Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Frenky

Odpovědět
car-help
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 18, 2009 9:39 am

hlášení poruchy

Příspěvek

ahoj,nevíte někdo jak odpojit hlášení poruchy na DAF LF 45.220? Pořád na mě hvízda poruchu ABS, jsou tam orezlé kotouče tak nefungujou, šéf nové nekoupí, ale to pískání se nedá vydržet.
Dík
stř srp 19, 2009 4:43 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

A v čem je problém?
To jako nenačítá ozubený věnec na kole?Pokud je najek bruálně ohnilý,tak nejlepší je ho orovnat,a vyčisti zuby pilníkem,nebo taky může být vadné čidlo :wink:

Kvůli orezlým kotoučům by to dělat takový virvál nemělo,leda by byly sjeté podmíru :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř srp 19, 2009 8:00 pm

car-help
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 18, 2009 9:39 am

Příspěvek

tak tak asi nenačítá,čidla tam jsou, čistilo se to taky, ale řve to dál.přemýšlel jsem jestli to jde někde odpojit, ale to asi bude na nějakém tišťáku
stř srp 19, 2009 8:25 pm

Hanzi
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 06, 2008 10:09 pm

Příspěvek

Zdarec, u dafa je to problém píská při každé pí..., stačí odmontovat horní dekl na palubce nad budíkama a sppoza jednoho budíku odpojet asi 10ti bodový štekr, poznáš ho je schovanej v takový černý plastový krabičce směrem dolu a máš klid, ale když se něco posere už se nic nedozvíš a kde je schovanej ten pískací repráček to fakt nevím, ale najít ho tak je to to nejlepší řešení.
Zdarec a šťastnou cestu
ned lis 22, 2009 9:39 pm

chrpos
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 07, 2010 8:35 pm
Bydliště: j.a komenskeho kladno

Příspěvek

Ahoj jsem tady novacek tak Vas vsechny zdravim!!Ale ohledne toho piskani,bral jsem si kdyz zacinali 105ky toho zluteho supra,a tam mi co mesic piskala cervene zavada motoru a to i kdyz jsem jen otocil klicek bez nastartovani!!zadny servis nedokazal urcit proc,nebo cim to je!!museli to vzdy napichnout na PC a vymazat chybu pak to dalo pokoj!!tak at ti to vymazou nebo potom odpojit ten stekr.ale jak pise kolega pak jsi v hajzlu kdyz se neco opravdu deje!! :!: :driver:
pát bře 19, 2010 7:46 pm

Tom.Tom
Příspěvky: 251
Registrován: pon kvě 04, 2009 7:27 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

tam může bejt špatnej snímač,upadlej vodič nebo muže bejt věčí vzdálenost snímače od věnce nebo tam je nějaká nečistota...a co destičy nejsou sjetý?
pát bře 19, 2010 10:20 pm

Odpovědět

Zpět na „DAF“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů