Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je to špatně , moc špatně . Teda Pejre ty seš kus , to nemá cenu komentovat , tebe manželka vyhazuje z baráku viď , kdo by snášel porát ty tvoje depky. Seš to kus ale ono se to srovná vono to holt někomu trvá dýl. Tak ať se ti daří :!:
sob čer 13, 2015 1:47 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ne, nevyhazuje! Naopak, pevně stojí při mne. A upřímně? Jen díky ní mám sílu a chuť to nevzdat.
Nebýt rodiny, tak už dávno by vše bylo asi jinak .... Tak to nevzdávám a jdu do toho.
Uvidíme zda to bude co k čemu, nebo to bude jen stráta času.

Jo, tím vzdávám hold mojí rodině. A s kyselým úsměvem na tváři.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob čer 13, 2015 1:55 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

nevzdavej hold rodine a vyser se na necop co te vubec nepotrebuje a nech to nam kteri nemame deprese protoze ty si nedas rict a nedas rodina je od toho aby byla spolu a ne abys ty nekde fnukal v kabine na celej svet jak je k tobe nespravedlivej a snazil se obratit podnikatele na viru pravdy lasky takhle to nefunguje a nebude a az nebude zadna rodina tak se uchlastas a bude definito :? :?
M-B Atego 1218 frigo
sob čer 13, 2015 2:36 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Rodina bude stát při tobě víc, když budeš doma.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob čer 13, 2015 3:01 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

ja treba jezdim a vydelam a sem doma tri veci v jedne cili splnim si sen nedelam to za zaklad a jeste kazdej den se vyspim doma
M-B Atego 1218 frigo
sob čer 13, 2015 3:18 pm

sob čer 13, 2015 8:43 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

...

Příspěvek

Pejre, jestli to chceš fakt dělat, tak si najdi jakous takous solidnější firmu a i přes drobný mouchy u ní vytrvej, aspon rok. Tady to, zkusím a jdu jinam není podle mne ta pravá cesta. Řešit to systémem pokus, omyl a mít za rok x firem na to ta každá další taky kouká i když Tě pro nedostatek řidičů přijme, ale už upoutáš jejich pozornost víc než je zdrávo a to nikdy není dobrý.

Jinak samozřejmě přeju, at se Ti daří, bývalý kolego, prostě jestli chceš jezdit, najdi toho, kdo dodržuje regule a platí včas, malichernosti kousni a vytrvej :D Hodně zdaru.
ned čer 14, 2015 9:37 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ano také se mi to nelíbí mít hafo firem za sebou. A obrátit "na víru pravou" nikoho nehodlám.
A ani jejich povahu.
Prostě pokud chci být poblíž, tady na Severní Moravě musím udělat ústupek v tom to.
Nehodlám nic měnit, když to ve své štědrosti náš systém umožňuje. Já to určitě nezměním. Sám určitě ne. A rozhodně nefňukám, jen jsem poukazoval na "uměleckou" výrobu.

Tak uvidíme jak bude. Rozhodně nic si nemaluji na růžovo. Růžová se mi ani zanic nelíbí. :mrgreen:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned čer 14, 2015 1:07 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Fňukáš furt a jiný to nebude,pokud s tímhle nesekneš... běž dělat do fabriky,tohle očividně není práce pro Tebe.
ned čer 14, 2015 1:14 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

never home-dost mam mozna z hicu ale ne z roboty.Napasl jsem TQM ale nic o rusku.Jsou tam tri kolony,ja byl vychod,pak zapad a vnitro.Pokud si zapad,nemas viza na vychod a nepojedes tam.Naopak to neplati,vychod jezdi vsude,ja stim problem nemel.do Berlina nepotrebuji mapu abych zajel...On nadava na placeni od km,nevim teda proc tam leze.At jde do ex csad,tam plati vsude stejne vicemene,tak jsem to myslel.To ze ITD nekomu stahuje tacho na tom nic divneho nevidim,ja mel sam behem jednoho mesice tri krat ITD a ktomu VOS v GB.To nepocitam civilni passat v Heilbronu a rychou kontrolu vcetne stahnuti dat.
Neřeším...
ned čer 14, 2015 8:45 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak Vás všechny zase zdravím kolegyňky a kolegové.
Nu nevím, ale možná se něco mění. Prej budou 100% diety, nechám se překvapit.
Jinak jsem mněl možnost řídit jednu jízdu to nové Volvo 500. Parádní svezení, vědět o tom. Že mám dostatek výkonu i do kopce. A pokud bych chtěl někoho "o závodit" - (což nechci), tak ho lehce dám v kopci (ale proč?). Na rovině a z kopce to rozjede každý jouda. Ale já jsem zvyklý jet na pohodu. Tedy jedu cca.84km/h a je. Prostě pravidlo - no stress. Nejsem pilot F1 ( a to i platově), abych lítal jak urvaný z řetězu. To nechávám jiným, mladším fandům. Ti to "zachrání". :lol: Je směšné pozorovat jiné pardály, jak se rozejdou z kopce a i očima to tlačí aby mne předjel. Já jedu na is tempomat pořád stejnou rychlostí (tak to chce Volvo). Ouki, já se přizpůsobím - já pravidla nevymyšlím. Jedu a je.
Jen mne překvapilo jedno - prostor v kabině. A to, že tam ten prostor není. Malá postel dole a miniaturní parodie plážového lehátka na hoře (původně zamýšleno jako horní postel). Asi někde udělali soudruzi ve Švédsku chybičku. :mrgreen: A odkládací prostory na věci. Tož to, mne nemile překvapilo.

Tak jsem šupajdil do Itálie, jel jsem na firmu co "hnízdí" na konci mola cca.3,5 - 4km od břehu v moři.
Wau, bylo to napínavé a moc zajímavé. Zvláštní pocit jet po tom molu s kamionem a všude okolo jen voda. Ale ty pohledy kolem, byli parádní. Škoda že to nevyšlo hupnout do vody. Hned bych tam plácnul a zchladil se. Bylo vedro jak čert cca.26 - 7 °C ve stínu. No spocený jsem byl jak vrata od chlíva. Italové co tam byli byli v tmavých tričkách a vůbec se nepotili. Což je nečestné a nesportovní. :smich:
Mňo ale po kávičce - kapučínku, hned bylo fajně. Sice až po složení a menším přesunu.

Tak zatím se na ten boží svět, zase dívám z nadějí a rozvahou.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned čer 21, 2015 2:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To ze ve volvu neni misto vi kazdy co jel nekdy s necim jinym aj(MB.Man)100% dieta nejsou zadna vyhra,pojedes li na rozvadov tam a zpet,pracujes dva dny zadarmo v podstate.Italie je plna uskali celkove.
Neřeším...
ned čer 21, 2015 2:56 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Tak tak jezdit za diety ze Severní Moravy je Německo není žádná výhra jeden den zadarmo tam a když bude vykládka někde okolo Prahy a vnitro na Moravu tak mužeš být další 2 dni zadarmo v práci. Ale to už záleží na vkusu každého soudruha :lol: :D
Zijte dlouho a blaze.
ned čer 21, 2015 3:28 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Pejre, my tě varovali že tam není místo - a nevěřils nám :-D na 100% diety mám názor co ostatní - pokud nemáš i v CZ zahraniční dietu, což asi ne (nebo jo?)
Ať se každopádně daří. Už pojedeš sám nebo co? A s čím a kam?
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned čer 21, 2015 5:34 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zdenek jihlava-ale to ja vim prece..Sice jezdime hodne polskem vicemene vse ,od Giesenu na sever,take dietu delas po peti minutach z placu ale i tak,ja na to moc nic extra nevidim,Osobne zustanu asi od placeni od km,to ma kazdy na vyber.To se neboj ze si dispecer nenapise na tu svoji tabuli,kdo je jak placeny,a najednou ten od diet bude jezdit furt francii pres rozvadov a ten od km bude mit treba 6 vykladek v DDR....Zajimave :shock: .To ze ve volvu neni plac vime,ale to jeste asi nejel ve starem FH :D
Neřeším...
ned čer 21, 2015 7:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů