Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja taky machry nedělám. Vždy si vyslechnu zkušenější bardy (i věkově mnladší). Nikdy nedělám machra. Alpene to jak píši není machrování, ale jen povzdech.
Praxi dělám taky, jen prostě hledám dobrou firmu. A to, že platí beru jako standart o kterém se nezmiňuji. Uvidíme co tu ta. Uvidíme.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned črc 26, 2015 6:45 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

.....

Příspěvek

..jenze po tom vecnym 'vzdychani' od Tebe v budoucnu da kazda slusna firma ruce pryc..zatim jsi vymachal špinavé pradlo vsech zamestnavatelu , jez Te angazovali. Neco je lip vyrikat si v kanclu.. :o
Vsude je neco, bud se to da kousat, ci se jde o dum dal...
ned črc 26, 2015 7:05 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Venca R

Zas musim rict že v tomhle ma pejr asi fakt pravdu pokud vystoupis z vlaku IT 2 roky je fak maras doba Tak ten vlak nedoženeš a pokud nemáš VŠ Tak banan Ja k se riká lidi je jak sraček a vysokoškolaku taky :-D a nikoho nezajimaji skušenosti nemaš papir maš smulu V IT je to opak MKD tam jsou potřeba papiry a v MKD praxe :-D

Ještě dotazek z jineho soudku je lepší v dnešní době mít kameru v navigaci se zanamem hezky nenápadnou? nebo samostatnou?Jak vidim co se děje a co za prasopsi jezdí tak je to asi nutnost :-D
ned črc 26, 2015 7:23 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Netopejr : No,vem si přiklad tady od Alpenbikera,nebo jak už jsem Ti tu několikrát psal.... VYSER SE UŽ NA TO !!!!!! :roll:
ned črc 26, 2015 7:23 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Majitel sef.nevi ze nejaky net existuje.a nejake forum tim tuplem.i kdyby kazdy si ma stat za svym nazorem si myslim.sezenim u PC se clovek jezdit nenauci,chce to jezdit a jezdit.v lete v zime furt,dest snih mraz,zjistit realne ze to fakt nejde dobrzdit z 90kmh,ze to vynasi ze zatacky,hrabe klouze,nakladat skladat kurtovat plachtovat couvat ....bezna realita.
Neřeším...
ned črc 26, 2015 7:29 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Jozi
(Majitel sef.nevi ze nejaky net existuje.a nejake forum tim tuplem.i kdyby kazdy si ma stat za svym nazorem si myslim.sezenim u PC se clovek jezdit nenauci,chce to jezdit a jezdit.v lete v zime furt,dest snih mraz,zjistit realne ze to fakt nejde dobrzdit z 90kmh,ze to vynasi ze zatacky,hrabe klouze,nakladat skladat kurtovat plachtovat couvat ....bezna realita.)

Ted nevim na koho to je ? Pokud na mne tak vim že u pc se clovek nenauci jezdit :-D Pokud je to reakce na to ze na zimu nechci začinat:-D Ale bohužel mi to tak vyjde a na zimu fakt nemam odvahu začit jezdit .Jelikož jsem nikdy kravku nad 3,5t neridil s osobakem + ford tranzit,f Ducato mam nalítano hafec ale to je kur. rozdil. Takže počítám ,že jako novačka bez praxe mne prcnou nekam do dvojky a ten mně zauči a jelikož nejsem kokot a mam k tomu respekt nerad bych kvuli tomu že spěcham hrrr at mam praxi zabil sebe + toho chudaka kteremu mně hodili na krk. začit jezdit jako novaček na jaro mi tudíž pripada jako lepší volba.(Takže zima +nezkušenost +Haldy Debilu na cestě=BIGBullSHIT)
ned črc 26, 2015 8:08 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

xxx-moc to zeres.Mysleno obrazne,urcite vi ze je net,facebok a podobne hovadiny ale ocivividne tim nezije,ma starou tlacitkovou nokii tak jak ja.Tvuj otec jezdi,bracha,nevim kdo jeste,tak sedni a jezdi.
Neřeším...
ned črc 26, 2015 8:33 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Jozi
Jak už jsem psal už jsem vychladl jak jsem psal tu reakci tak jsem byl poněkud nasrán .Jinak fofik Už nejzdí Jezdil do duchodu a už 5let je mimo a bracha jezdí pro belgičana a bydlí u zlína takže nic z toho a C+E začínám delat v září takže i kdyby tu byl brašin tak by mně tak max kopl do vejcí kdybych mu řek at mi to pučí .Ale určitě sním zas vyrazim na nějakou cestičku po eu at si obnovím znalosti kudy tudy do bavorova :-D
ned črc 26, 2015 8:50 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek

Starou tlačítko nokii mam jako sluzebni a naprosta spokojenost :-)
ned črc 26, 2015 8:52 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

alpenbiker
Tak co vim tak ta stará nokie vydržela i kamošovi když mu spadla do žumpy a po oplachnutí a vysušení na slunci jela jak pila :-D
ned črc 26, 2015 9:11 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

........

Příspěvek

Hlavne sluzebak ma byt na psani a volani a to splňuje
ned črc 26, 2015 9:22 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:33 pm, celkem upraveno 1 x.
pon črc 27, 2015 10:46 am

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

SOF
Pokud myslis že mam jen na hubě :-D neni problem to rict do oči Mám sice to je fakt 197cm 70kg ,ale nikdy sem se nebal myslim že hodně lidi z orlové mně tu zná ikdyž ještě neví s určitostí kdo jsem (Bývalý majitel FA ALFPC) :-D tak ted to vi s určitostí. A ti kdo mně znaji tak ví své. a řidičak mam 20let sice B ale mam a není to o řidičáku ale o Brekotu !!! Pokud jdu do MKD tak snad vim že budu v prdeli a ne smrdet doma a že bez praxe asi nedostanu NEW Truck v plné palbě (což neříkam že no prax=šrot bez brst jen na ráfkách) Jinak Pokud ma nekdo fakt problem klidně mu poskytnu adresu do PM i s číslem bytu aby trefil.A co se týká mladíčku je mi 44let a to že otec byl a bratr jezdí neznamená že jsem sežral moudrost světa a jsem king of road to bych asi nepsal že raději nastoupim až na jare než v zimně a že mam ke kamionu kur. respect.
A nejsem ze šoferské rodiny u nas jsou více zastoupení V3 vzdělaní lidé Bratr je nevlastní i fofik ti to rizení holt podědili jen jsem to uvedl ,že odnich vím jak to chodí v MKD a co se děje na cestě i ve firmách .
pon črc 27, 2015 1:59 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Ona spousta firem ani neví, že existuje TF, nebo to nijak neprožívají...takže dejme tomu na Ostravsku Pejra "znají", ale v Plzni o něm v životě neslyšeli :-) to nebude tak horký..

začít s ježděním na zimu to taky nebude tak horký protože pořádná "normální" zima už asi nikdy nebude :-(
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon črc 27, 2015 2:52 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Nemeziss

:thumbud: Mno ja pravě sem z Ostravska :-D tak jsem se kapke nervl :-D ale jak sem psal už v klidku :-D
Jinak s tou zimou máš asi pravdu Nem že už skoro zimy nejsou tak uvidim jak se situace vyvrbi taky jsem o tom premyslel i tak že když nastoupim až na jaře tak že to bude docela dlouhá pauza od autoškoly a taky to nebude asi to pravé ořechové :-D Ale tak co jsem teprve před brodem až na něm budu tak se uvidi jestli plavat nebo nebo čekat na převozníka.
pon črc 27, 2015 3:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů