Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Pejre, tady ses registroval před dvouma rokama a kousek a v tu dobu jsi nevěděl zhola nic... a teď tu čtu, že do jakýkoliv firmy přijdeš, tak buď víš, nebo dokonce poučuješ, jak všecko dělat líp, jak všecko kupovat lepší, jak všecko vybavit jinak.... a divíš se, že na tebe všichni koukaj divně... není ti na tom samotnými něco podezřelýho? :idea:
pát črc 31, 2015 5:31 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Když za nás jel střídač vloni, tak musel všechny ráčny a pověšené kurty dát pryč, na návěsu nesmělo být vůbec nic (vezly se nějaké křehké skleněné trubičky). Měli jsme tam přepravku s rohama, tak rohy nacpal do kastlíku a přepravku tam nechal, že se mu nikam nevešla.. taková pěkná velká, taky si jí mohl hodit před spolujezdce..nikde nám je nechtěj dávat jako kdysi a krást jí nehodláme. Teda teď jí nepotřebujeme, tenkrát se hodila. Takže většinou jsme měli kurty a ráčny pověšené (opruz ale, když rozplachtovat z obou stran) a rohy v té přepravce. V kastlíku gumy (na muldě se jich vozilo mraky) a nějaké drobnosti, v druhém pivo :-D

Jožine, jasný, tak už chápu že se tam nevejde 34 palet jako na frigo.. tak v tomto paletovém koši bych kuchyň taky nedělala :-D

A Pejre, pozor - výměna palet mě stála jednou 10 000,- z výplaty. Přijela jsem do F do mrazíren, nikdo nic neřekl, jestli měnit, dispo nic nepsal (vždy to psal), tak jsem nevyměnila a jela. Za 14 dní faktura na cca 10 000,- (naúčtovali je jako nové). Firma mi to strhla na 3x z výplaty, takže jsem to ani nepoznala (výplaty ses přesně nedopočítal nikdy), zjistila jsem to až když jsem končila. Na mojí žádost, ať mi tedy ty palety dají, když jsem si je vlastně koupila - se už se mnou nikdo nebavil. A ani jsem to z nich nedostala a už je to promlčené. No jo no, mladá a blbá.

Čmoudi.. to je kapitola sama pro sebe, která mě pěkně štve ale nic s tím asi nenaděláme. Střílet nepůjdou nikdy, na to všichni zapomeňte, oni dobře vědí že jsou "chránění" a ještě se nám smějí. Když dostanou ubytování,hotel atd, stěžují si že nemají wifi, dvě teplá jídla denně a pod... dělají bordel..dojedou na Brenner a stěžují si že nevěděli, že je tam v létě zima a že nemají hadry.. nechápu..já být uprchlík, jsem ráda že mi někdo něco dá, přizpůsobím se, nedělám škody, na nikoho neútočím..oni jsou úplně jiní a děsím se dne, kdy se nahrnou ve velkém i sem.. :-(

xxxromio, asi by neprošla ani ta paintbalová :-(
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pát črc 31, 2015 5:58 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Globe - já nedělám chytrýho. Jen mne to prostě zaráží, jak firmy berou čidiče. Jako otroka odpovím si sám (ať víš, jak to vidím). A pokud se mne šéf zeptá, jak to vidím. Proč mu říkat něco jinýho, a jinde roztrubovat zase ono? Řeknu mu, jak to vidím a co mi vadí. Samosebou slušně že ano. Ale neříkám a nedělám chytrého. Navíc, po dvou letech ježdění, ztoho 1/2 sólo. Jsem na začátku, a rozhodně nejsem z těch. Co by mněli poučovat. Pravda, nastudováno mám mnoho věcí, včetně zabezpečení nákladu (co chtějí v D, co a jak zase jinde). Nebo jak chtějí v D, aby se jezdilo (tak tam, ale nejezdí ani rodilí němci), jak za se v F. Je toho prostě mnoho. Ale vždy se nechám poučit.

Pravda, jdu na němce "od lesa". Teď jsem kupříkladu vezl do Krnova odlitky ( to je jedno co), a tak jsem přistoupil na " tu jejich hru". Tak jsem dal protiprokluzové gumy (dvě pod každou paletu) a kurty s rohy a návleky. Tak to jsem to "ladil", až přišli se podívat nějací kravaťáci na to a fotili si to. Já se zeptal, zda je něco špatně. A oni že naopak, vše v nejlepším pořádku a fotili jak zběsilí. :lol: Tedy já s tím problém nemám. A to jsem byl připravený vytáhnout i to " magické kolečko", co používají BAG a CSPSD a jiní. Prostě jsem naně připraven.
Jak jsem to do telefonu říkal Nemezis, tak se smála a říkala. Něco vestylu: když mmneto baví... Tak ať si hraji no. :wink: Já jdu na ten systém jinak. Udělám to do puntíku jak chtějí: přilba, ochranné brýle, špunty do uší, dlouhé rukávy, nohavice a boty z ocelovou špičkou (já mám i k nim certifikát o tom, že jsou antistatické) - jeden nikdy neví. Prostě na to to mne nenachytají. I monterkovou kombinézu mám sebou. Prostě, já si ty předpisy nevymyslel, oni ano. A asi mají, nějaký důvod. A pro jistotu, se jich ještě zeptám zda mají ještě nějaké pravidla co bych měl mít či vědět. Oni to pochopí a dají pokoj. Ví, že nedělám problémy.

Ale chytrého..., to ne. To mi křivdíš, špatně jsi mne pochopil.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát črc 31, 2015 6:06 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kdepak, zbraně žádné nesmí být v kabině. Já jsem extremista v tom! Pokud do pekla, vždy hlavní branou a hezky středem. A hrdě - tedy mít střelnou zbraň, průbojné a zápalné(stopovky) náboje (ideálně typu DUM DUM). A jeto vyřešeno, mraky zásobníků a pistole z tlumičem(nikdo nemusí nic slyšet). To, jak to je v TV/filmech není realita. Pokud už něco. Ale hold to zatím není možný, bohužel. Jít to, hned bych tam jel na "lov". Si hezky zastřílet a to myslím smrtelně vážně! Ale hold to nejde a nikdy nepůjde. Škoda no. :lol:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát črc 31, 2015 6:17 pm

lukasV

Příspěvek

Si si isty ze robis v rovnakej firme ako Jozin?

Jozin napise, ze sef je pohodak a pise ako jazdi po dialniciach. Ty pises pravy opak. Co z toho si vybrat?
pát črc 31, 2015 6:25 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

pejre psal jsi že nikdy nepojedeš přeložený a pak jsi jel a další
když jsi šel na plachtu, tak jsi psal že ti kurtování nevadí, protože alespoň zhubneš a teď ti vadí paletový koš a hýbání s paletami :roll:
Stejně tak jsi tvrdil že budeš vděčný za jakékoliv auto a teď ti vadí kdejaký detail na nových autech.
ono se vždy najde něco nad čím brečet a nadávat
Zahoď řidičák a vyser se na to :wink:

Globe: :thumbud: :thumbud: :thumbud:

Nemezisss: ty trubičky vezl tenkrát Karlos, já to vezl později taky, bedýnky jsem vezl v kabině(měl jsem 3), ale příště bych je tam taky zahodil jako on
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pát črc 31, 2015 6:33 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

lukas V-sef je v klidu.Proc by nejezdil po dalnici?co to je za chujovinu?Samozrejme ze z OV na Prahu pres Hradec,to je logicke snad,ta nase D1 je zadarmo draha.Ani na Tabor nejezdim jak mam vice nez 10t.smer Rozvadov myslim.K tematu beden sem se vyjadril jezdi tady plno vetesniku doslova,co skladujojou mrdky gumy,tenke prodrene,plno kurtu potrhanych a podobne chujoviny.Ja tam nemam nic,a jezdim.Vse ma sve misto jinde.Mam jen dva kastliky ale vleze mi tam i bedna piva,rohy,modre gumy na papir.Tak ja nevim kde je chyba teda.A do lidi se nema strilet,nemam rad take nazory.Nevim zda zrovna ceska ci polsa kultura je to nej co mohlo nemce potkat.
Neřeším...
pát črc 31, 2015 7:04 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

LukasV - nevím kde a jak jezdí někdo jiný. Já píši kde jezdím já.

A proč bych jej mněl zahodit? Víš kolik mne stál?
A za další, napíši co mi vadí. Ale jedu s tím. A přeložený? To jsem jel naposledy u velkofirmy z Brna. Jinde to řešili. V O.K. tak i tady. Neboj, přeložený nejedu. A že mi vadí ty palety, než se narvou jak mají do toho koše. Inu jo vadí, ne že se zapotím. Teď nevím proč, ale už delší dobu cca. 5-6 měsíců, mne dost bolí ruka. A lopotit se z těma paletama je lahůdka. Pak opravdu nevím co z prackou. To mi vadí. Komu by to nevadilo? Alejinak jo, hubnu... A "občas" - vždy při kurtování jsem zpocený, jak dveře od chlíva. Ale, hubnu. To ano. :lol: Pak se zastavím a hupnudo sprchy, narvu čisté věci a je. Ale proč hned něco zahazovat? Opravdu dobrá rada.... Vyloženě nad zlato. :wink:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát črc 31, 2015 7:08 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jožin - já taky nemyslel D1 na Prahu že. Prostě občas mám dojem, že si mne "vychutnávají". Ale neremcám, jedu. Pak, jak to odjedu to občas tady hodím.
Jinak máš recht, s tím místem. Vše má své místo. Tak to vidím i já.
A střílet do lidí je špatně. Ale tady už pomalu, jiné řešení není. Je to nakumulované za ty roky nic nedělání. A to, je dnes výsledek vidět - Dunkirk a Calais a Dover.

Jinak prosímtě, kolik přesně se vleze těch palet do těch obou košů? Ptám se, proto. Že teď z D povezu dost palet. A tuším, že se mi tam všechny nevejdou. Dík za info. :?:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát črc 31, 2015 7:15 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kup si ve sportovních potřebách stahovačku na zápěstí na sucháč :wink:
pát črc 31, 2015 7:27 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

32 beznym zpusobem.Sef umi 34 ale to nekomentuji nez se mrdat jak on dam dve na auto.2krat 16,zacinas 4ma hlavou dolu,musi to pasovat do sebe.Jak lego.Nevim proc resite cerne,jak chcou at jdou,jsou to normalni lidi.Pokud je nemam na aute,vubec mi nevadi.My cesi umime jen odsuzovat,cerny zluty nevim jaky...Ja byl vcera na jedno v Usti,uplne ciganske gheto,zadny problem par piv s tmavyma diskuze o hovne a sel jsem do auto.Nikdo me nezabil nezastrelil neznasilnil neokradl.Jen jak jsem otevrel rypak hned mi bylo receno ze jsem z OV.
Neřeším...
pát črc 31, 2015 7:43 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:32 pm, celkem upraveno 1 x.
pát črc 31, 2015 9:02 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek

Sof...neco jsem psal, že mam kurty v kabine? Tak brzdi kamo. A ze jsem něco odjezdil v Premku? No a co.. muj zájem je se učit a rozvijet chatrnou praxi. Firma plati vcas a nikdo mne nejebe na gps co pet minut.spotreba apod..v budoucnu se chystám za ocean na trucky tak vyuzivam sance se ucit a hlavne si osvezuju anglictinu a němčiny a to mnohdy hodne v unii pomáhá. Ale každý ma jiny priority. .

Nem...ja ty racny zahakuju za prkna a je klid... ty palety isou hnus ale není to často tak se to kousne :-D
pát črc 31, 2015 9:34 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sof - alpenbiker je v poho. To on se mnou jen tak láškuje. :lol:
Ne, nejsem pesimista. Jsem realista. A opravdu se snažím být optimista. Ikdyž to nevypadá.

Černý neřeším, a cikány taky ne. Pokud mi dají pokoj (mám na ně vzpomínku - jizvu od mačety na hrudi),. Tak nic neřeším, jdou po mně. Sorry to už řešit budu a záleží jak to vyhodnotím ( buť dle hesla, kdo uteče vyhraje, nebo ... děj se vůle boží).

Právě SOFe děláš - dřeš se s paletama zadara. Spocený, špinavý ... A všici kolem se ti chlamou. Hmm tak už vím, ty palety všechny co povezu zpátky tam nenarvu. Bude jich část na korbě - nevím, ale asi někdo neumí počítat. A doufám, že do firmy kde chtějí ty palety zpátky. Budou chtít i tu dřevotřísku - Jožin ví kde to je a jak se tam báječně vjíždí a vyjíždí. Teď jsem tam byl prvně, a málem mne omylo. Ale nic jsem nepodělal což je hlavní. Ale je to tam o cm a pověstný chlup. :doh: :pray: :wacko:
A v zimě to tam musí být přímo úžasné.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát črc 31, 2015 9:52 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:33 pm, celkem upraveno 1 x.
pát črc 31, 2015 10:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů