Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

Proč si to vlastně na poště zabalil? :)
sob srp 30, 2014 4:15 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Na poště jsem jezdil jen brigádně s dodávkama a pak jsem šel na HPP do Penamu, tak jsem musel dát poště vale.

Jinak už mě začíná štvát to skákání mezi auty. Právě jsem strávil hodinu úklidem svého, abych mohl ráno rovnou jet nakládat. A zmizeli mi rukavice a cockpit spray :evil: . Nehledě na to, že vždycky když jezdí na autě někdo jiný, tak dochází k záhadným únavám materiálu typu upadlá podjezdová zábrana, upadlá aretace zadních vrat atd. Vždy když na autě jezdí náhodně pár dnů někdo jiný, ale během třeba měsíce, co s ním jezdím každý den já, tak je to v caiku, zvláštní :think:
úte zář 02, 2014 8:30 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Moc psů zajícova smrt... Mám to stejně
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
úte zář 02, 2014 9:19 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak od pondělí jsem byl přeřazen na MANa ME. Část naší firmičky tvoří brigoši, kteří nemůžou jezdit všechno, takže moji fajnovou káru a práci dostal někdo jiný a já jsem vyfasoval tohohle veterána. Všem, které budu brzdit se omlouvám, ale jednak je ten motor prostě slabej na 18 tun a taky už toho celkem dost pamatuje, takže se občas dost vleču. Skládat mě můžete potkat po skladech po Praze, ale třeba i na chodnících před krámy prakticky po celé ČR ;)
Dnes jsem strávil bezmála tři hodiny luxováním, umýváním a celkovým debordelizováním kabiny, tak od zítra už budu mít zase lidské pracovní prostředí.
Dnešní rychlosnímek:

Obrázek
čtv zář 25, 2014 2:12 pm

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

Co to vlastně vozíte, že "brigoši nemůžou všechno"? :)
čtv zář 25, 2014 7:03 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Na tomhle autě jde konkrétně o zhruba dvakrát týdně závoz uzenářství Novák. Jednak jsou ty palety celkem vratký, zboží se vozí v 13 různých přepravkách, které se vracejí, takže člověk hraje na autě celý den škaltulata hejbejte se a taky těch krámů bývá na jeden rozvoz třeba 5 a měli by být zavezené do 9 dopoledne a k tomu jsou samozřejmě ještě další vykládky. Když vypadne někdo z řidičů a jede tohle za něj brigádník, tak to dost často končí průserem, rozsypaným zbožím po parkovišti, pozdním závozem, nestihnutím dalších vykládek atd :wink:
čtv zář 25, 2014 8:28 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nedávno jsem byl nařčen kolegou, že "my mladý" nejsme zvyklí zatěžovat auto na maximum, že dřív by se po prázdnu nejelo a spoustu podobně chytrejch řečí. Tak jsem si včera odpo ještě narychlo střihnul z Jažlovic na Kladno se 7,8t zmražených hermlínů :) . Jinak se převelice omlouvám obyvatelům okresů Kolín, KH, P-východ, které jsem v pátek a v sobotu terorizoval děravým výfukem, jenže nebylo údajně jednoduché sehnat nový první díl na tento starší model, ale mohu všechny ujistit, že už je osazen :wink: .
Nedavno jsem odhalil další nedostatek mé nákladní mapy ČR, a to sice absenci jednoho klenutého mostu kdesi v okr. Beroun, který nebyl ani dopředu značen, takže člověk zjistil jeho výšku až u něj z cedule :? . Auto mám změřený na 3,97, nicméně je celý na měchách a mst značený 3,6 a opticky se zdál průjezdný, tak jsem to opatrně zkusil a povedlo se 8) . Naštěstí na této silnici je jenom minimální provoz...konkrétně jde o tento most: https://www.google.cz/maps/@49.9671894, ... 4LYVaw!2e0
stř lis 26, 2014 1:57 am

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Aby mi někdo nenadával, že plevelím nějaká odborná témata, tak se zkusím zeptat tady.
Kamarád shání pro svého otce projížďku V3Skou. Jeho otecko samozřejmě má céčko, takže by to bylo i legální a na vojně se s vejdou najezdil celkem dost, tak by neměl být ani problém umu. Ideální by bylo, aby se vůz nacházel někde v okolí Prahy/středních Čech a mohl se s ním kapku vyřádit i někde v terénu. Samozřejmostí je nějaká úplata na pokrytí projeté nafty a času majitele atd., ale zase nějaká rozumná částka. Termín je až polovina července 2015, takže čas ještě je. Budu vděčný za jakýkoliv nápad a pomoc, díky :wink:
ned pro 07, 2014 1:28 pm

mili
Příspěvky: 319
Registrován: sob bře 02, 2013 4:57 pm
Bydliště: Plzensko

Příspěvek

Luky dej to do Krafárny,tam to nikomu vadit nebude.....a do téma P V3S taky ne :P
ned pro 07, 2014 1:35 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

:arrow:
ned pro 21, 2014 6:43 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jak mě nedávno opustil první díl výfuku k motorovce, tak se mi v sobotu odporoučel držak posledního dílu a kousek jsem ho za sebou táhl :roll: , ale stalo se to na výjezdu z vesnice, takže rychlost nebyla vysoká a dalo se dobře zastavit :) . Držák už je nový a ještě jsem mezi svátky dostal nové bačkory na zadek a na předku mají cca 5 tis. km, takže spokojenost 8) . Jen se přiznám, že jsem viděl prvně značku Aeolus, znáte ji? O co jde? Šity, slušný, nebo výborný? Přiznám se, že mě stačí, že to nejsou protektory, protože auto je zatěžovaný na své maximum a se starými protektory jsem měl strach, kdy se slíknou, nebo pobouchají.
Ještě jsem si vzpomněl na debatu o řazení u F2000... já mám 8-i kvalt a v porovnání třeba s naším Actrosem 2004r. je řazení přesnější i jde daleko snáz, takže potvrzuji i od nás :wink:
stř led 07, 2015 1:53 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Aeolus jsou čínské pneu,vídám na nich jezdit dost dopravců a měly by patřit mezi čínskými značkami mezi ty " prémiové" ,to znamená že je s největší pravděpodobností v pohodě sjezdíš,a nebouchnou :)
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř led 07, 2015 11:50 am

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Alespoň že tak :D
stř led 07, 2015 1:15 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Sráče. Nestřílají ,ale mizí před očima :evil:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
stř led 07, 2015 4:27 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tož uvidíme, jak říkám, auto jezdí většinou vytížený na maximum, takže se to pozná asi celkem rychle. Jen jsem dnes při cestě z Plzně tak přemýšlel...gumy nový, agregát mrazí jak sviňa, čelo šlape, nástavba není děravá, palubka už i konečně svítí, řazení v cajku, brzdy v cajku...hergot, brzy se něco pořádnýho po...e :lol:
čtv led 08, 2015 6:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů