Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jjj kantýna je kantýna :wink:
Říkám oukej, tak to okopírujte a ja budu mít taky . At je klid. Na to asi čekala a s radostí mi oznámila že kopii mi udělá, ale musím jí zaplatit 20!!! centů
:lol: :lol: :lol: :lol: to znám ... hodil sem taky po takový euráka , že málem spadla ze štokrdlete jak ho chtěla chytit se slovy :hier gehen Sie !!! 5 Exemplare Gertrude :D :D twl TO TI BYL ŘEV jak když berou podsvinče na nože ... a že prej morgen .. bylo už 5 já otevřel ruma a ani s polišema si nepomohla ..dostala ještě vynadáno svazačka :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát črc 15, 2016 1:52 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

stejnou frikadelu ,mit bratkartofel,oblibeny,koupis v DDR bezne na bundes.Trosku mi vadi ta vychodonemecka znacka,vetve stromu do plachty.to ty s kipprem ale moc neresis,rozumim.Navic na vychode je hezky videt kolik tam je opustenych kasarna,vetsinou z nich je nejaka prumyslova zona.
Neřeším...
pát črc 15, 2016 6:15 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

To koupíš v celém Německu. Jen ta cena už je o dost jiná. Stromy v cestě řeším taky. Nerad bych měl orvané fanfáry ze střechy.
pát črc 15, 2016 6:24 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Já jsem loni nakládal někde na východě a když jsem dolezl do haly,stála tam nějaká ropucha,takový postarší model. Tak říkám" morgen a nic...Tak si naser říkám si polohlasně pro sebe...ty taky debile odpovědělo individuum. to byla nějaká češka,která asi šla hledat štěstí do NDR :D . Tak od té doby držím radši hubu
pát črc 15, 2016 6:16 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

DDR

Příspěvek

Kubo, přesně toto jsem si nedávno říkal, když jsem viděl ty vybydlené tovární objekty a tam uvnitř areálu skládek velikosti přizemního domku.... A ti lidé jsou opravdu chladní, nepříjemní, odměření..... Ještě Durynsko ujde, ale Sasko, to je totální kaktastrofa. Jsem z Ústí, Drážďany bych měl co se práce týče ´za rohem´, ale radši týden co týden pendluju dolů do Bayernu, třista tam, třista zpátky každý víkend. Ale prostě to chování zaměstnavatele, dispečinku a spol. mi za to stojí. Já bych nahoře v DDR měl problém. V pondělí mám v okolí Leipzig tři vykládky, tak to zas bude něco...

Jinak, s tím papírem jsi dopadl velmi dobře. Já jednou (ještě když jsem pracoval u české firmy) jsem jel německé vnitro pro Normu, na nakládce jsem dostal pouze jednu A4ku coby liefershein a na vykládce neskutečně nepříjemná baba, ječela na mne, kde mám dvojmo papír, nakonec jsem získal kopii za JEDNO EURO!!! Bez dokladu. Ale bylo potřeba složit, tak nezbylo, než to zaplatit. (bohužel, za boha si nevybavím, kde to bylo, těch toček jsou haldy) :o
sob črc 16, 2016 8:09 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A to je presne to cemu se snazim vyvarovat,to jest nadavka ve vlastnim jazyce.Ikdyby ta ropucha nebyla z CZ,kazdy normalni clovek s IQ rostouci travy pozna ze jim nadavas uz jen podle intonace.Ja vzdy hlasite pozdravim,podle zeme takym jazykem,jak nekdo nereaguje je bud hluchy(opravdu jsou takovy,nebo ma nejaky komplex.)Ja jsem nikde nenapsal ze DDR je zeme mych snu,napsal jsem jen ze tam nemam problem a ceny jsou privetive,to je cele.
Neřeším...
sob črc 16, 2016 10:21 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Ja se nechovam jak drzka vzdycky :D ale nekdy se to proste ve me nasklada a musi to ven. Znas to: spechas,serou na tebe,ted nekdo zacne predbihat,sef te drbe ze uz jsi mel byt jinde a nekam vlezes pozdravis a nic...tak ti to z te huby vyleti,ani nevis jak. Clovek v tu chvili nepocita s tim ze by ti mohl nekdo rozumet
ned črc 17, 2016 11:53 am

fadda
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 05, 2010 9:43 pm
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Jakube už jezdíš do Kronospanu?
ned črc 17, 2016 9:49 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Nejezdím. Nějak to usnulo :?
pon črc 18, 2016 6:23 am

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

DDR

Příspěvek

Rozdil mezi východním a zapadnim Nemeckem je stale propastný. Chovam se slusne, nikde nenadavam, ale vychodaci se fakt chovaji divne. Čest výjimkám
stř črc 20, 2016 8:18 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tak oni je nemají v oblibě ani západní němci. To už jsem tak vypozoroval a hlašku "no joo, to jsou OSI" slyším dost často. Ten rozdíl v mentalitě je veliký.
A stejně- Co udělá s lidma "pár" let v komunismu že? Oproti Čechům ale mají jednu velikou výhodu, že mají stejnou řeč. O to to májí ted snažší se uchytit na západě. U nás ve firmě jich máme tady pár.
stř črc 20, 2016 8:39 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Co udělá s lidma "pár" let v komunismu že?
JakubS ... to není jen tohle , jednak to sou prušáci.... a hlavní viníci 2.sv a jednak je to velkej mindrák....spadlo jim vše do klína , investovalo se tam min 500+ miliard marek , pak euro !!!!!! ročně , a stále se investuje , a přes to mají jen asi 75-78% výkonosti starejch zemí ,,,, + mindrák z toho, že furt berou míň , při tom , jak to tam vypadá, vděčí starým zemím , který jim to de.facto postavili celý nový ( např.dálnice komplet) ale zase musim říct, že když sem tam pravidelně jezdil (se sklopkou ) tak sem narazil i na srdečný usměvavý lidi ...asi to hodně záleží na spokojenosti i v práci a pod.... např. v Salzwerk Bernburg, Gress+Zapp ... lidi naprosto v pohodě :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát črc 22, 2016 9:12 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Jakubs nevis jak dobře placeni jsou Němci co jezdí do Turecka? Zrovna jeden vylezl a byl to opravdu pravý němec žádný německy turek, ale ptát se ho na peníze me bylo blbe a německy bych to asi nesvedl. :D dost tu jezdí Němci se zvířatama, ale už i s plachtama, sice často nadavaji jak je Turecko naprd, ale asi maji dobrou vataz z cesty. Dekuju :)
sob srp 13, 2016 1:04 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Trochu mimo misu-nekde kolem Ufy jsem potkaval nemecke dobytcaky ,spz M,asi Mnichov,a to byli taky ryzi Nemci,zadne ukrajinec v teplakach s lampasama ci turek s knirem.Tak na tom asi neco bude jak pises.
Neřeším...
sob srp 13, 2016 9:13 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Toto už sem taky od par chlapiku slyšel, ze je s dobytcakama potkávali všude mozne po světě. No já bych to snad i svedl vozit, ale nezkousl bych to, ze vezu bud telatka nebo krávy na smrd do Turecka kde je ten zasraný halal nebo jak se to píše, smrt bez omráčení. Výhoda je ze člověk jede v zakazech, objíždí kolejky papíry ma přednostně udělané. Me by zajímaly fakt ty prachy, myslím, ze to jezdí tak za 3000€.
sob srp 13, 2016 9:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů