Mýtné (??? :-) ) v Rusku, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

a přidej taky fotky z Novosibirska jak tam jezdíš.
sob čer 02, 2012 8:50 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jozin psal ze jede do Ufy. Do Novosibirska to ma triscku z ruky! :lol:

Nevim, ale cesi prevazne jezdi pre BY, takze Brest, Minsk, Smolensk-obl, a pak na Niznyj Novgorod tam jsou lepsi silnice, Nabereznye Celny a dolu na Ufu. Ted to je nejrychlejsi cesta.

Ja jezdim pres Ukrajinu, takze z Uzgorodu na Lvov-Kiev-Charkov-Belgorod-Voronez-Penza-Samara-Ufa.

A Novosibirsk ten je o par dni jeste dal! :lol:
ned čer 03, 2012 12:06 am

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

Arktik tak nedávno tu psal že jede do Novosibirska, ale foto žádné nedal...
ned čer 03, 2012 10:04 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ja nejsem kamionak, a ta moje prace a pracovni zamereni je sice na vychod, ale vse zalezi i od objednavek a pozadavku. Takze pripadne cesty se muzou menit dle potreby, a jezdi se tam kde uz jsou zapacene penize. A tam kde se jenom uvazuje tak hold musi vse stranou a pockat na lepsi chvili! :lol:
A svoje fotky vkladam do Tatra vlakna tri T. Si myslim ze je jich tam docela dost, jak z me prace tak i cest. :lol:
ned čer 03, 2012 3:30 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

Arktik ja nemyslel tvé fotky a žes tam jel ty. To psal jožin že jezdí novosibirsk. (ale nebudem to dál řešit...)
ned čer 03, 2012 3:37 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Nic se nestalo. Ja jsem vice mene utahanej tak si to spatne v te palici skladam. Spatne jsem to pochopil, ale uz mne to doslo! :lol: Dobry! :lol:
To vis, v nedeli se ma odpocivat, a ne curakovat v praci jako ja! :lol:
ned čer 03, 2012 3:44 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Alesak-vcera jsem se vratil,neco malo jsem nafotil ale jen mobilem,pak to tu dam,ja to osobne neumim tak pockam na dceru,ta je na to expert.Jinak fura o nicem celkem,na uvod Brest 3dny,pak vycleni v Bryansku 2 dny.Samotna cesta normal,jel jsem vrchem po M7,ta je dobra celkem,spodni M 5 je masakr.Moskvu se snazim minout po A108,pres den jet moskvou po kolcu je sebevrazda.Furu pred tim jsem si to ozivil.jel jsem Vladimir,moskvu v poledne a za 4h30 jsem ujel 21km...Parkoviste vzadu jsou,cena vetsinou 100rublu,kultura jak kde.Na gaikach a ceste nespim,tech par korun me nezabije.Jinak maji fajn bankomaty v rusku,aj meni penize,das tam 50e a vypadnou ruble.Ceny jak u nas,davam si vetsinou bors-50rublu,cca,saslik s chlebem asi 200.zalezi kolik.pivo v Pet 80rublu,litr a pul,tocene jsem objevil u Bryanska za 15rublu male pivo,parada,radost chlastat.
Neřeším...
pát čer 22, 2012 3:27 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Docela zajimava jizda, jet pres Brest a pak dolu na Brjansk vyclivat. To bych jel radci pres Ukrajinu, Uzgorod, Kiev, Brjansk. Podstatne bliz. Ale nevim jak to mas s povolenim.
Jinak ja ted presouval tatru po generalce na Rusko, skoda ze jenom do Uzgorodu a tam jsem ji odevzdaval. Ale Vysne Nemecke - Uzgorod celnice 4 hodiny a byla vyresena. Myslim uz vcetne fronty. Takze nic strasneho! A jak to znam na Trojebojnom, to je hranicini prechod z UA (Bacivsk) do RUS (Brjansk) tak tam je to take bez vetsich zdrzeni 3-4 hodinky komplektne UA i RUS celnice.
A ja uz ty kamiony jak jezdi ani poradne nevim, ted jak to mate s tema koleckama a dodrzovanim prestavek, tak tu cestu ani neumim spocitat. Ja co jezdim s tatrama tak na doraz. Od rana do vecera, pak vecer uz na hotel dam si pivo, puldeci, vecere a chrapat. Rano zase za volant a jede se az do vecera.
Pivo za 15 rublu tak to si trefil. Nejake Zigulevskoe! Ja kdyz tak si tam kupuju v tech hypermarketech slovensky zlaty bazant, ten se vyrabi v Rusku jak i jine ceske pivo, ale chutove je jeko original a cenove 37 rublu, co za staropramen chteji v hypermarketu 75 rublu a ten se neda pit! Jako i dalsi piva Velkopopovicky kozel, pak Zatecky gus, to vubec nema nis spolecneho chutove z original ceskym pivem. Takze radci ten bazant, ten je dobry! A po hospodach a restauracich ty ceny jsou kde jak. V Jekaterniburgu jsem si dal v restauraci 4 staroprameny a platil jsem 1000 rublu.
sob čer 23, 2012 8:58 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

arktik-taky bych jel jinak ale trasa urcena,tak to neresim a navic jsem placeny od km :D .K tomu pivu,nevim proc tak levne bylo,ale dalo se to.Zigulovske neni nic strasneho myslim,prezil jsem to.Jsou mnohem horsi piva,odzkousene.Ukrajinou zpet nejezdime kvuli cene nafty.v BY je podstatne levnejsi.Povoleni neni problem,mam vetsinou CEMT.Jizda po slovensku je zpoplatnena ale to vis.
Neřeším...
sob čer 23, 2012 9:23 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak to jo! Rozhodne nejedes jak si zmyslis ale jak musis. A jezdit pres Slovensko to je hotova pohroma. Ja ted ve ctvrtek jel sluzebni dodavkou ze Slovenska do CR, a na Makove mne chytli policajti, kamarade ja se nestacil divit. Ty mne obraceli jako kdybych byl nejaky terorista! U toho jsem jenom jel domu s prazdnou dodavkou!
Takze jedit pres Slovensko je docela strasna vec! Kdyz tam s normalnima lidma jednaji jako s hovadama, ukazuji tu svoji politickou silu a podobne!
A pivo, tak kdysi bylo tak ono je i dnes Zigulevskoe, zalezelo z jakeho pivovaru, protoze to Zigulevskoe delali pivovary po celem SSSR, a ja jednou tak do sebe flaknul flasku Zigulevskogo a clovece ja ti lital jak po gutalaxu!
A na Ukrajine tak ted uz je to dobry! Obolon a Cernogovskoe pivo tak to se da! Radci si dam Obolon nebo to Cernigovskoe, nez ten Staropramen co se vyrabi na Ukrajine.
sob čer 23, 2012 9:45 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek
sob čer 23, 2012 2:30 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

Chlapi, co jezdíte Rusko.
Kdyby náhodou měl někdo na prodej cedulku za okno PUSTOY
jak maj rusové, dejte mi prosím vědět.
Koupím ji.Peníze pošlu předem na účet.

Dík!!
Naposledy upravil(a) Bender 86 dne stř čer 27, 2012 3:47 am, celkem upraveno 1 x.
úte čer 26, 2012 6:52 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Kdyz ti to bude stacit, tak ja ted jedu na Ukrajinu a jednu ti donesu! :lol: To moc nestoji, tak ti ji klidne dam za darmo! :lol: Jenom mne napis do SZ svou adresu kam ji poslat.
úte čer 26, 2012 7:01 pm

matesák
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 466
Registrován: pon led 24, 2011 9:47 am

Příspěvek

K čemu je taková cedulka dobrá, nebo co to znamená?
úte čer 26, 2012 7:50 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

Znamená že jsi prázdný,a mezi banditi by ti neměli fiknout plachtu.Teda myslim.
Ale víš jak to dneska je.Jinak pro mě je to spíš frajeřina.
To má u nás málokdo.Eurotrucker má každej :lol:
To byla jen sranda :wink:
úte čer 26, 2012 7:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Rusko + SNS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů