Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 18, 2020 3:27 pm, celkem upraveno 2 x.
úte led 20, 2015 12:30 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přátelé kolegyňky a kolegové,
nevím čím to ale jsem teď doma. Nu a jaké že pocity mám. Tož, smíšené.

První výkladka za mnou v Belgii. Pak 5 nákladek - 1 Belgie, 2 Holandsko a 2 v Německu a šupajdit do CZ.
Nic jsem nepodělal, nezranil a náklad nepoškodil. Tedy to to je super. Tady jsem šťastný jako nikdy.
Ale pak to, že není ským si pokecat, za vtipkovat či zanadávat. A to hlavní, probrat zásadní témata o životě, politice a ekonomice ba dokonce i historii.
Můj plyšový netopejr mlčí,nic neříká. Divné, mělby ... :smich:

Obrázek

Jinak můj poznatek.
Několikráte mne přepadly chmury, deprese či smutek. Být v kabině o velikosti kobky co kdysi zabíraly odsouzence k samotce. Je strašné.
Nechali a nevím co najít něco pozitivního na tom to zaměstnání.

Již vím jedno. Dojezdu kam mne pošlou. A hold někdy mi to bude trvat déle než se někam "nasukuji" - nacouvám, nebo odplachtuji a zajistíme kurtami.
Hold začátky jsou krušné.

A na všechny rady co mi parťák říkal a dle něj úspěšně zapoměl, jsem si rychle vzpoměl.
Díky mocza vše parťáku a ať se ti daří. Bez poplantaného Netopejra co pořád vypínal topení.
Tím to Netopejr (zmatená polární liška), zdraví rytíře avalónu - je to dlouhá, předlouhá svory jak to vzniklo. Hlavně mít železnou kovanou botu. :smich: :valetsesmihy:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob led 24, 2015 12:13 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mě naopak jezdit sám vyhovuje.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob led 24, 2015 12:16 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

netopejr.

Příspěvek

v jedničce je to přece o dost lepší a pokecat si můžeš na parkingu kdekoli. Hlavně z hlediska učení čehokoli je tohle ten pravý ideál.

Být v boudě je to sice jak v kobce, ale být tam dva, to už je ponorka. :o
Držím palce a snad se někde potkáme, my bývalí Stellaristi :lol:
sob led 24, 2015 2:49 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak tak, sejít se můžem a poklábosíme. Čajík či kafčo dáme a bude goot. :P
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob led 24, 2015 4:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Netopejre, neboj, oteplý se a když přistaneš odpoledne na parkovišti, tak se vždy někdo najde, kdo prohodí pár slov. A víc hlav, víc rozumu. To jsi ve dvojce nezažil, protože jste pořád jeli a jeli, spali jste na "SOS hláskách" a nechápu, co jste si mohli 24hod povídat. :D A zvykneš si povídat s navigací, a sám se sebou :D :D No a po čase i ten plyšový netopejr ti bude odpovídat, a má to výhodu, nebude ti odporovat. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 24, 2015 6:23 pm

delivio

Příspěvek

Cvik a ténink a jak ti to jde. Podle popisu jsem tě snad něco naučil a je fajn, že si občas na něco vzpomeneš :lol:
Mnoho zdaru a začni si věřit.Vše je teď jen na tobě.Přeji ti skvělé zážitky a tisíce km bez nehody a problémů.
Pozor na "lišku" :lol: :lol:
sob led 24, 2015 7:10 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

...

Příspěvek

přesně tak, zdravě si věřit a nic zlýho si nepřipouštět. A s navigací rozhovory znám :lol:
sob led 24, 2015 7:55 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak konečně "kobra" odhalena. :)
Díky moc Delivio. Moc si vážím toho, že jsem z tebou jel na ty tři týdny jak jsem ještě nebyl v dopravě. Byls to ty, kdo mi věřil a vzal neznámého do kabiny. Sice jsi mne mněl praštit něčím kovovým abych nešel do dopravy, ale co už.
A pak teď, jak jsem z tebou jezdil. Naučil jsi mne tolik co za tu celou minulou dobu nikdo. Toho si moc považuji a cením. :hands:
A "liška" hold asi budu pořád. :D
Hlavně u puťovek, tady jsem liška polární (latinsky Netopejrus Foxus arktikus chaotikcus)

4215 - my nikdy nestáli na SOS kách. To u Stellara ano. Běžný to jev či u jiného dopravce v OV. Tady jsme stáli jen na střídání v německu na pumpě. Jinak autohof či hotel, restaurace atd.

alpenbiker - jo jo, z navigací si taky povídám. Naposledy v pátek v Kralupech n.V. ... úžasný rozhovor. Nepublikovatelný ani v 03:00 hod :D

Už smolím články. Ale je toho tolik, a času tak málo abych vše stihnul napsat atd. Kdyby platilo to, co mi slíbili při nástupu do O.K. - 3 týdny a 5 dnů doma. A já "Kafka blbáů naletěl.
Tak to bych stihnul napohodu. Tak nevím zda si to vůbec srovnám v hlavě. Je toho tolik ... :valetsesmihy: :smich:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob led 24, 2015 8:35 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

netopejr

Příspěvek

srovnáš si to, co by jsi´s nesrovnal. Základ jsi udělal útěkem z dvojky a prostě to poběží samo jak po másle za chvíli. :D
sob led 24, 2015 9:09 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

alpenbiker - asi ano, máš pravdu. Jen to nebyl útěk, ale realita "všedních" dnů v dopravě. Já neutíkám.
Neb se držím jednoho hesla: kdo jednou uteče, bude utíkat pořád. Proto jsem šel do dopravy a proto taky v ní zůstávám. Ikdyž vím, že to pro mne není - to jsem už dávno zjistil. Je to tak, nebo jste to nechtěli slyšet? Tak to přiznávám, ano. Už to vím, zcela přesně. Ale neutíkám, ikdyž nejsem a asi nebudu už šťastný z práce co mám. Bohužel. A iluze? Tak ty už nemám, nemám už žádné iluze a vím že může být ještě hůř. Bo, doprava po česku. :wall:

Po pravdě? Tu dopravu opravdu nechápu.

Jak je možné to, co je v dopravě "normální"... Neboť v civilizovaném světě je defraudace (daňové úniky" srovnatelné z vraždou.
Tady se dopravci (a to i tady na TF) bijí do hrudi jací nejsou borci. Prostě to nechápu, místo aby se řidiči spojili, tak stojí každý sám za sebe. A nechápou, že v jednotě je síla. Pak by nebyli tady "dopravci", ale skuteční zaměstnavatelé co by pro ně pracovat bylo ctí. Dnes? Je to smečka zralá k opovržení. A to valná většina z nich!
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob led 24, 2015 10:45 pm

PALDA
Příspěvky: 499
Registrován: pát úno 29, 2008 8:32 pm

Příspěvek

Netopejr-a ty jezdis v otrokovicich? moc to nectu pac nemam toho casu ja jezdim v chyni a z volnem nemam problem musim se sice pripominat ale mam ho
Opravil a Natřel Skurvil A Zapřel s.r.o Daf xf e6 460 lowdeck
sob led 24, 2015 11:32 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo jo, na Moravě.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned led 25, 2015 12:01 am

PALDA
Příspěvky: 499
Registrován: pát úno 29, 2008 8:32 pm

Příspěvek

ja chtel taky do otrokovic protoze to mam bliz domu ale po tom co vim jsem rad ze jsem v chyni
Opravil a Natřel Skurvil A Zapřel s.r.o Daf xf e6 460 lowdeck
ned led 25, 2015 12:25 am

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

netopejr

Příspěvek

tak já mám dojem, že chování zaměstnavatelů v té naší banánové republice není idylka ani v jiných sférách, než je doprava. Já utekl z dvojky, zkusil to sám a zatím jsem s touhle prací spokojený, ač jsou dny, kdy by s tím člověk nejradši praštil. Ale druhej den zas vyjde slunce, nebe je modrý a jede se dál. Pořád se ještě mám hodně co učit, ale k tomuto je prostě jízda solo k nezaplacení.Kolikrát se člověk dostal do takových šlamastyk, že si říkal ´z toho se už nedostanu´a nakonec v sobě našel sílu a rezervy, aby z toho vybruslil.Proč? Protože mu prostě nikdo jiný nepomůže a je v tom sám.Najednou vedle na sedačce nesedí zkušený parták, který Ti couvne, ukáže, najde trasu v mapách. Jsi tam jen Ty se svou hlavou a vše najednou sakra rychle řešíš za pochodu..... A každý vyřešený problém Tě zocelí přinese tu trochu sebedůvěry, kterou právě my, pořád ještě zelenáči v těch našich začátkách tolik moc potřebujem jako sůl.. To víš, oba jsme skočili z osobáku rovnou na návěs, přeskočíc snad všechny dostupný mezistupně a tak prostě ten postupný vývoj chybí. Ale když člověk do toho vlítnul teprv ve čtyřiceti, asi na nějaký pozvolný postupy už čas nebyl. Ale co, budem se prát netopejrku, jen tak nás přece nedostanou..))) A člověk má vždy v telefonu pár čísel na starý bardy od volantu, s nimiž se dá na dálku poradit, když je prostě nejhůř... Navíc jsem se dostal do firmy, která se v rámci možností chová korektně, tak to nevidím zas jako tak velké zlo.. :o Je fakt, že je to všchno hodně o komunikaci a o tom, aby si člověk dělal to, co má ač mu něco přijde zcestný a jako nesmysl. Jenže tohle řešit kam a co se veze není naše věc, prostě mam někam jet, tak tam prostě pojedu a dál se tím nezabývám...Základ je, že peníze jsou každý měsíc pravidelně, domluva s firmou vcelku v normě (ač se občas musí něco holt překousnout) a na všech tankovacích kartách jsou peníze a neřešíš podružný trable... Tahle práce se asi fakt nemůže dělat jen z povinnosti a ne každýmu to vyhovuje. Až mne to prostě bavit přestane, dělat to nebudu. Utéct hned při prvních problémech se může zdát snadný, ale rozhodně je dobrý chvili vytrvat, než to člověk definitivně odpíská...
ned led 25, 2015 1:48 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 8 hostů