlost a jedu!
A jak jsem najel do krizovatky, a ta karosa zamnou, tak ja byl v pohode, ale ten zaporozec se priblizil uz blize a tam byla v krizovatce na te tyci karosa!
Tak milicajt vyskocil z gaje a zastavuje karosu. Ale ja v tatre to nevidel tak jedu dal a karosa zamnou! Tak milicajt vlitnul do zigulika a jede za nama! Predjel nas a hned zastavil. Vyskocil ze ziguli, a hned sel k ridici karosy.
Ja vystoupil z tatry a sel tam do autobusu podivat, co se vlastne stalo a co se deje.
A milicajt tam na ridice autobusu rve ze nedal prednost vozidlu ktere jelo po hlavni silinici (zaporozec).
Tak ja se zapojil do obhajoby autobusaka, a povidam milicajtovi, vzdyt zaporozec ani neni auto ale slapaci auticko pro decka! :lol: A jednak to ani neslo ten autobus zatavit, nakolik ho tahnu na tyci.
Milicajt se na mne diva a se mne pta! A ty kdo? Rikam ja jsem ridic od tatry! A milicajt na mne! tak ty si se niceho nedopustil, tak si jdi do sveho vozu. Obratil se k autobusakovi, a davaj ho zase drbat ze nedal prednost v jizde! :lol: Nakonec si milicajt vzal 500 rublu od autobusaka a jelo se daaaaal! :lol: :lol: :lol:
úte srp 07, 2012 10:12 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Zaporozec! :lol: :lol: :lol:

Malinkate auticko! :lol: Dokonce v tom silnejsim provedeni ma 40 koni! Jinak 30 k.s. :lol: :lol: :lol: Mne to prpada furt jako slapaci auticko pro deti! :lol:

Obrázek

A jak to z plnych sil jezdi, tak i ty predni svetla to ukazuji vystizne! :lol: Az z neho chudaka pri jizde na plny plyn, tlaci oci! :lol: :lol: :lol:
úte srp 07, 2012 11:08 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak ten Zaporozec jsem nekolikrat obchazel dookola a nikdy jsem to nepochopil...Prej to vojensti veterani fasovali gratis.
Neřeším...
úte srp 07, 2012 1:13 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ten zaporozec tak ten jeste jo! Dostavali ho veterani VRSR! Ale tady mas jeste jeden zazrak automobiloveho prumyslu SSSR!
Takzvana invalidka! SeAZ! :lol: Tak toto je fakt pecka! :lol: A je to urcene vozidlo pro invalidi! Take se davalo zadara! :lol: :lol: :lol:

Obrázek

Ta invalidka to uz je fakt slapaci auticko! :lol:
úte srp 07, 2012 2:37 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Masakr....
Neřeším...
úte srp 07, 2012 4:21 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

jozin

Příspěvek

:lol: no samodřejmě že bez stráty květinky neprojedu taky zachovávám pravydla slušného mazání ale je pravda že se to dá vylepšit nákup českého plechovkového piva ( 7 kusů) tím začínám uš na váze potom šlehačku ve sprei ( to je do kuchyně v motorestu pak víš že nejíš psa ) dál hovězí ve vlastní štávě pro vážného v bělorusku na spátečku

z pivem šetřim na kolcu /MKAD se hodí kdyš tě lapnou transportníci po tom co jim nabídneš suvenýr z čech věčinou uš nechtěj nic vydět oberaněj ti i čelo a pustěj tě

na Krásnym dám věčinou dvě do okínka a papíry se vrátěj takovou rychlostí že to někdy nestíhám



jinak to odbočení mohu potvrdit i těch 500 rublů já ne ale kolega co jel za mnou :D

todle mě učil starej mazák co tam jezdí už pár let i tak něco ušetříš a i předejdeš zbytečným třenicím a furt mi říkal at se chovám slušně a rovnoceně nekřičim a furt říkám jsem čech občas si nás spletly z polákama skrz mluvu a hlavně si schovávej dva roky útržek od pokuty jinak i kdyš si to zaplatil mužeš dostat aš 10 dnů arestu vždy sem se jeho rady řídil a kupodivu sem problémy neměl a i někdy s milicí byla sranda
úte srp 07, 2012 7:23 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mam jiny postup.Bobry nic,Krasna gorka nic.Brest 10e.Kolco nic,gaia Pskov 100rublu.Benjakony zpet sto rublu,sumak 200,Pres pl zpet nejezdim kvuli nafty,1300l.Ale plati nadale kdo maze ten jede.Taky je pravda ze Belorus ma celkem lufty z uplatku,jak to praskne jde okamzite do basy na par let,proverene.
Neřeším...
úte srp 07, 2012 7:36 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:D no neboj ten kdo maže tak taky maže na dva roky ve skráceném řízení je to tam na každym rohu vylepené
a kolco se mi stalo jen jednou že mě tam laply ale to braly nás celou karavanu tak sme to měly v rabatní slevě oni vesměs jdou po plachtách a boule na nich to je jejich tahoun na ruble náhodou asi vzaly bedny se spletly :D a na spátek přez Litvu kvůly naftě no Poláci mě stim limitem taky krkaj a přes Ukrajinu nechci nějak sem na ni zanevřel po tom co mi nabízely plnou penzi ubitování z víhledem na dvůr na rok ( hol sem sklerotickej idiot)
úte srp 07, 2012 7:44 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak testy na Hiv jsem uspesne absolvoval tak muzu vyrazit pres kazach do uzbeku.Prej to na Kazaske strane nekdy vyzadujou,jak ne tak aspon vim ze jsem ready. :D
Neřeším...
pát srp 10, 2012 3:35 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:lol: joo neni nad garanční prohlídku čidiče :lol: držim palce :driver:
pát srp 10, 2012 8:48 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nic nesmis ponechat nahode :D
Neřeším...
sob srp 11, 2012 8:22 am

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: tak jasně maximálně to upadne pozdravuj slunečnice a užíj si to :thumbud:
sob srp 11, 2012 11:34 am

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

ned srp 12, 2012 8:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a?
Neřeším...
pon srp 13, 2012 8:55 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

No jako že se máš asi na co těšit.(Ano vím že to je v zimě)
pon srp 13, 2012 9:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Rusko + SNS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů