Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

:lol: a já vím jedno, nemám dluhy ani nepotřebuju někde dělat za každou cenu. Když mě to tam nesedne zvednu kotvy a jdu jinam. Však proč bych měl jezdit na kamionu, půjdu dělat klidně do lesa na vyvážečku nebo na haryka. Je dobré, že sis řízení zkusil a teďka zvedni kotvy a zkus jinou profesi a budeš mít klid
ned srp 16, 2015 8:24 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Venca R a další: je to marný, je to marný, je to marný :lol: :lol: :lol:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
ned srp 16, 2015 8:26 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

takže mi chceš říct, že v dnešní době, kdy řidiči fakt nejsou ti někdo dělá naschvály aby se tě zbavil? No, tak to se nad sebou ale už fakt zamysli, jestli nebude výjimečně chyba u tebe ;)
ned srp 16, 2015 8:26 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Globe, nevím zda si to myslí každý, ale ono to tak často je. A to mám potvrzené i od svých kamarádů-dispečerů, kteří sedí s ostatními v jednom kanclu. Stejně, jako dělají řidiči naschvály dispečerům, někdy. A slova kdysi "to on by měl bejt v pátek dopoledne doma? To ho ještě někde zaseknem", taky něco znamenají. Takže jsem i já přesvědčená, že i při tom co dispečeři musí řešit, dělají naschvály a nevím proč se tím baví. Samo ne všichni.
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned srp 16, 2015 8:30 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

tyjo o tom práce na kamionu je, že prostě si jak cigán a kočuješ a nejsi doma, proto za to člověk má takové prachy, a neříkejte že ne. Dělal sem ve fabrice kde sem ráno šel v 6 a došel ve 2 a měl 12tis čistého za měsíc, tohle se měl na kamionu ani ne za půlku měsíce.
Možná by měl Netopýr zvážit jinou práci, nebo co tě na téhle práci tak drží? Že si přičuchnul k těm prachám a už se ti nechce dělat za míň?
ned srp 16, 2015 8:34 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

perje-kdybys cetl poradne co ti pisu,nenapises toto.Ja se nikoho nezastavam,nemam k tomu zadny duvod totiz.Pisu jen co vidim a slysim v kanclu.Ja nemam zapotrebi nikomu lest do analu to mi ver.Sefovi vubec jak snim valcim pres dvacet let a ma uprimnost je na firme znama dostatecne myslim a Ludkovi??ha ha..U me to je furt Ludek,byt muj nadrizeny.Je pravda ze Wupertal muze jezdit cvicena opice,nakladas a skladas jen na rampe ze zadu,vozis kulove,nic nekurtujes.km namotas,doma se objevis,idealni robota pro tupe hovado co nepotrebuje premyslet u roboty a hlavne vydelas 40+.na tuto praci netreba tristranku.Nic pro me,nesnasim stabilky,linky a hlavne lowdeky.Ze ohybas narazniky se stane,jen nekoho zarazi,hlavne sefa ze si to nevsimnes ani,to on nemuze pochopit,ne to ze nekde zahacis a ohnes ho.Netusim jak potrebujes byt doma ani se nestaram,ja to delam naopak,kdyz vim ze budu mit volno podridim tomu vse treba doktora,banky atd.
Neřeším...
ned srp 16, 2015 8:35 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Co mne drží na tom? :lol: Má buldočí povaha, čím více mi lidi budou dokazovat. Ty, na to nemáš či jdi do háje. Nevzdám to! Nikdy jsem nic nevzadal. Nemám to v povaze něco vzdávat.
A prachy? Wau... Nechtěj ať se smíchy potrhám - řidič nemá "nějaké" prachy.
Jde o princip. Nevzdám to a nenechám!

A všichni co mi radíte - nechej toho (bo to asi neumíš nebo se na to nehodíš). Mnějte stejný přístup na dopravce. A věřte mi. Bude zase dobře a dopravci se budou chovat slušně.
Nebo Johny je to tak moc? Chtít slušné chování ke mně? Já na to to nejsem zvyklý a zvykat si nehodlám. Nikdy jsem to neměl rád, a teď to vyloženě nesnáším.
A to, že radši vyklidím pole, neznamená. To, že se bojím nebo mám strach! Jde o princip. Nikdo a nic mi nestojí za případné problémy.
Já radši skouším každého pochopit a respektovat. Ale zjišťuji, že tady se to nenosí a pokud asi nevymlátím 1/2 hospody tak mne nikdo vážně brát nebude. Smutné...

Kolega Jožine mi říkal, pro tu to firmu se nehodíš. Jseš moc slušnej, a jak to zjistí. Tak ti to dají sežrat. A bylo jich více co mi to říkalo. Já jim nevěřil. A pomalu tuším co mi říkali. :twisted:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned srp 16, 2015 9:04 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Jozin, (pro odlehčení, aby se toho zas někdo nechytl) takže stabilka kde jezdíš jak cvičená opice je pro tupá hovada? Mám si to vzít osobně? :-D :-D náhodou, u naší stabilky potřebuješ přemýšlet možná víc jak na E a pod.. protože když nepřemýšlíš, nepočítáš, tak strávíš víkend venku ani nevíš jak - a bude to jen tvá vina. (mluvím o naší stabilce, ne o ostatních). Já ti dám :-D :-D
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned srp 16, 2015 9:09 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

I Delivio mi říkal: nejsi běžec. Neběhej!
A to nevěděl co mi bylo v tloukáno do hlavy v dětství - neutíkej z boje a nevzdávej co začneš. Jednou utečeš z boje a budeš utíkat pořád celý život.
Třeba proto to nevzdám.

A aspoň poznávám kolegy. Co za to stojí a co ne. A mohu říci, je to ideální prostředí poznat lidi. Tady si na něco, dlouho nikdo nehraje. :wink:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned srp 16, 2015 9:12 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nem ?! Ty mu dáš? Kua asi si s tebou "pořádně" promluvím. :lol: :shock: :lol:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned srp 16, 2015 9:14 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hlavně to už Netopejr ani vzdát asi nemůže, když už se na to dal. Co by šel dělat jiného?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned srp 16, 2015 9:16 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

M.Z. bohužel, dívám se kolem. Ale jsem realista. Nemám šanci se dostat zpátky k IT. Vono totiš "nepůsobí moc profesionálně" v CCV co posíláš do firem co teď dělám.
Bohužel si to musím ač nerad přiznat. Bohužel. :(
Ale ani to, nevzdávám a hledám. :wink: A na fotografa, taky nemám šanci se dostat. Kdysi jsem dělal externího (analogová doba) v časopisech: L+K, Modelář a AeroPlastic Kits Revue.
Tady nemám šanci a ani výbavu v (digi věku). Jsem realista či pesimista? Nevím...
Ale vím co nechci být a nejsem - ten, co něco vzdává. To nikdy! :!:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned srp 16, 2015 9:25 pm

lukasV

Příspěvek

Som tu na zaciatku cital, ze ho nebavi robit striedaca. Ked ma dostat svoje auto, povie, ze to jazdit nebude :lol:
Zjavne ho vsetci na firme poznaju a vsetci mu robia naschval :roll:
Podla mna si len ty myslis, ze si doprave pochopil a pritom zjavne o nej nevies ani hnede ...
Keby som striedac, tak predpokladam, ze sa dostanem do roboty prave na vikendy :?
zjavne sofer ktory ma najazdeny cely zivot napise "fajn robota, sef na pohodu" a sofer ktory jazdi rok a vsade ho rychlo spoznali napise "zla robota, sef ....., zle auto, vsetko zle".

na tvojom mieste by som si tisko jazdil, neojebaval ziadne narazniky a snazil sa vyjst s kancelariou. ak to nejde a robia ti naschval (ako v kazdej firme doteraz), tak by som skusil dalsiu firmu ... ak to v tej doprave nechce vzdat.

a teraz do mna :stavka:

:2d:

PS: Inzeratov na kamion a na IT je asi 1:1. V com je problem sa vratit k IT? Mas skusenosti, mas prax v IT. IT nedostatok tak ako vodicov. Aky problem??? :idea: Do OKINu v Ostrave vam chodia robit poliaci.
ned srp 16, 2015 9:36 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Pejre, ne nedám ani Jožinovi, ani nikomu jinému krom manžela :-D

co se týká plachty "netřístranky", k tomu jsem se vyjádřila - jezdím s tím, co je. když je možnost, jasně že si vyberu lepší - a kdo ne :-D ale víš jak, já (malá, hubená, hodná, mírumilovná atd atd :-D) jsem zvládla Babičku (ten tandem), nevidím důvod, proč bys neměl ty. Bok rozděláš kurtama, když to nepůjde jinak - však jsme o tom debatovali.Tohle bych asi neřešila. A možná, jako tenkrát já, bych si z toho i udělala přednost... ono když x lidí odmítne jet s tím autem, protože (no tehdy u Babičky - se s tím nebudou srát, tohle nebudou, nejde klima atd) a ty s tím pak jedeš a jakože na pohodu (co se děje v kabině, nebo v hospodě u piva, nebo na FB, je věc jiná :-D) tak zase v očích některých stoupneš. To je jen můj názor, ověřený. Časy na tom vraku, bych já, neměnila s odstupem doby (do té doby, než jsem poznala manžela). Ale zas nebejt toho, že mi spadla plachta v dešti do xichtu, ohodila mě sajrajtem a řidič co stál vedle, se blbě tlemil, tak jsem po něm vyjela, že se mu to tlemí když má 3-stranku a on řekl tak pojď k nám, a slovo dalo slovo a zažili jsme nejlepší rok našeho ježdění s Petrem i Frenn... to že budeš mít "vrak" auto nebo návěs, nemusí nutně znamenat, že vše bude špatné. ;-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned srp 16, 2015 10:11 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek

Pejre, tak to tu čtu....kámo, nemyslíš, že fakt nebude vina jen v dispečinku? Budu brát, že se Ti u jedné firmy nelíbilo, ale pokud je špatně ve všech firmách kde jsi byl, zřejmě není něco okej.. (tu nejmenovanou Brněnskou nemyslím, tam se snad líbit moc nemohlo)
Ono s tím dispečerem to je často stylem...jak se do lesa volá, taková se vrací ozvěna.... Věřím tomu, že když si budeš dělat svojí práci, tak se na to fakt každý vykašle, aby si na Tebe něco vymýšlel..... a to, že jsi na MKD weekendy v kelu jsi snad opravdu mohl vědět za tu dobu co jezdíš,ne? Nevím, no, jak jsem psal už hodně-krát, chtělo by to trochu pokory (tím nemyslím si nechat kydat na hlavu) , ale prostě být rozumnej a prostě jim ukázat, že je na Tebe spoleh a ne s každým dohadovat. Tím si auru fakt nevylepšíš...
A to, že Ti dispečer Tyká? tak pokud mi to není příjemný, řeknu to v kanclu a klidně před ostatníma. U nás si Tykáme všichni a nepřijde mi to divný, spíš to je taková ´domácí atmosféra´.....
a ty Tvé připomínky co tu často jsou, kdybych měl nabitou bouchačku apod...... budu doufat, že to je jen nějaká blbá sranda či ironie.. Myslím, že člověk co drží volant takových kolosů by takto uvažovat neměl....
Tahle práce je dřina, řehole a odloučení a je na každým, jestli to chce podstoupit. A myslím, že i když se to fakt dělá i pro ty prachy, tak musí tam být nějaký procento toho, že mne na tom něco baví, jinak to je fakt asi peklo... Rozhodně jsem opět napsal, co si o tom myslím a je to můj názor, který nikomu nevnucuju, jen prostě na to koukám asi z jinýho úhlu pohledu jak Ty.
ned srp 16, 2015 11:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů