Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jozin

Příspěvek

Nic na tom není a přitom se mi to auto líbí.
BES - běs
ned dub 30, 2017 12:57 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Jozin

Příspěvek

Actros?Jj fajn autko,na bydleni parada a ani se to nejak nesralo.
Neřeším...
ned dub 30, 2017 3:50 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jozin

Příspěvek

Myslím ta barevná kombinace i ty TGX se mi líbily. Ještě hliníkový kola a zaplastovat boky
BES - běs
ned dub 30, 2017 3:57 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jozin

Příspěvek

jozin píše:
ned dub 30, 2017 11:46 am
hm
Obrázek,hodne davna minulost..Nekde jsem ji nasel v mobilu.
jjj na bydlení perfekt ... až na tu motorizaci a převody , ale dalo se na to zvyknout .... jedno z nej aut , pokud nechceš "bejt IN" a mlátit se po ramenou že máš 500+ pod prdelí :mrgreen: :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned dub 30, 2017 9:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Jozin

Příspěvek

martin-proto pisu na bydleni super.Ze to do kopce nejelo nepodstatne uplne jako celek ok.Famozni intarder,rovna podlaha,vyhled jak z busu...Za me osobne,prijemne auto.
Neřeším...
ned dub 30, 2017 9:30 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Jozin

Příspěvek

Já nevím chlapi,jestli to nebude tím,že člověk má tendenci na věci dávno minulé vzpomínat už jen v dobrém a to zlý zapomínat :D
Já takovýho akšrota mám,s menší kabinou,výbava sociál,a 410 e5 motor,ergonomicky je to fajn,jenom nastavení volantu by sneslo větší rozsah,pro mě je moc naplocho,menší kabina ,ani socvýbava mi rozhodně nevadí,ale ten motor je tragédie a to beze srandy...

Nemusím,a ani na to nemám ambice bejt nejrychlejší na silnici,ale zase nemusím být nutně ten nejpomalejší,kterej právě s tímhle autem jsem :-)
Zkrátka to nejede,nejede a ještě jednou nejede,bojí se to kopce,v kopci kde jede volvo 50,iveco 45,scania a man 40,a renault 35,tak tam já mám v dobrém rozmaru tak 30km/h.

Ten rozdíl v rychlosti a tahavosti je fakt velkej,je to o neustálým kvaltování,držet pod krkem,jakmile polevím,o dva kvalty dolů a už jsem v háji,což se samozřejmě dost mizerně odráží i na spotřebě. Zpřevodování mi příjde fajn,řazení taky dobrý,brzdy krásně ostrý,visí to tedy jen na tom motoru. Kolegova 410EEV jede jen o fous lépe,a druhý kolega má 480 e5,s tou se občas svezu,ano,tam už to drží krok dejme tomu s tím renaultem 440,ale i přesto rozhodně patří k těm pomalejším a zdechlejším autům co jde na našich silnicích potkat,kdyby si tam nalepil 440,tak se nad tím nikdo nepozastaví...

Jak řekl Pavel Šebek : Je smutný,že u mercedesa,ty koně znamenaj opravdu jen těch pár písmenek na dveřích,protože FH480 jelo jak šlak,kdežto Actros480 s bídou drží krok s FH 420 :-)
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
úte kvě 02, 2017 10:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Jozin

Příspěvek

Obrázek

Obrázek
Mensi ukazka naseho ZOO,pes je Bruno,kocky Johny a Sinddy,dalsi dve feny sedi v kotcu nasrane :D
Neřeším...
sob kvě 06, 2017 7:12 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Jozin

Příspěvek

Pardon za OT,ale ještě se pochlubím s fotkou,jak Akšrot leze do Kbelského kopce v Praze,cca 21tun za zády :)


Obrázek
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob kvě 13, 2017 10:09 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jozin

Příspěvek

JiRaY... a ještě se potí :roll: :D :D :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 13, 2017 11:45 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Jozin

Příspěvek

...a pod kopcem jsi měl ještě natankováno do plna ne? :lol:
ned kvě 14, 2017 9:11 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jozin

Příspěvek

JakubS píše:
ned kvě 14, 2017 9:11 am
...a pod kopcem jsi měl ještě natankováno do plna ne? :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 14, 2017 7:11 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Jozin

Příspěvek

Tahle teplota je už právě v pořádku,když jsem ho dostal,tak lezl do stovky,pak se vyměnily termostaty,novej antifreeze a beze změny.
Tak nakonec musely oba chladiče ven a venku je vyčistit,byl tam nános prachu a sajrajtu :)

Teď už chodí jen lehce přes 90st.C v tahu ,ze 4 Akšrotů co máme na firmě,tenhle nejvíc topí.

Auto celkově až tak bezproblémový není,objevují se problémy s únikem vzduchu,odcházejí různé vzduchové ventily,kazí se automat,který často řadí nelogicky,v kabině dost rezonují a vržou plasty,rachotí šuplata pod postelí,vibruje a drnčí sedačka spolujezdce,klepou se stažená okýnka která hlasitě mlátí o rám dveří,hnije kabina nad čelním sklem,a lemy dveří...
Samozřejmě není to nové auto,rok 2009 ,jsem několikátý řidič z mnoha a najeto kolem 550 000km na rozvážce v ČR

Takže za mě Akšrot MP2/MP3 není vyloženě špatný auto,jako řidič mám pohodlí,skvěle brzdí,i celkem hezky vypadá,ale zabíjí to motor,na dnešní dobu tragicky netahavej,a myslím že patřil k brzdám provozu i v době kdy ty auta byly novinka...
Proto jsem chtěl uvést svoje zkušenosti s těmi auty,v kontrastu s tím jak je tu kolegové přede mnou hrozně chválili,já bohužel chválit nemůžu,je to slušné auto ale s mizerným motorem :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon kvě 15, 2017 12:09 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: Jozin

Příspěvek

oco mal 7 rokov MP2, 410 ponikov a telignet bez spojky, najhoršia kombinácia aka mohla byť, pomale radenie telignetu v manualnom režime a v kopcoch sa ledva plazil. V MB servise v Prešove mu hovorili že neni problem chipnuť na 480 koní ale s firmy neprichadzala žiadna odozva. Na jazdne vlastnosti sa nemohol šťažovať. Teraz ma 3 roky Sralisa Hi-roada, 460 konikov, automat, prevody v naprave do rychla. Tam sa to obratilo vozenie ako na drevenom voze ale z križovatky nebol problem vyštartovať z hrebajúcicmi gumami.
pon kvě 15, 2017 1:34 pm

mikac
Příspěvky: 427
Registrován: stř led 07, 2009 7:25 pm
Bydliště: Valašské klobouky- Lipina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jozin

Příspěvek

A co to může být za vadu, že ty motory netahají ? díval jsem se na youtube a i 4 válce i 6 nebo 8 válce jsou do V a né v řadě, že by to bylo tím ? nevím co to má za smysl.
Obrázek

LF 45.170 7,5t
LF45.220 12 T
pon kvě 15, 2017 2:14 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jozin

Příspěvek

To není vada ale vlastnost, stejně tak jako že motory Volvo jedou líp, než ty ostatní. V současný generaci už jsou řadovky a zdá se mi, že to jede docela dobře, ale těžko porovnávat, je to 4x4 a ostatní auta, co tu máme, tak jsou Tatry a těm ujedu. Nicméně V8 Tatra je asi ještě větší tupec než ten Mercedes.
BES - běs
pon kvě 15, 2017 3:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů