Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Frenky

Odpovědět
iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Žhavení DAF 95 XF480 r.v 2006

Příspěvek

Chlapi potřebuju poradit.Od kolika stupňů žhaví DAF?Dneska po celém dni co auto stálo sem chtěl nastartovat a povím vám,bylo to opravdu zajímavé.Ten zvuk a než všechny kýble naskákaly,z toho mi lezl mráz po zádech.Jak poznám že to žhaví?Žádná kontrolka nesvítila.A to bylo minus 16 :o
ned úno 05, 2012 7:09 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já ji poprvé viděl při -18 jen tak problikla a hotovo takže -16 je ještě v pohodě :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned úno 05, 2012 7:15 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Já ji neviděl nikdy, narozdíl od golfa kterej žhaví i půl minuty.To se pak nemůžu divit že mi zkolabujou baterky, pokud to startuje nastudeno.Divný.Stejně se mi zdají nějaký načatý, na noc vypnu i lednici a stejně ráno problém nastartovat, vždycky odříkám třikrát zdrávas a otočím klíčem :D .Na poslední převalení to naskočí, baterky jsem samozřejmě kontroloval a dolejval destilkou před zimou, i hustoměr sem použil.
Dneska jsme to na pumpě nahodili osobákem, nejdřív jednu, pak druhou baterku.Stěhuju se a firma mi nechala kamion doma na to přestěhování.Takže zejtra si zopakuju dobíjení osobákem a pak hurá směr Liberec :D
ned úno 05, 2012 9:13 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

jestli ty baterky tam už máš 4 a více let není se čemu divit že se jim nechce
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned úno 05, 2012 9:21 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Zavolám zejtra šéfovi ža baterky šly do důchodu.
ned úno 05, 2012 10:01 pm

iconek
Příspěvky: 524
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:48 pm
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Tak baterky mám nový, i když nějaký celý černý a prej před výdejem na ně nalepili nějaký nálepky.Trochu se spletli,podle štítku to jsou 225ky ale podle nálepky 180ky.Mi to nevadí, až příští tejden vyjedu,bufík v DAFu topí do posledního skonu baterek.Pokud někde zůstanu stát budu sice nasranej ale bude výjezd protože úspora přináší výdaje :D
stř úno 08, 2012 10:14 pm

Odpovědět

Zpět na „DAF“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti