Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Venco,vždy přichazím v míru,ale jak někdo začne na lowdecka nadávat,jak je to debilní apod,tak se neznam... :twisted: :D A jožin ma pravdu ,paletový koš na lowdecka je taky... asi 2 měsíce sem s tím jezdil...
ned srp 02, 2015 9:36 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Radečku a jezdíš s lowdeckem i po stavbách?
ned srp 02, 2015 10:53 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

č.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:31 pm, celkem upraveno 1 x.
ned srp 02, 2015 10:59 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Chlapi nehádejte se, já jezdil v O.K. na low. Předtím různě na velkých či malých kolech. Vše má něco dosebe a i proti.
Na low. jak jsem najižděl na trajekt jsem jednou lehce škrtnul zadní rampou o zem. A na velkých zase někde ve špáňu škrtnul o plech. Jaké tam byli někdy hrboly mezi foliovníky. Kola jsem nikdy moc neřešil, kabinu ano. :lol:

Teď mám nějakou depku. Jak tak člověk stojí sám na rasthofu v D celouneděli. Kua vzpomínám na dobu kdy jsem jezdil z Deliviem. Byla aspoň sranda, pokecali jsme o všem. A člověk neměl čas se zabývat tím. Že je sám. Jak tak koukám na ten obrovský zástup aut co jede. Ted u mne stojí karavan a celá rodinka si užívá společné chvíle. A přemýšlím o smyslu té to práce. Hmm, a o všem tak přemýšlím. A hold je nějak smutno.

Paletový koš je dle mého hloupého názoru špatně. Dřuse stím jak mezek, špinavý a spocený. Nu a kdo to ocení? Nikdo. Ani bů, nic. Prostě samozřejmost, že řidič to odedře a firmy si mnou ruce.

No jo no. Tak se opatrujte a opatrně. Ať nedopadnete jak ti chudáci včera z A4/E40 v PL před Katowicema, kde shořel osobák na plech. Nic z něj nezbylo. Nic, ken ohořelý plech. A kolona na 2h. Tak opatrně bando.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned srp 02, 2015 12:33 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Jojo, paletovej koš na lowdecku jsem taky viděl, ale je to spíš vyjímka, v cz určitě.
To seřízení měchů trvá podstatně kratší dobu, než to naházení latí pod kola. Stačí desítka klíč nebo kombinačky. V případě nouze jde i táhlo ohnout rukou...
ned srp 02, 2015 12:37 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Koukám a nestačím se divit na ty vaše vychytávky na měchy a jiné fičury. Inu, hodně se musím ještě učit. :lol:

SOF - co jsem byl na několika nakládkách v D, B A a CH ti garantuji, že by tě nenaložili být tak to najetý na rampě. Ale chápu tě, tady se ukazuje lidský důvtip a jedno moudro: kryze naučila Dalibora housti...". Nu což už. Nezoufat, vždy může být ještě hůř ( přiznám se, že tato představa mne děsí).
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned srp 02, 2015 12:43 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:31 pm, celkem upraveno 1 x.
ned srp 02, 2015 1:21 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

SOF - tak jasný, jseš šikula věděl sis poradit a to je to hlavní. Jinak na několika firmách, různě po unii jsem si všimnul takových zvláštních nájezdů na rampu. A vždy jsem špekuloval naco to tam je. Neb jem tam nikdy nikoho neviděl najíždět či stát. A tak mi to "vrtalo" v hlavě. Ha, tak už to vím. Tož díky za objasnění neb už vím. :lol:
Jsem to, ale Janek. :? :lol:

Nu, je vám taky tak horko jako mi? Kua, bazén by tu mohl být. Hned bych doň hupnul. Přitisknul ke dnu a tam trávil věčinu času. Hezky u dna ... To trénuji, volné potápění už dávno a dlouho. Tak bych zase začal. Mám resty. A místo basy piva bych vozil - ploutve, brýle, šnorchl a závaží i možná neopren. :lol: To by byla prdel. :lol: Takto jít po parkovišti kamionů a i z kabiny. Asi by všichni čučeli. :smich:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned srp 02, 2015 2:17 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

martinznjm : ... No,představ si že dost často... a toho Radečka si odpusť....
ned srp 02, 2015 2:47 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Tak ja na Tebe tak pěkně a Tobě to vadí? :lol: aby ses nepotento :roll:
ned srp 02, 2015 3:31 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Příspěvek

Sof.někdy s vlečkou dosáhnu tím že vypustim měchy na autě.nebo máme dubové najezdy a nebo to vytahuju jak debil nahoru na rampu a nebo mě musí naložit z venku.v maurice ward ve Štěnovicích najíždí na nájezdy i lowdecky návěsy.
ned srp 02, 2015 3:36 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

...

Příspěvek

Najezdy jsem viděl v Geodis Calberson-u v Le Mans. Desne zmatkarska firma teda... :O
ned srp 02, 2015 4:31 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Ty jo člověk tu chvíli není a už si tu málem trhají občanky :-D

Za mě bych radši velký kola, protože bych nemusela zvedat střechu :-D a je fakt je pro lowdeck je více "nástrah" - ROLA, přístav, zlomy u rampy.. ale dá se to ohlídat. Ale taky jsem si škrtla (u DAFa, ten je v lowdecku fakt úžasnej :-D)) jinak jsme jezdili i na stavby v D, na pole.. jedna z luxusních ramp je na baterkách v Burgosu - zlom jak kráva, a výjezd ven ještě lepší. Tam jsme zvedali úplně všechno a stejně to bylo jen tak tak..
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon srp 03, 2015 1:10 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Nemeziss : Za mě bych radši velký kola, protože bych nemusela zvedat střechu ...

No tak to si ze mě děláš prdel teď,ne? To je faaakt obrovsky problem,přizvednout střechu.... :roll: :roll:

Ja už fakt raději mlčim,bo to co tu někdy píšete.... se nestačím divit... :roll:
pon srp 03, 2015 3:41 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Radek_s: vidíš tam toho smajlíka za tou větou? Problém to není, pokud vše funguje, resp. nahoru chodí většinou v pohodě, ale občas po naložení 25t autodílů byl fakt problém jí dát dolů - lowdeck se zkroutil jak had a 2 hodiny s*aní s tím. Popojíždění, kurtování atd atd.. a to nejen jednou. To byl tedy Kogel - ten se kroutil i sám o sobě.
No, jsme na veřejném fóru kam si každý může napsat co chce, ne.. A ještě jednou - je za tím smajlík, což taky něco znamená.

Tak ten příspěvěk trošku změním: pokud si budu moct vybrat ze dvou úplně stejných aut, beru to na velkých kolech. Je s tím míň práce, nekroutí se to tolik, co do jízdy se mi s tím taky jezdí líp. Ale jako při výběru práce tohle vůbec nerozhoduje jestli lowdeck nebo velká kola. Takže tak.
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon srp 03, 2015 4:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů