Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: JakubS

Příspěvek

Tam se jedná o ty mořské koníky.
BES - běs
pon dub 10, 2017 3:02 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

pred mnoha lety pokud jsi nemel vzadu cerno zlutou nalepku s napisem,hier arbaiten 420 pferde plus eine esel ,,jakobys nebyl :D Pametnici mi daji za pravdu,vid Martin 440 :D
Neřeším...
pon dub 10, 2017 7:51 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Takže jsem byl opět podojen. Tentokrát vycucli "jen" 250 litrů. Ale způsob jak se to stalo... takový pech můžu mít fakt asi jenom já.
Parkoviště Reussenberg A6 směr Heilbronn (kousek od Crailsheim) Parkuju asi kolem šesté večer klasicky do řady mezi auta. Vlevo Duwenbeck (RO) vpravo jakýsi maďar (oba plachta) Odmačkul jsem konec směny, kopyta na volant a fajront. Asi za 10 minut to rumun nakop a odfrčel pryč. No super, pomyslím si, ted s mojim štěstím tu do minuty přivrčí frigo a bude veselo až do rána. Kupodivu, ještě než jsem šel spát, bylo vedle mě pořád volno. Dost jsem se divil, bo ještě jak jsem šel na wc tak parkoviště vpředu bylo zapráskané komplet.No nic, v deset jsem se tuhý jak límec zasunul do regálu a šel spát. O půl druhé v noci slyším vedle sebe klepat nějakou V8, ale ještě tu eLkovou. Ten motor rachtá jako by chtěl někoho sežrat, no prostě jiný zvuk než u v8 eR.
Ale byl jsem tak rozespalý, že jsem si jen pomyslel neco o dámském přirození a doufajíc že hned co si dofouká vzduch tak vypadne , jsem spal dál.
Ráno abfahrt ve 4,30, tma jak v řiti, zběžná kontrola auta a jelo se dál. Cestou jsem se furt dumal, proč jsem si včera nedotankoval u nás na firmě, když mám tak málo nafty, ale ve stavu vyorané myši jsem to vzdal. Zpátky dojedu, večer dotankuju...
Rozednilo se a já na vykládce čumím na nádrž jak je dolitá komplet od nafty. To už mi hlava pomalu začala nabíhat a došlo mi proč.
Takže klasické volací kolečko vedoucí servisu- dispo- hlavní šéf- polizei a domluvil jsem se na sepsání protokolu až pojedu nazpět. Policajt přijemný, ale tupý jak brusle. Když jsem ho viděl jak zas tím malíčkem ďobe do toho počítače, bylo mi jasné že to hned tak nebude. Půlku té jeho slohové práce jsem mu musel stejně nadiktovat já, bo se furt vyptával, jak to má vlastně napsat (mě, ychtyla z moravy) Po hodině oba orosení jdeme ven k autu, nafotit škodu a pak aufwiedersehen.
Do ted se biju do hlavy, že jsem v tu noc aspon nevykouk z okna, abych si udělal fotku toho auta, ale co už. Odpočinek je odpočinek 8)
stř dub 12, 2017 12:35 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

podojil te ten ve dve rano.Je to bezna doba veskere zlodejiny.Naici videl D kenzaichen,ten ma penez dost,kara nova,tak v klidu.Tak jak jsem vzdy odsuzoval jezden po nocich,ted jsem absolvoval Madrid,3krat noc po sobe a reknu ti kdyz uz nic,pres den ti nikdo asi nic nestahne z nadrze.Ten parking znam co pises,jeste horsi je ten Gaisberg,nebo jak se to pise,tam se krade od doby co ho otevreli.
Neřeším...
stř dub 12, 2017 9:15 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: JakubS

Příspěvek

no paráda, nakonec zlatý česko, BRD už není co bývalo.....


spousta imigošů z ost europe,čmoudi z odkudkoliv, lepší to už asi nebude.....


Jakub, jakej kurz koruny je pro tebe likvidační-že by ses na to v DE vybodl?
stř dub 12, 2017 9:59 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: JakubS

Příspěvek

Na Reussenbergu mi dvakrat rozjebali plachtu a take smer Heillbronn. Nekdy tam zastavim na 45 pauzu, ale pokud mam po sichte,tak aspon doskacu na Kirchberg. Tady uz nechrapu! Skoda,ze jsi nahodou nevylezl ven a nezeslehal toho kripla nejakou hadicou po rypaku. Ale zname to vsichni. Po praci kazdy utahany, padne jak hruska a chrni az do rana.
Kamos mi nedavno psal,ze zastavil nekde u Lyonu pred marketem mezi osobaky a nez dolezl zpatky, dvere vypacene,kabina rozhazena, mobil, notas a tankovaci karty v pi*i.Normalne za denniho svetla. Svet se v pi*u obraci...
čtv dub 13, 2017 5:13 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Vašku kurz nebude ten důvod kvuli kterého bych tady skončil. Spíš už mě docházejí síly s tím dojížděním. Do ledna ale tady musím vydržet stůj co stůj (kvuli německému důchodu) a pak se uvidí co dál. S penězma jsem tu spokojený, práce ok, ale mám to prostě z ruky. Otázka co potom dál. Jezdit už nechci a v česku už vůbec ne. No uvidíme.

Jinak ted jsem byl po delší době v talošce, Přespal jsem na Firmian (Bolzano sud). Pěkné velké parkoviště, kdysi bývalo i čisté, parkovalo tam hodně němců, rakušáků, pár čechů... a teď... připadal jsem si, jak v Bukurešti na jarmarku. Komplet rumunské osazenstvo, bordel, kravál, no mazec. za celou dobu co jsem tam stal, jsem tam viděl jen dvě auta z cz, jedno de ještě dva poláci projeli. zbytek rumuni, turci, bulhaři a pár litevců. Do pulnoci hrala diskotéka jejich národních písní, do toho další rumun odpřáhl frigo kousek vedle mě a odjel do piče... no mazeeec :wall: Nejnižší spodina z evropy a já mezi nima :lol:
Vždycky jsem říkal, že kdybych náhodou ztroskotal jako Robinson na pustém ostrově a šel bych tam srát někde do křoví, tak že se z vedlejšího křoví vyloupne polák a bude mi chtít prodat hajzlpapír. Fakt jsem si myslel, že poláky nikdy nikdo nedojebe, co se kšeftů týče, ale v itálii se už nechytají ani oni. Tam šéfujou rumuni na celé čáře. Otázka kam až dokočujou...
čtv dub 13, 2017 12:50 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: JakubS

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:37 am, celkem upraveno 1 x.
čtv dub 13, 2017 1:21 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

jakub-nechtej jim to ani naznacit,myslim tim rumunum,ze to je spodina jak pises...Se zlou se potazes.podle nich jsme my ten odpad europy,to mi ver.Navic jsou strasne mstivy a drzy,jak jich je vice,jsou schopni vseho.Ja stal vikend pred Aachen,z leva rumun z prava taky.Rachot v sobotu disko jak pises.Jdu za nim,atto stlumi.On slity jak delo,postavou normani chlap.Poslal me do pice at neotravuji.Jdu do auta,dve minuty,dojde on,snim ten druhy a jeste jeden,at vylezu ven.Jak rekl stalo se vyjdu ven.Zmeri si me,furt macha rikou kolem me a nadava cosi.Chytnu mu tu ruku,a stisknu.Pak vic.Zacina ho to bolet a nadava jeste vice.Ti dva jen stoji opodal a cekaj.Ruku uz ma v takem uhlu ze staci cm a ma ji zlomenou.povolim,pustim ho cekam co bude.Kraval uplne,ale bitka se nekona.Rikam mu svou nemcinou,ze neni zapotreby konflikt,chtel jsem jen at neni taky kraval,nic vic.Ten nejmin ozraly uznal ze mam recht a stlumil to.Sli do riti.Za pul hodiny dosli zas,vsichni tri,v ruce flasku ze musim vypit.Rikam mu,diky kamos ale nepiju.Ze musim a zas macha tou rukou,Zas ho chytnu,a on ok,ze nemusim teda.Jinak te obdivuji za to dojizdeni,ja bych to uz nedal...Je to unavne a okrada o cas.jsem spokojen kde jsem do prace deset km,auto mam podobne,vypplata dnes zacala 4kou,tak co.To co ty to neni vim,ale staci jak kape.
Neřeším...
čtv dub 13, 2017 5:12 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: JakubS

Příspěvek

Na A2 varujou na rozestup i fotkou, když by náhodou někdo nerozuměl ...
čtv dub 13, 2017 5:52 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Jen by to tam meli napsat cesky,nebo aspon slovensky...
Neřeším...
čtv dub 13, 2017 6:16 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: JakubS

Příspěvek

Snad řidič, který se volantem živí snad nepotřebuje nápis, aby věděl, že má mít odstup od toho před sebou....Co s tím má jazyk společného?
čtv dub 13, 2017 6:18 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: JakubS

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:36 am, celkem upraveno 1 x.
čtv dub 13, 2017 8:22 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: JakubS

Příspěvek

myslím ty billboardy po čelním nárazu. A je správné, že to měří, měli by to dělat pořád.
čtv dub 13, 2017 8:27 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: JakubS

Příspěvek

Jozin ma pravdu agresivní jsou. Taky na to doplatil jeden Čech když dostal v Rumunsku flasi pres hlavu a ty ku.dy ho dobily. Tuším se mu říkalo babička. Me zase bavilo když v Turecku začal hrát Majkl z mešity :D sem tam někteří začali mlátit hlavou o zem a ostatní to sraly. Já jakožto mladý blondaty kluk v těchto krajích sem byl kuriozita sama o sobě jsem stával výhradně na Íránských a Tureckých parkovistich. Super jídlo atmosféra taky super a hlidany parking se sprchou obchodem a cetkama. Ale chápu ze tady co popisujete se děje, spise je smutné ze se to děje. On by rumun nemusel byt az takový debil jen ho asi sere ze je 3 měsíce v kabině a tak proto se tak chová, ozira se a je agresivní. Pro me největší kundy jsou Bulhaři znám dost dobrých chlapů ale to co předváděli celnici na kapikuli bylo k bliti. Fráze děláš jako Bulhar dostávala novy smysl. Spis si ko.ot co nic nedělá, si náladový a problémový? Pak děláš vše jak Bulhar. Další nemusím Ukrajince, obyčejný Ukrajinec je fajn jen nesmí plést z hovna bič a nedělat machry. Dosti velcí pacienti jsou při me Moldavani, brázdí dost Turecko a divim se ze tam trefí, není pro ne problém zablokovat výjezd z parkoviště na hranici. Rus me přijde jako normální člověk který je ochoten pomocí a je za pomoc rad. Zapekliti me přijdou Turkmenistánci, od tech Nevis co čekat. Za to kazachstanci me přišli celkem pohodovi. Ázerbájdžánci me přišli jako velmi slušné se oblikajici národ který ma něco v hlavě. Na poláky sem si nemohl stěžovat hlavně na ty od omega pilzno, ti byly fajn a často sem tahal s nima. Soudim to podle toho co sem potkal na Balkáně, na západě sem nikdy nebyl a ani tam moc nechci. Je pro me potesujici když si me turecké celnicky vezmou k sobě do místnosti dají me občerstvení a fotí si me :) jo někdy to stalo za <> ale tyhle zážitky me nikdy už nevezme :)
pát dub 14, 2017 12:12 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů