Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Jozin

Příspěvek

Taky se pridam.Jsem Jozin.Rok vyroby 71.Vyucil jsem se ve Vitkove,jako mechanik pro nakladni auta.To jsem vsak nikdy nedelal,v 18ti sedl do Avie a zacal truckovat kolem komina.Vojnu jsem vynechal,ztrata casu.Pak nasledoval Liaz,po roce prives a byl jsem konecne ,,plnotucny,,-rozvoz technickych plynu,kolem Ostravy,rad na to vzpominam...Tzv .na kafe bylo furt.Chtel jsem dal,na MKD.To na Csad nehrozilo,nebyl jsem komous ani svazak nikdy,analni gymnasta uz vubec tak jsem zbalil kufry a sel k soukromnikovi.prvnimu.Auto uplny srot ,liana.na ceste dva defekty bezne.zbytek co upadlo jsem pridratoval.Po roce jsem se konecne dostal k top dopravci tady od nas,a tam prozil hezkych deset let temer.Nafasoval zanovni Lianu,s trioosakem a byl spokojen jak zelva.Prives s hlinikovima sajtnama,proste full :D .Stim jsem truckoval roky Rusko-hlavne Soci,Ukrajinu celou a Moskvu.Po dvou letech mi koupil Scaniu,143H streamline a byl jsem jak v jerikove videni,ze neco takeho existuje.Dostal jssem ji jako zanovni,200najeto,odevzdal pri melounu.Pak prislo FH.stim asi pul mega a byl cas na zmenu,potrepali jsme si rukama s sefem ,ktery je dodnes muj pritel a sel o dum dal.Chel jsem vnitro sklopky,narodil se mi syn..To jsem vydrzel pouhe tri mesice,stacilo mi,vozit 33tun,nic pro me a sel zpet na mkd.Zakotvil jsem v Ov,na Huti,fajn leta vzpomin.Export import byl,takze pohoda,jezdil jsem po-pa vice mene.Auto Actros,funglac,rad vzpominam.Opet cas na zmenu,chtel sem sajuz.Pojezdil chvily v Karvine u jednoho a sel k Augustinovi.Asi nejvetsi omyl meho jezdeni-tolik arogance jsem jeste nezazil,zabity rok zivota naprosto.A ted se vratil zpet do cz,jezdim opet oblibeny sajuz a jsem spokojen.Mezitim jsem se dva krat rozvedl,syn roste,dum stoji a zvelebujem ho,auta v garazi lestim porad,je to ma uchylka.Auto ma mit velky motor a byt ciste,ma polovina uz nerika nic zna me.Najel asi nejakyten milon km,nepocital jsem to nikdy,mel jednu nehodu v zime(rusko)jinak v celku nic.Nekourim,temer nepiju,nemam rad primitivni tupce,zakomplexovane.Mam uctu ke kazdemu narodu,pokecam si skazdym.Fotky aut zkusim dolozit,tu Scanii bych nekde nasel nafocenou,avii taky :D .Nemam facebok,mam tlacitkovi telefon.
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek


Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) jozin dne ned kvě 18, 2014 8:41 am, celkem upraveno 6 x.
Neřeším...
úte kvě 13, 2014 8:57 am

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

tady je něco pro tebe

Vicepremiér Dmitrij Rogozin - jeden ze sankcionovaných - rovněž oznámil, že od 1. června nebude v zemi umožněno používání amerického navigačního systému GPS.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
úte kvě 13, 2014 4:13 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hm...Jen rusko je jedna zeme kde se da krasne bez navigace jezdit,tak vtom problem nevidim.Pokud pochopis jejich jednoduche znaceni a znas azbuku,jezdi se dobre.
Neřeším...
úte kvě 13, 2014 4:27 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ty fotky jsem vykopal nekde,rok 97cca,ma Scanča 143,muj rypak za mlada,pak s kolegou (mimochodem skveli ridic)nekde v sajuzu.
Neřeším...
úte kvě 13, 2014 9:40 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

rozpovídej se o té nehodě... nedávno mi vykládal kamarád, jak převrátil Liazku ve Španělsku a parádní stórka ;)
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
sob kvě 17, 2014 5:51 pm

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ta scanie :thumbud:
sob kvě 17, 2014 7:19 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

O te nehode?Kilo,levy palba,snih led brzda a letel jsem.Skarpa 3m cca-Vylezu ven zjistim skody-kolem jede kamaz-vytahnem to zpet na cestu pomenim hadice kable a jedu domu.Ano mel jsem to srovnat,slysel jsem sto krat uz.Dodal jsem fotky mych plechacu z domu,zbytek jeste dodam :D
Neřeším...
sob kvě 17, 2014 8:19 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

homer-to jo na tu dobu celkem letadlo :D .Nasel jsem jeste nejake fotky s ni,uz s novym Schwarzem za ni.Je tam fotka nekde z Norska,z lomu,nakladka zuly ci co,pak fronta na Bobrech,do ruska,jeste se jezdilo po dlazbe.Ta z vrchu asi taky bobry,nebo Tesin,uz nevim.Je to uz par let a hlava je derava.
Neřeším...
ned kvě 18, 2014 8:45 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vcera jsem potkal v Pl kolegu Radyse,sympatak chlap,mladsi,v hlave srovnane nazory.jen rikal ze konci s volantem,aspon prozatim,kvuli detem,tomu plne rozumim a schvaluji.
Neřeším...
pon čer 02, 2014 6:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V pondeli sajuz,zkusim neco nafotit a hodit to jsem ,predevsim jejich odlisnosti,myslim auta,parkoviste,pumpy ci cesty.mel jsem nafoceny tatarstan,Ufu,jen jsem to vymazal ja vul...
Neřeším...
ned čer 29, 2014 7:37 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek
soucasnost.
Neřeším...
čtv zář 11, 2014 10:54 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek lehky tuning pres vikend,celnice Moskva.
Neřeším...
čtv zář 11, 2014 10:56 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek
Jezdime po tomto...
Neřeším...
čtv zář 11, 2014 11:01 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek
I po tomto...-obe z Ruska.
Neřeším...
čtv zář 11, 2014 11:02 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek
Rusky kilometrovnik :D
Neřeším...
čtv zář 11, 2014 11:05 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů