Mýtné (??? :-) ) v Rusku, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Napsal jsem to blbě, nemám Jumbo, jen valník s tandemem, takže já končím na hranici cca 13t na vleku a 12,5t na autě :?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát led 13, 2012 9:42 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ja myslel ze tady by mozna mel nekdo zajem, jinak ja poptaval dopravu jinde jenom ze byly svatky kazdy ma volno zajem o praci minimalni a ja potreboval resit.
My mame podvalnik naves, ja mel tahace ale ten se rosekal co s nim boural ridic. Tak by to problem nebyl, ale my co mame dalsi tahace tak vsecho je srot co jezdi uz jenom kolem komina, zgeneralkovat jeden z nich uz nebylo casu, a resit to chtelo da se rict ihned.
Tak nakonec jsem to vzal na seba a po vlastni ose. Ja tech preprav moc nemam cas od casu kdyz nejsem schopen tu prepravu uskutecnit sam, tak ji pustim do sveta. Furt je to doprava tater a UDS. A furmanky tam a zpet! Protoze se furt navazi stara tatra sem a pak po generalce zpet.
Zalezi od prace. Jak to bude toho roku tak nevim, uvidime prubezne. Nekdy se clovek flaka a nekdy se nestiha.
pát led 13, 2012 10:43 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Hm, škoda že nemám vízum a mám lowdeck...
pát led 13, 2012 10:50 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak dalsi udeeska pojede to je ta co ted dovezu starou spet, tak ta pojede spet do Ruska tak za 2,5 mesice a pak take tak generalka tam a zase stara spet. Nveim co bude za tech 2,5 mesice, jak a kolik bude rpace v pripade zebych nestihal nemohl a pod tak hodim zase informaci i tady.
Vim ze se budou delat 2 ks. Tatra 815 domichavac ale to bude nadrozmer takze pojedou po vlastnich tady neni pomoci, a pojedou 4 ks. Tatra 815 S3 v provedeni sypac, takze ke sklapecce jeste bude pribalena sypaci nastavba a radlice. Vse se bude resit prubezne tak jak budou hotove generalky a v planu to je do konce srpna 2012. Vzdyt prakticky kazde auto co delam na vychod je i v montazi na vlaknu tri T takze je to tam videt i v montazi i kdy je hotove! :lol:
Ted uz se delaji jedna sklapecka T 815 ktera jede na vychod ale zustava tady u mne, apak ta druhe a ta pojede na Novyj Urengoj, tak nevim zda-li by se nekdo nasel co by mel zajem se jit podvat na Polarni kruh! :lol: Ale tam na ten smer radci tahace Tatra nakolik cim dal na sever od Jekaterinburgu tim horsi silnice!
pát led 13, 2012 11:03 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

já bych to odvezl hned,problém je s tím karnetem
sob led 14, 2012 6:08 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky myslim ze tady moc nepatri,dal bych to nekam na Raal nebo jinam,jak pise kolega.Jeste myslim pokud ma ta Tatra 24t je to celkem dost,myslim tim do ruska.Nevim jak by ty vahy vychazeli na jumbu.
Neřeším...
ned led 15, 2012 1:08 pm

trucker harry
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 09, 2012 9:03 pm
Bydliště: valachion mezirits

do moskvy a zpět..

Příspěvek

čau chlapi,chtěl jsem se zeptat jestli je tu někdo kdo jezdí často do ruska přes moskvu (i zpět),hledám někoho kdo by byl ochotný mě tam vzít a na zpáteční cestě mě zase vzít zpět do čr..díky za odpovědi..harry..
jen kupředu a zpátky ani krok,ohléhnout se můžeš a když padneš tak se zvedni a jďi hrdě se vztyčenou hlavou dál...
pon čer 11, 2012 5:33 pm

Odpovědět

Zpět na „Rusko + SNS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů