Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zalezi jak si troufnes ty. ja jezdil kolem komina s ruznyma autama traktorama atd, pak ze pojedu s kamionem jako druhej ridic do rumunska. nikdy sem s navesem nejal a vyrazili sme na cestu z brna. po 4,5 hod jizdy kolage zastavil v noci nekde za bucu resti a rikal tak ted jed ty a ja du spat :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned lis 23, 2014 9:59 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

no za 4,5 hodiny to tak za Budapeští ne? :wink:
ned lis 23, 2014 10:10 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jo sory, mas recht, bucurest je az v rumunsku. za budapesti, a ja vim ze sem dojel az na hranice
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned lis 23, 2014 10:14 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kazdemu to jde jinak nekdo do toho sedne a jede,nekdo stim jezdi jak ucen dvacet let.To poznas po par minutach jak nekoho sledujes,parkovani,celkove uvazovani atd.Plno lidi do toho sedla treba z avie,ja taky a zadny problem to nebyl celkem.Dnes je jina doba auta jsou vymakane temer,pokud z toho nedelas F1,neni problem stim jezditZbytek mych rad si cetl asi.
Neřeším...
pon lis 24, 2014 3:05 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

maschin: kolik máš dioptrií? Do určitých to nebylo potřeba, ale to máš asi víc když tě tam posílají. Já byla před ŘP na C. Stálo to 600,-, trvalo to asi 2 hoďky ale tam byl problém s počítačem (vidím i to co bych do stran vidět neměla, a on to nedokázal vyhodnotit :D ) v podstatě normální prohlídka, čtení, zaostřování atd. a pak na nějakém spešl přístoji se objevovaly tečky atd. a ty jsi mačkal když jsi je uviděl. To podobné tě čeká i na psychotestech - tam se ale hodnotí rychlost reakce (objevují se ti barevné kola a ty na ně mačkáš, pak zvuky a pak něco s pedálama už nevím přesně, ale není to nic těžkého). Dál v psychotestech ti ukáží asi 30 obrázků na chvíli a ty zapíšeš jaké sis zapamatoval, pak asi 100 otázek typu "souhlasíte s tím, že když dítě zlobí tak má dostat přes hubu" a podobné nesmysly - to tě logicky napadne, co máš zaškrtnout aby to bylo dobře. Mělo by to vypadat, že jsi klidný vyrovnaný neagresivní atd. - to z těch otázek poznáš. No a pak ty logické nesmysly co mi nikdy nešly - máš 3 různé kolečka s trojúhelníčkama a doplň čtvrté jak má vypadat... oni ti s tím pomůžou neboj :-)) a někde neděláš ani to. No a pohovor o životě. Blabla. Stojí to od 1000,- a někdy ti to proplatí zaměstnavatel. Myslím že toho se nemusíš bát. Jo, na tom vyšetření u očního jsem byla před 6 lety, možná je to dnes jinak. Měla jsem 4,5dioptrie na čočkách.

Jinak asi tak jak píšou ostatní. Jazyk je určitě plus, občas se vyskytne problém který jen s "ja, bitte" anebo "good morning, loading for..." prostě nevyřešíš. Ale jak tu někdo psal, někteří si s tím vystačí celý život. Dnes už se předpokládá, že mladí umí alespoň jeden jazyk... určitě je dobré předtím než začneš jezdit, pochytit pár důležitých věcí - mapa, celní papíry, co se smí a nesmí a tak, 561ku a podobně - aby pak z tebe rovnou někdo nedělal vola. Šéf bude spolíhat na to (není ale pravidlem!) že budeš mladý nadšenec, který pro získání praxe kývne na vše - magnet, 2.karta, atd... tak se nenech zvyklat.

A jinak být tebou, jdu do úplně jiného oboru. Jsou to nervy, buzerace za houby peníze. Oceníš to obzvlášť, kdybys nedejbože marodil nebo tak něco. A až začneš jezdit, pořiď si pojistky - na blbost je automatická, nějaká úrazová životní atd není k zahození a ani právní ochrana není špatná. Tož tak :-)
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
úte lis 25, 2014 2:21 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

Nemeziss: No mám fakt hodně dioptrií na dálku. 8 a 9 :( Tak ty psychotesty by měly být v pohodě. Kdy vlastněm můžu absovlovat tu náročnější lékařskou prohlídku

Řeči ať do toho nejdu mě vůbec neodradí. Nevim co jinýho bych v životě dělal než šoféra.
úte lis 25, 2014 2:58 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zkus cokoliv jiného, dokud je čas... jak jednou vlezeš za volant, těžko od něj budeš odcházet...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
úte lis 25, 2014 3:37 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

maschine, asi nemá cenu tě odrazovat, jako nikoho kdo začíná. To si povíme po letech. Já jezdím 6 let a už mě to nebaví. Řízení a práce kolem jako ano, ale za těch podmínek co panují fakt ne...

vyšetření by ti měla poradit praktická doktorka.
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
úte lis 25, 2014 4:08 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

Nemeziss: Tak já nemám žádné vzdělání, na hlavu dobrej nejsem, na ruce jsem nešikovnej a teď už ani nemám žádnou fyzičku. Fakt nevim, co bych v životě chtěl nebo měl dělat. Zdá se mi přijatelnější kroutit volantem než dělat někde ve skladu.
úte lis 25, 2014 4:32 pm

murder
Příspěvky: 150
Registrován: pon lis 28, 2011 4:01 pm
Bydliště: mám

Příspěvek

Promiň ale bez fyzičky budeš i za volantem na prd. Fyzička pomáhá i k psychické odolnosti + potřebuješ ji k venkovní obsluze auta. Jen pro upřesnění, že se vyšplháš do auta sedneš na zadek a to bude veškerá aktivita... Tak na to zapomeň. O zbytku nemá cenu psát chlape, jak se někdo může takhle shodit v jedné větě. Budeš shánět práci jak chceš aby tě někdo doporučil dle tvého zhodnocení. Uprav ten příspěvek, já pak upravím i tenhle. A VĚŘ SI!!!!
úte lis 25, 2014 4:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak tim jsi asi mel zacit,ze je vse problem teda asi.Ruce potrebujes i u volantu,na plachte teda urcite,krty na role papiru se tam samy nenaskacou asi.Bryle nevim jak to je,plno lidi nosi bryle prece to asi neni problem.Vzdelani krome jazyku je nepotrebne myslim,u nas jezdil ing.a taky jezdil.Ty nervy,co zminuje kolegyne,nevim jsou i normalni dopravci myslim,zalezi jaka jsi povaha.Ja zadne nervy nemam, z dispeceru vubec jsou to stejne lopaty jak ja,nic vic.To bych nedramatizoval nejak.Pokud to beres jen jako druh obzivy nic vic,neco je spatne.Melo by te to asi trochu bavit taky myslim,bez toho to nepujde.
Neřeším...
úte lis 25, 2014 4:53 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

jozin: Já to myslel tak, že nevím co bych mě v životě dělat právě mimo to šoférování. Já si nemyslím, že nebudu potřebovat ruce, jen to, že prostě nejsem manuálně zručnej, nic bych nedokázal opravit, v technice dopravního prostředku se vyznám asi jako koza v mase. Proto chci jít na řidiče. Říká se, že kdo nic neumí, tak jde kroutit volantem a to bude i můj případ.

murder: Já to jen napsal té holce (nebo ženě?) co mi odpověděla, aby pochopila, proč do toho chci jít.
úte lis 25, 2014 5:29 pm

the rock
Příspěvky: 113
Registrován: sob zář 14, 2013 6:39 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

promiň ale podle toho co tady píšeš se na to moc nehodíš. je to muj názor a uvidíš sám, ale jestli o sobě říkáš ze jsi levej na všechno a myslíš si ,že řídit kamion je procházka růžovým sadem jsi na omylu.ale poznáš to sám.
úte lis 25, 2014 5:44 pm

sof
Příspěvky: 3871
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 11:39 am, celkem upraveno 1 x.
úte lis 25, 2014 6:25 pm

RADO71

Příspěvek

:D :D :D sof a jeho "banánová " teorie.
úte lis 25, 2014 6:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hosti