Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Romus145 :hands: :thumbud:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob črc 11, 2015 12:02 am

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

pejr

Příspěvek

Čau Pejre. Doprcic pis taky něco pozitivního a nech toho hořekování. I v souctu mame oba odjeto kulový nic tak si prestan vybírat, čapni mašinu co Ti daji a jezdi a jezdi. Stridal kazdy a nikdo to neventiluje porad dokola do eteru..A ze jsou zakazy, omezení, kolony, horko? Kdyz se nad tim budes rozcilovat tak se casem akorát zblaznis.. Proste delej si svou práci a uc se sberem praxe. Protože kazdy další zvládnutý trabl Ti da vic nez listovani v příručce. Proste dal jse's na tuhle praci nak makni a neres blbosti. A s pomoci Polaku, Madaru a Rumunu svata pravda a tesat do kamene. Spousta Cechu se do 'Slunicek' navazi ale prave tito sofci z bBalkánu Ti prostě ukazat přijdou, kdyz Cech vedle radsi rychle zatahne firhanku aby's nedej boze neco nechtel... To je vse, vsem dobrej dolet a hlavně se neusmazte. :lol:
sob črc 11, 2015 8:20 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Alpen - nefňukám, a anise nerozčiluji. Proč taky?
Jen prostě to konstatuji jak to je. A skákaní po autech je nic moc. Spíše nic než moc. :wink: Jinak já dotoho šel s tím, že spočátku budu "chvíli" skákat. Ovšem co je myšleno chvíli, to netuším. Neb neznám tu to fyzikální jednotku. :lol:

Jinak souhlas s tím, že každá skušenost a "těžká" chvilka tě posílí. A dá do budoucna zkušenosti co se hodí. To je jasný. Kdyš si vzpomenu sám na sebe co jsem řešil kdysi a co teď. :lol:
Prej záclonky, koberečky a jiné blbosti. Marný, to je hold vývoj.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob črc 11, 2015 10:47 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

skakat budes do podzimu pak dojdou nejake herky tak vezmes cinana a muzes rubat.scanii u nas moc neni,jmenovite dve,jedna je odstavena je jen e5 tak sef setri aposila ho s e6,petr ma strasnou radost a druhou mam ja.scanie je na jizdu mazel,na bydleni horsi,ale kazde auto ma neco,idealni neexistuje.za pul roku se budes na vse divat jinak to mi ver...
Neřeším...
sob črc 11, 2015 3:56 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Já si to myslel, , že je Pejr u Vás. Jsem to ale detektiv :D
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
sob črc 11, 2015 7:39 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jasny, máš pravdu s tím pohledem.
No což už, nový stroj to nebude. Tak aspoň stará herka po někom, ideálně po kuřákovi - já jsem nekuřák, a ten smrad po cigaretách mi vadí. A s malou kabinou, jako cca.2m mám v tom problém
Klidně to udělám jak na O.K. když jsem tam byl. Odmítl jsem jet, firma si objedná firmu na vyčištění kabiny. Pravda, tady jsou auta opravdu čisté a návěsy v perfektním stavu oproti O.K.
Hlavně je to tím, že se nepřepřahá. Ale mají jednu zásadní chybu. Málo kasliků na kurty, ráčny, rohy a gumy. A mít to na návěsu je pitomost.

Jinak to už vím, každé auto má něco. Pravda, asi ameriku řídit nebudu ( na "bydlení" ) je to nejlepší. Takový krasavec asi nebude dozajista Volvo VNL 670 ( D16).

Obrázek

To bych si dobrovolně udělal ADR. Jinak to odmítám dělat si to. Neb to za to nestojí, nikdo to tu ( v CZ) neocení.

:smich: Ano, jsem realista, tedy to bude tiňan... Grrrr :valetsesmihy:

Ano Vincku, jseš dedektiv los Holmes :lol: jo jsem tam... Jako s hodností "skokan kabinový" :lol:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob črc 11, 2015 7:54 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

VNko....

Příspěvek

Ja se od příštího léta o to jdu za louzi pokusit a po běhu na dlouhou trať to do VN ka to dotáhnout. Uz jsem se s tim tahacem svezl po dvorku a super. Interier klasika Evropan. Ale projit americkou imigrační politikou bude tvrdy orisek.uz mam ucebnici CDL tak studuju uz predem.
sob črc 11, 2015 8:23 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Pejre:tak sa drž-a vydrž,chlape :lol:
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
sob črc 11, 2015 8:24 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ano vím to Alpenbikere. Psal jsi to a já hltal každé písmenko. :lol:
Jinak ti držím palce jak na imigrační, tak na zkoušky na licenci pro nákladní auta. Evropský řidičák tam nemůžeš pro práci používat. Bude to nářez ty zkoušky, co jsem slyšel od lidí co tam jezdily a i co jsem četl o tom.

To VNko je super, nebo jiná "čumákoidní" auta. To jsou aspoň auta a né ty krámy co tu máme v Evropě. Osobáky se mi nelíbí co dělají. Velký auta, ale jo. Ty jsou o něčem jiném. A mají jedno důležité - mají motor ( "čumák" ) před sebou. Tedy mají deformační zonu, co evropské kraxsny nemají. Ty nemají nic, co ochrání posádku, ani pokud je ve volantu airback. Nevěřím tomu.

Ano, snažím se vydržet, neboj Vincku. Dělám co mohu a snažím se nebrat v úvahu to. Co se mi donáší o firmě a chování k řidičům. Prostě snažím se tomu dát šanci.

Jožine, já neměl na mysli starou "slepici", skusit řídit. Ale novou R řadu s V8 třeba takovou R 760 :lol: ideálně tří nápravovou. :smich: Ale to nehrozí, že něco takového kdy budu moct řídit. Tak jak to VNL 670 D16 - je to šestnácti litrový motor. To je aspoň stroj ...
Sakra, asi to teplo má na mne neblahé účinky a blouzdním. :valetsesmihy: :smich: Ale byla by to paráda ten čumákový krasavec.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob črc 11, 2015 11:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Byla doba co sef uznaval scanie.ted testuji novou a je na me co mu zdelim.na nove FH mam svuj nazor ktery se ne kazdemu libi,stare fh cinan nekomentuji,prissrena kabina,i kdyby to melo 1000 koni,to neni auto,myslim cinan.Jinak V8 je 730,tak si budes muset pockat az vymysli 760.Ze si nekurak je tvuj,boj,taky jsem ale lidi jsou prasata u nas tim tuplem,devet z deseti neda 3 e za sprrchu a proto ty auta tak vypadaji jak vypadaji.
Neřeším...
ned črc 12, 2015 12:04 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

kluci a u koho jezdíte at mužu mávat :wink:
ned črc 12, 2015 12:18 am

ned črc 12, 2015 2:04 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

v Bohumine....
Neřeším...
ned črc 12, 2015 2:29 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

tyjo, jet za sebou Netopejr a jozin, tak nez by si po vysilacce rekli, co vsecko je sere a co vsecko je na hovno, dojeli by do spanelska a zpatky :idea: :lol:
ned črc 12, 2015 8:20 am

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

v bohumine je DB TRANS ale ten ma vic scanii nez dve nebo aspon mel
M-B Atego 1218 frigo
ned črc 12, 2015 8:26 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů