Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

By mě zajímalo jak by dopadl test na drogy a jiné návykové látky ve vládě.Na chlast mě to jasné, Kalousek :D ,ale tu se ti dva? :) Jsou přece v práci a mají mít čisto nulu,já když nafoukam mám noty na půl roku,kolega sused svářeč nafoukal na bráně Mitall a má doživotní zákaz vstupu....
pát pro 27, 2019 9:59 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

martin440: Mezado? Tak se polepšete v tom novém roce... :-) Se mě i letos ptal řidič od vás na práci, že prý ho už ježdění na dvě karty nebaví... ;-)
pát pro 27, 2019 10:35 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

ATW service... co čekáš, že Ti na tohle řeknu , já to nikdy neudělal (když pominu divokou dobu v 90tých) , nikdo se mě na podobnou možnost ani nikdy nezeptal ...ani to po mě nikdo nechtěl.......pokud je někdo prdelní aktivista, protože je to jinak ze šoferský stránky blb , je každýho jeho problém..... osobně podobný poznámky považuju za špínu, co ven nepatří , protože zcela jistě nevíš dopodrobna vo co gou ...ostatně já taky ne , a už vůbec nechápu, proč mi to píšeš sem..... naopak zas jiní, co se ptaj u nás, by ses divil , co se člověk dozví ...asi tak , ale na rozdíl od Tebe ty hovna nebudu dávat sem..... :wink:

jose rabano... no jak u nás nevím, ale běžel pořad , kde dělali rozbory s stěry v prostorech eu parlamentu a dopadlo to jako by vlezli do varny toho nejtvrdšího co dá najít..... škoda že sem si to neuložil někde ..je to kvalitka....ostatně když se koukneš na idioty, jako je juncker a podobný prasata , tak je jasný , kdo tam uchvátil moc a jak to časem skončí......
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 27, 2019 11:16 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Já si taky myslím že to tu nepatří co píše Atw...v každé firmě je nějaký aktivní blb.Pochybuji že na dvě karty jezdí celá firma vždy se ozve nějaký blb co udělá průser.U nás jezdime celá firma legal,já jsem dokonce taky hňup že jak dělám něco na autě v pátek večer a už vidím 45h pauzu,mohl bych tam dát legálně Out na place e a přejet na kanál,na myčku,dojdu na bránu tam leží karta dispečera a dám jí tam.Na dvoře myslim.Nebudu někde za týden koktat na Irun a shánět Western union,pokutu 4300e za 20 minut plus jsem už viděl od nich u jednoho.devadesatky léta nekomentují tehdy to bylo běžné jet na jedno kolco do Moskvy
pát pro 27, 2019 2:04 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

jose rabano.....

něco sem našel :lol: :lol: :lol: pamatuju .... na ten pořad sem na sat1 koukal ...je to lahůdka , určitě to někde na youtrouba je .....


Evropský parlament je plný stop po kokainu. Vyplývá to z průzkumu německé televizní stanice SAT 1. Její redaktoři posbírali ve veřejných prostorách parlamentu na 46 vzorků a téměř všechny byly pozitivní na kokain. podobné výsledky přinesly testy i v jiných veřejných budovách, kam dochází velké množství lidí zvenku. Avšak Sorgel říká, že ne ve všech veřejně přístupných místech kontroloři nalezli takové množství drogy. "Například v německých středních školách jsme stopy po kokainu nenalezli," dodal.

Německá stanice provedla podobný test před pěti lety v německém parlamentu – s podobným výsledkem jako nyní v evropském.
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 27, 2019 2:18 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Mně bude už skoro půl sta za moment.jen mně udivuje,že to mohl někdo odhlasovat. za to museli dostat balík všichni.

Co se týče ježdění na žolíka a magnet tak jsem potkal pár ocasů co mi to sami řekli a viděl jsem je poprvé v životě ,Spíše chtěli být zajímaví. Jako určitá forma frajeřine nebo spíše ubohosti.Ani jeden z nic však asi nejezdil ven.Myslím že při první kontrole by mu vzali i rodný list.Takové ty typy co mají plné huby jak jezdili na Líze a když má nastavit navigaci je to problém .
Naposledy upravil(a) Mareczek dne pát pro 27, 2019 2:34 pm, celkem upraveno 1 x.
pát pro 27, 2019 2:23 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Koks je údajně běžné na základnách tak nevím zda to tak má být.Ja se tomu vždy vyhýbal předpokládám že i děti v tom mají jasno ...
pát pro 27, 2019 2:27 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

jožin
my koksem topili kdysi :D :D :D :D
pát pro 27, 2019 2:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Kamaráde vykopal jsem metrák koksu ve stodole co tam děda zašil kdysi,tak jsem stín zafoloval v pecu a ten skáče jak papinak :D
pát pro 27, 2019 3:00 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

martin440: Možná jen kecal, kdo ví... :think:
Také nemám rád, když se melou ho.na a vytáhne se pár vět z kontextu. A proto je dobré si vygooglit originál články, které vyšly o koksu v parlamentu v té době... Nechť si každý udělá obrázek sám...
https://www.spiegel.de/wissenschaft/men ... 65198.html
pát pro 27, 2019 3:03 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

atw: dobře ty :) :wink:

Martine, ty tady stránku zpátky napíšeš pravdivý příspěvek....

Mareczek.... těch kliček je ...ať už na jednotlivce, či celou společnost za pomoci mocný mediální masírky ..... problém je, že lidi se odnaučili přemýšlet .... automaticky přijímají informace, aniž by se nad nimi zamysleli , přestože na první pohled to vypadá jakžtakž a na druhý už tě to musí trknout a poblejt se z konkretního nesmyslu , ale nestane se tak, protože mnoho lidí nepřemýšlí..... nekonfrontuje a neporovnává x řešení a postupů, či výrobků-služeb , aby nakonec dotyčný vybral ten správný produkt-službu -zboží po něj .... prostě se nechá opít rohlíkem , charizmem a podáním konkretního člověka, který se velmi dobře vyzná v psychologii a je placen za to aby on prodal a Ty koupil a ještě za to poděkoval ...... bez ohledu na cokoliv jiného .... všechny ty kydy o ekologii , ty hovna všelijaký jak je to vše hrozně in je jen klišé ..... medový keci co s nějakým eco nemá nic společnýho ...... to platí ve všech oborech ...... bohužel


a pak na této stránce potvrdíš, že jsi přesně touhle masírkou zpracovaný...
pát pro 27, 2019 3:56 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

jose rabano

To bylo topení na koks . Teplo bylo doma úplně jiné .dneska ekonomicky nereálné.
pát pro 27, 2019 4:04 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

ATW service...Pavell......však já taky netvrdím, že co píšu je svatosvatá jediná pravda a správně ideologicky formovaná :lol: :lol: nikomu to nenutím ....
budiž Ti ke cti, že nepatříš do skupiny slepě věřících ......nicméně , když už si sem hodil ten špígl :mrgreen: , když se podívám na funkčnost , odbornost , smysl hodně rozhodnutí , jaký EK předvádí , musí bejt v koksu a chlastu naložený od rána do večera ..... koukni i na jiný záběry , jak si tam představují práci pro lidi a pobleješ se ..... nikým nevolení zmrdi , co rozhodujou o osudech stamilionů...... je tu kurwa něco spatně .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 27, 2019 4:40 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Ryba smrdí od hlavy a ta nase vláda to je masakr.co ministr to expert v oboru, :) jak si vzpomenu na Tvrdíka jak pochodoval,popadam za pupek,nebo ta jeho nastupkyne :shock: ...A proto to tak vypadá jak vypadá,teď mě dojal Babiš,asi jediný kdo má nějaké uznání u mě,jak mudroval že mu kamiony překážejí a seděl v MB S500....v takovem autě ti budou překážet i motorky má si koupit něco normálního nebo více krotit emoce.
pát pro 27, 2019 5:09 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

když se kouknu, kolik pitomců kliká na spamm, šoupnutý sem evidentně spamovacím robotem s velkým rizikem zavirování....zamýšlím se o počítačový ..spíš negramotnosti některých zdejších uživatelů.... :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 24, 2020 10:48 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů