Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

spedos
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 12, 2015 4:21 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

přesně o tohle tady běží, především to již funguje, jen je málo lidí
čtv led 15, 2015 6:34 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 11:52 am, celkem upraveno 1 x.
čtv led 15, 2015 7:27 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

sof;

Ta skola v Holicich neni ucnovka ale stredna automobilova skola, ucia tam 3,5, 4 a 5 rocne ucebne pomery s maturitou, so zameranim na opravarenstvo, dopravu a logistiku!
Ja jak som tam bol, noooo to ti poviem za nasich cias sa nam daco take ani nesnivalo, tam tie trenazery na vsetko, auta a kadejaka pica! Ja som kukal a neveril na vlastne oci!
čtv led 15, 2015 7:43 pm

delivio

Příspěvek

V normálnom svete by nedostatok šoférov spôsobil zvýšenie platu, zlepšenie podmienok. To by pritiahlo za volant nových ľudí, ktorým by sa neťažilo zainvestovať do seba a spraviť si papiere za vlastné. A potom ísť robiť za volant aj trochu z hrdosťou. Ale, nežijeme v normálnej krajine, normálnej ekonomike
sof :clap:
pát led 16, 2015 12:35 am

lukasV

Příspěvek

Tato vlna prerabania ludi z inych profesii za soferov tu uz bola pred par rokmi. Kazdy z nas vie ako to dopadlo a akych ludi to do dopravy pritiahlo ...
pát led 16, 2015 12:41 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

pánové než blbě plkat,raději jděte pracovat.někdo něco nabízí,tak at nabízí,proč pořád něco řešíte co je lepší,blbější :?:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát led 16, 2015 8:40 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob úno 08, 2020 11:52 am, celkem upraveno 1 x.
sob led 17, 2015 12:11 am

zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

pochvala

Příspěvek

to Sof: :clap:
sob led 17, 2015 12:47 am

Ráďa z moravy
Příspěvky: 43
Registrován: sob pro 06, 2014 12:05 pm
Bydliště: Slavkovksko

Příspěvek

na jednu stranu musim s Roadem souhlasit. pokud je to nějakej větší projekt nebo akce co se rozjíždí tak by to chtělo víc informací už na začatku,aby se to tady nezvrhlo v diskuzi o ničem a na základní věci nebo na další věci se ptal arktik. Myšlenka to špatná nebude,ale nemysím si že to bude upsěch. Je mi 25 a horko těžko jsem se přes praxi dopracovával do firem,trvalo než jsem poznal pár kolegů,kteří byli schopni a ochotni mě doporučit dál a když už jsem někde nastoupil tak jsem se snažil abych neudělal ostudu tomu co mě dohodil ani sobě. A to je podle mě to co tady fungovat nebude. Začínám potkávat víc a víc lidí tak 18-19 na kamionu..když už se s nějakym dám do řeči tak z něj vyleze že mu zaplatil profesák pracák, a když hledal praci tak musel hlat(nevím co chce v 19lhat),ale nema ani tušení o nějakym nařízení 561/2006 či AETR,nema paru o předpisech v okolních zemích a mam pocit že ani v zemi vlastni a hlavně nemam k te praci vztah. on je kamionak a kdo je víc a když to řekne v hospodě tak kamaradi co dělaji ve fabrikach mu zobou z ruky,druha strana mince je člověk okolo 50 let kterej celej život skáče po lešení a staví baraky a najednou je bez práce a pracovní uřad nebo vaše agentura mu nabidne stat se řidičem z povoláni,jak to dopadne? Nemyslím si že nijak dobře. Nechtěl jsem nic psat a všeho se zdržet,ale je to forum diskuzni tak diskutujme. Pokud to tak být nemělo,v nabídkach práce po vložení inzertu je tema zamčeno.
sob led 17, 2015 5:37 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Přesně, každymu je na blití, ale nikdo nic nedělá, jen nadává a blije, pak se objeví něco co má pomáhat natáhnout do tohohle oboru novou krev a to je taky špatně. Občas nerozumim lidem co žijou v této zemi.
mi to nějak "uteklo"..............., aby mě někdo netahal za slovo ... čeho na blití ?????? z celý dopravy , z celýho systému na jakým a jakým způsobem to vše funguje přece Vám ne ????? nikomu to nevadí??? že tuhle krásnou práci jste-jsme rukou společnou zderadovali na "nástroj" a "kus" určené k vzájemnému ojebu a kdo z koho..... lidskej rozměr je v prdeli .... co se týče firem ..skoro všechny fungujou stylem : dojeď kam potřebujeme MY MY , a pak nám vyliž prdel , ALE koukej bejt v pondělí v autě !!!!! jinak chraň Tě bůh ,,,, hlášky : doktora nemáte hlášenýho :roll: a pod.... a ta hurá akce česmradu ???? je to čistý farizejství ty dojebaný plakáty : taky jsme tu stáli...a pod.. to je jen hazard s náma se všema na silnici v mnoha případech , bohužel , ze systému samotný přípravy "profesionálního řidiče" se mi chce blejt a to už od r 89 páč od tý doby se na to sere , co by jste ještě chtěli víc???? a hůř bude na to vemte všichni jed !!! a je to jedině dobře .....ale chápu , že každý je schopen "vidět" jen to svoje..... práci-konto- a pod ...po tom druhým je každýmu hovno ..... proto to jde tak krásně do kelu, protože místo, aby jme se snažili všichni spolupracovat aspoň v rámci "nějakých " pravidel snažíme se každej s každým vymrd-t.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 17, 2015 1:13 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Amen.
Proto jsem utekl po 10 letech k jezedům, staraj se o mě jak o vlastního, svačiny až na pole, auto na svážení, deputátní prase atd. Jezdím do práce okolo šmídla a jeho plakátu, jak hledá řidiče, něco k zasmání po ránu...
sob led 17, 2015 1:21 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

sof

Příspěvek

ne každý příspěvek měl smysl,o tom nepochybuji ani já :lol: a pár jich smysl mělo,a dobře si pamatuji jak mě příznivci tatry kamenovali,a dnes jsou štastní že to dopadlo jak jsem psal před XX lety :!:
jestli tato nabídka má nebo nemá smysl nezjistíš pokud nezkusíš.
za další po XX letech zjištění na tomto foru.I kdyby tady někdo nabídnul 150kč/h,dieta dle zákona ve 100% výši,dodržování 561 atd atd zjednodušeně vše dle zákonů,tak tady bude kamenován stejně,jako ten co ti dá vejplatu jednou za půl roku :!: :!:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 17, 2015 1:59 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

martin440 :clap: :thumbud:

Plný souhlas!

Jen dodám: dopravci se bojí toho, že se řidiči sjednotí. Bojí se toho jako, čert kříže. Protože už nebudou moci dělat takovou spartakiádu co předvádí nyní.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob led 17, 2015 3:29 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

samej pesimista :lol: :lol:
je to jako všude jinde v práci,v době kdy je přes půl mega nezaměstnaných a někde i horší.
je najivní si myslet že dnes ve firmách jsou happy podmínky.
a horší nebo lepší,no ve zkratce dopravcům chybí 5 tisíc řidič,hmm a co jako tak chybí,zeptejte se jestli vám stávajicím nezvýší plat :lol: :lol: :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 17, 2015 4:25 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

.I kdyby tady někdo nabídnul 150kč/h,dieta dle zákona ve 100% výši,dodržování 561 atd atd zjednodušeně vše dle zákonů,tak tady bude kamenován stejně,jako ten co ti dá vejplatu jednou za půl roku
ale Honzo v tomto máš naprostou pravdu , je to národní sport ,,,ale neboj časem se to pomalu aspoň trošku narovná ... já osobně nevidím jedinej důvod k tomu, abych komukoliv věnoval cca 3litry měsíčně jen proto, že se mu nechce platit daně a odvody , případně na to ani nemá ...a myslím si , že jako každej jinej zaměstnanec by měl mít zaplaceno za to , co skutečně odpracoval a ne nějaký fiktivní částky vycucaný z prstu , v tom si myslím můžeme být zajedno , a tohle tu jde v prvním případě , pak musí následovat ten zbytek , bohužel připosranost českýho řidiče , a zdánlivá nedoknutelnost a namyšlenost českého dopravce je zatím trošku problém .... ale i to se časem podá , a kdy ??? to sám nevím, možná už jezdit nebudu , ale podá se to .....ať po dobrým, nebo po zlým :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 17, 2015 5:45 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů