Mýtné (??? :-) ) v Rusku, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Azbukou :D .Cedule davaji za okno kvuli Gaiam,at policajti neopruzujou ale moc ne nefunguje,stejne kontrolujou papiry.Maji to i cisterny ci mrazaky,s plachtou to nema nic.
Neřeším...
úte čer 26, 2012 8:35 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

a co si něco takovýho udělat na pc než to někde kupovat :?:
úte čer 26, 2012 10:57 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

Taky by to šlo, ale to by nebyl originál :wink:
stř čer 27, 2012 3:41 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Bender 86:

Tak kamarade, prozatim te nepotesim. Cedulku jsem nedonesl, protoze jsem je nenasel. Zasel jsem i do nekolika prodejen dilu na kamiony, take u nekolika velkych benzinek, a nenatrefil jsem na zadnou takovou cedulku. Takze trosicku strpeni.
Ja ted byl jenom tady na Zakarpatske oblasti, kolem Uzgorodu, a pak dolu u Beregova.
Za 14 dnu pojedu do Kieva tak tam urcite se neco najde!
čtv črc 12, 2012 11:43 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Cedulka je v kazdych druhych avto zavcastech,aspon co jsem ja videl.
Neřeším...
pát črc 13, 2012 9:56 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a co si nechat otevřenej pravej dolní růžek na nahlídnutí taky se to dělá že si roh plachty otevřeš a je tam díra cca 20x20 a máš klyd i kdyš tě zastavěj

a jinak PC na A4 a zalaminovat a máš to
pát črc 13, 2012 10:21 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

To neva!Díky za snahu,to se cení! :wink:
pát črc 13, 2012 10:29 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ja prosel ty prodejny dilu na kamiony, velke pumpy a nic. Ale tak 10-14 dnu pojedu zase, zajdu na auto-bazar mozna tam natrefim na neco. Ted mne to nevychazelo, protoze auto-bazar na Kincesu bezi jenom v nedeli, a ja byl v nedeli na Karpatech u djadi Misu a jeho tatry.

Obrázek

A za tech 10-14 dnu pojedu do Rovenske oblasti stancija Rokitno a pak do Kieva, co v Kieve je toho vice v moznostech. Tak kdyz nejou tu cedulku ukoristim, tak ji urcite donesu! :lol:
sob črc 14, 2012 7:28 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Bender 86

Příspěvek

nechci Tě nějak strašit.... ale mě kdysi ...taky sem si říkal:tak jim "napovím" aby neměli chlapci moc práce a měl sem vzadu odhrnutej roh plachty,aby tam bylo vidět ...a do tý špíny na plachtě sem rukavicí vydrapal---pustoi-ničevó nět---- :D a co myslíš ....ráno šlic jak kráva a dodatek "ja pasmatrel" :D :D :D :D ale dneska už to je třeba jiný ,,,tenkrát to byla trošku divočina :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob črc 14, 2012 8:14 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Martine!

Bender to chce jenom tak pro srandu! :lol: Jezdi jenom po Praze a okoli nebo jak! :lol:

A dneska na silnicich vychod uz mas klid, to kdysi po rozpadu SSSR to jo. Tenkrat v tech 90-ych rokach to se kradlo!

Ja v Moskve za bileho dne, jedu tatrou a zastavil jsem na krizovatce na cervenou! A s prave strany zastavil kamaz, kamaznik mrknul okem na moje prave zrcatko, vytahl 13-ku klic a uz srouboval! :lol: Blbec myslel ze se mu to povede! :lol: Tak ho jenom povolil, ty nemecke zrcatka FORON ty meli takovou poistku, tak to neslo vysrubovat ten srub! :lol: Tak jsem projel krizovatkou a zani jsem zastavil zrcatko dal na misto a utahnul. Po ceste jsem potakal tech-pomosc tak jsem s klukama vypil stakan, a zrcatka dal privarit! :lol:

Nebo se mne stalo v prujezdem Kieva kde jsem nikde nezastavoval jenom na krizovatkach, jedu, jedu, a jak vyjizdis s Kieva tak na te gaice smerem na Zitomir, tak mne zastavili milicajti, a jak ten milicajt sel ze zadu auta ke mne, tak prisel a povida! U tebja masina technicesky neispravna! V zadi neto u tebja lampy! Tak jsem vylezl ven, koukam a na navesu nebyla ani jedna stop lampa, ani ty dve kulate svetla covacka a mlhovka! :lol: Trceli tam jenom draty! :lol:

Byl jsem linej furt skakat do kabiny, kdyz jsem v obchode udelal nakup na cestu, a tak jsem vse skladal do kstliku pod navesem! Tak jednou ti mne ten kastlik vybrali a ja zustal bez zradla! :lol: Od te doby jsem se nelenil, a jidlo jsem pakoval do kabiny pod lehatko! :lol:

Ja prevazne tahal 3 osy na perech a balonech naves BSS to byl takovy jako nosic kontejneru a na nem byl mrazak ORLICAN a nebyl problem! U cisterny to same, to jsem tahal takovy dvouosy naves na dvojmontazi STROJOBAL na potraviny cisterna 24.000 litru nebo jak to bylo! Jsem tahal vodky z Berlina do Vinice! :lol: To byla super prace! :lol: Ale tahal jsem i plachtak BSS triosak na perech, balonech, 12,5 m s alu bocnicema! A nestalo se mne zeby nekdo posmotrel! :lol:
sob črc 14, 2012 8:47 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Krade se vsude,ne jen v Rusku.Nejaka cedulka ti nepomuze,plachty se rezou vetsinou v pravo vzadu,dnes maji temer vsechny plachty vrata vzadu.V pondeli jedu kousek za moskvu tak kouknu na tu ceduli a koupim ji,pokud nezapomenu.Pak ti ji poslu.Arktik-u nas na morave se ted kradou extremne T815,ted o vikendu myslim 3 ukradli.Nevim zda ze stavby ci odkud,taky nevim zda to jde na NDnebo na vychod nekam.
Neřeším...
sob črc 14, 2012 9:05 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

K te ukrajine-pred mnoha lety jsem jezdil pres ukrajinu,napric celou,kiev,charkov,izjum,novosachtinsk prechod.U izjumu v zime v tech krpalech nakydalo pul metra snehu a stal jsem dva dny v kopcu nez dojela freza :D ,a nic se mi nestratilo tenkrat.Jinak dlouho jsem na UA nebyl ale prej tam je plno novych cest nastavenych,tak se to asi lepsi,ale myslim ze kde odbocis z hlavni nastane klasika.Sama jama.
Neřeším...
sob črc 14, 2012 9:10 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jak jsem se dival ve spravach, ukazovali zabery z kamery, tak to byl areal CSAD tady v Koprivnici. A kde skoncili nebo skonci, to vi jenom panbu!
A ty tatry z toho JAPSTAV zadne extra krasavice! Zeby skoncili na vychode, v dnesnim systemu, tak to je slozita otazka! Spise tak na Slovensku nebo v Polsku! Ale slovaci v Potoru predelavaji doklady a pak pres Madarsko auta vyvazeji na vychod, takze mozne je vse! Jinak to neni moje starost! :lol: Tak mne to netrapi! :lol:
Vzdyt Tatra neni jehla, a tech novych typu tater zase neni az tak moc, takze casem oni se nekde objevi! I v Rusku, i kdyz je velke, to by ses divil, ale tater jako safranu, takze tam se hned vi kde je co noveho!
sob črc 14, 2012 9:18 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak Ukrajina vystavela silnice, ty hlavni tahy jsou v lepsi kvalite nez silnice v CR! Ty veldejsi to je uz horsi, ale lepsi nez to bylo v tech 90-ych rokach! V 90-ych rokach to byla hruza a des! Projet Karpaty liazkou a v zime bylo nad lidske sily! :lol: Ja chvala bohu jezdim porad tatrou, takze nejaky ten led, snih mne neprekvapuje! Tam mam v kabine jak muj maly syn rika, ty dva takove zazracne knofliky, tak zapnu predni nahon, uzaverky a valim o sto sest! Jenom zamnou prasi!
Ale dnes uz na Ukrajine se da rict ze ty silnice jsou velice dobre, kdyz to srovnam s tema 90-yma rokama tak reknu super silnice!
Dokonce uz se zacinaji objevovat i elektornice informacni tabule! :lol: Tady mas dejme tomu informacni tabuli v Mukacevu smer od Svaljavy do Uzgorodu pred GAI v Mukacevu kde je krizovatka a silnice se krizi na Madarsko, Slovensko, tak tu mas informaci na kterem hranicnim prechodu se kolik ceka, jake je zdrzeni! :lol:

Obrázek Obrázek

Ne jak to bylo kdysi ze si mel jenom znacky nerovnost silnice a omezeni rychlosti na 50! :lol:
sob črc 14, 2012 9:29 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jj.hezke cedule.A cas cekani taky bomba.Asi bude pravda o tech cestach na UA,jak pises,ono zhorsit se to asi uz ani nemohlo.K tem tatram jsem chtel jen rict ze se dost straceji,nic vic.Urcite ji rozebrat nekde v PL je mnohem mensi problem nez za carou.
Neřeším...
sob črc 14, 2012 11:47 am

Odpovědět

Zpět na „Rusko + SNS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů