Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Venca R... tak na to se spolehni , od x němců sem slyšel, že radši nic ,,, ti co zkusili dali cz Fa. cenu, odjela to a když chtěli na oplátku , tak dostali nasráno , že radši jeli prázdný a řekli nikdy více, tím nemyslím ty němce, co si obhospodařují svoje pobočky tady :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon bře 28, 2016 7:06 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

No z toho mám právě taky obavy, abych ještě neměl doživotní ostudu po zkušenosti s českou firmou.
Nevíte někdo jak to vypadá s tou likvidací lagun v Ostravě? To je totiž přesně náš kšeft. Likvidace kalů, škváry ze spaloven, kontaminované půdy atd. Klidně i ADR odpady.
pon bře 28, 2016 8:20 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

AVE CZ odpadové hospodářství
pon bře 28, 2016 8:29 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Díky za tipy chlapi. Valím zpátky do rachoty 8)
pon bře 28, 2016 8:30 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Pro TUDLE- Nejdou ti poslat vzkazy soukromě, tak to dám sem

Příspěvek

Ahoj

Díky za postřehy. Trochu už jsme se v práci už v tom šťourali a +- máš pravdu ve všem co jsi napsal. Se sklopkou na česko můžu zapomenout (jen 38 kubíků)
Takže ted padá v úvahu jen jediná varianta jít na posuvku a vozit štěpku do Kronospanu do Jihlavy. Ti totiž berou štěpku přímo z naší firmy. Asi 5-6 nakládek denně. Hlavní šéf to bude příští týden obvolávat a zkusí z nich dostat stálou páteční nakladku zpátky do Norinberku. To jediné by mi tak ještě tolerovali (kvuli nula km po prázdnu) a to ještě říkal že záleží za jakou cenu by tu vratku dali.
Takže tak nějak na 90% počítám že neklapne ani to, protože si nedělám iluze, že by dali cenu za kterou by to němcům stálo za to a zas za každou cenu to mít nemusím. Nechci tam být nějak trpěný na úkor vývaru.

Už ted lituju, že jsem se do toho tak uvrtal. Myslel jsem totiž že šéf už má nějakou takovou nabídku hotovou na stole a on to podle všeho jen tak plácnul, když už byl tak rozjetý s tím vychvalovaním a rozdáváním, no a já vůl jsem se toho chytnul.

Ono totiž můj dispo je super kluk, který mi jde na ruku. Přijímal mě, udělal pro mě hodně dobrých věcí... No byl z toho na měkko, když jsme to tak probírali. On dělá sklopkaře.
A za druhé- Někoho budou muset z posuvky vyhodit, nebo přesunout na sklopku či abroler, takže asi nebudu moc populární
Takže podtrženo sečteno... jsem kkt že jsem se toho tak chytil a ted jen doufám, že to neklapne a vše zůstane při starém. Sedm let se tady snažím být ve firmě ten neviditelný a ted okolo mě humbuk na celou firmu :wall:
pon dub 04, 2016 8:09 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

A to nestaci rict sefe ja zustavam na sklopce? :wink:
pon dub 04, 2016 8:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

seď na prdeli a bud rád ze to co máš :!: :D :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte dub 05, 2016 1:17 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

To už jsem s ním taky mluvil a prý že už to navrhli hlavnímu vedení a těm se to líbí a že by se to mohlo jezdit i normálně celotýdně a pro víc aut. Celé se to teda odvíjí, jakou dají v té Jihlavě cenu za tu zpátečku (jestli vůbec nějakou dají)
A že žádného šoféra kvuli tomu mojemu přestupu vyhazovat nemusí, že prý to tak tak látají střídačema. Jen někomu vymění posuvku za posuvku s dveřmi pro mě, ale to myslím budou jedině rádi bo s tím nikdo moc nechce jezdit.
V každém případě to chcou vyzkoušet a to i bez ohledu na mě. V pondělí budou vědět víc.
úte dub 05, 2016 5:57 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Proč mě v tom Česku nechcete jako?! :shock:
úte dub 05, 2016 6:00 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Dneska jsem měl už 4 telefonáty od mých německých kolegů. Na firmě poplach a že prý k nám přijela nakládat sádrokartony nějaká blondýnka z DV Transu!!! :valetsesmihy: No Helmuti z ní hotoví. Waschmaister hned co jsem dojel k nám na plac mi běžel ještě s mokrým kolem mezi nohama naproti a hned že tu byla nějaká češka Michaela a že mu na ni mám sehnat číslo! :shock: No hotovo. Půlka firmy nepracuje a zjišťuje kdo že to byl + číslo, ta druhá půlka o tom neví :D
My máme na firmě taky dvě ženské za volantem, ale ty bych nepřál ani svému největšímu nepříteli. Tak pro naše německé dinosaury dobré a to se ještě musí pořádně zlít :D
No prdel s náckama tady fakt. Takže snad tu příště pošlou od DV Transu někoho jiného, bo nám tu klesá produktivita práce + prac. morálka :D
stř dub 13, 2016 4:41 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tak v pondělí si jdu po 13ti letech ježdění dodělat psychotesty. Doufám že mi tam neřekne, že jsem úplný dement který se nehodí ani vodit slepé koně...
Asi jim tam nemám říkat, že mám chuť za šichtu tak dvakrát,třikrát nekoho vyliskat návesem apod že?
ned kvě 01, 2016 12:09 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

nevím kam bych to tak mohl dát. na to chlívek asi není :D malá ukazka jak je slovenština barvitý a pestrý jazyk :D (+18)

https://www.youtube.com/watch?v=OsRJwkIvxJY
stř kvě 11, 2016 8:10 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Dneska to na té D5 zase žilo v noci! Jsem myslel, že snad ani do rachoty nedojedu.Kamiony kam jsem se jen podíval. V pravo, vlevo, podélně v odstavném, dokonce i napříč u ROKYCAN... Omezení, nadměry, bouračky... před Rozvadovem to vypadalo, jako by se začlo zase clít :lol: No hotová kamionáda.
Tak přemýšlím, jak se tolik kamionů může vůbec uživit...
úte kvě 17, 2016 8:35 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Asi pokračování Denyho parťáků :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=9-PjZmR2ZDM
úte kvě 17, 2016 8:45 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ahoj Jakube,tak jakpak to dopadlo s tím tvým ježděním do ČR? Cukla od toho nakonec Tvá firma a nebo už se ti to rýsuje? :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
úte kvě 17, 2016 9:53 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: panpes a 20 hostů