Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Takovou krásnou hračku jsem dneska potkal

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
pát zář 14, 2018 3:56 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

To bude na podvozku Ducata, nebo Daily. Musí se docela blbě odhadovat směrem dopředu, když řidič sedí skoro 2m od skla.
Vypadá to ale zajímavě.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát zář 14, 2018 5:47 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Tak to jsem jeste nevidel... :D To jsem videl Auroru,Lenina,i Ural.Kde se to vyskytlo take vznasedlo,jake papiry na to treba?D.E??Co se v tom vozi?
Neřeším...
pát zář 14, 2018 6:41 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Na podvozku Daily. Motor něco málo přes 200 PS. Zbytek patentovaná samovyroba. Řidič fakt sedí tak metr od okna. Cele to váží 13 tun. Prý se s tím jezdí blbě říkal. Ze to netáhne. Mají tři kusy na reklamní akce.
Ale fakt to vypadalo roztomile.
pát zář 14, 2018 10:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

V NL potkavam obcas nejake Iveco,ma to tocnu,za tim mini naaves dve napravy,plachta.Koukal jsem i hadice tam tam vedou,takze asi vzduchove brzdy to ma,zadne najezdove.Ale toto jsem jeste nevidel,skarede to neni si myslim.
Neřeším...
sob zář 15, 2018 7:08 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

Tam je fakt průser motor, chtělo by to nějaký V6. Ze stávající nabídky, bude všechno slabé, ale jako pojízdná reklama, to nemá chybu.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob zář 15, 2018 11:14 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: JakubS

Příspěvek

kdyby řidič seděl normálně vpředu, tak dozadu mohli dát vanu a WC
sob zář 15, 2018 5:01 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: JakubS

Příspěvek

JakubS..... divnej hebl :think: :think: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob zář 15, 2018 9:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

driver brno-to ma rusky Maz uz davno prece.Sprchovy kout vzadu a wc.Jiny level nez ty eu trucky.
Neřeším...
ned zář 16, 2018 7:52 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Ale tak... přepravou nákladu se nezivi,jde jen o vzhled. Nějak zaujmout. Tak to ten výmysl splňuje bezezbytku.
Za sedackama měl místa ještě dost. Klidně na postel,ale místo ni tam měl jen nějaké skříňky a hasičák.
Přesunout ty sedačky úplně k oknu, tak si tam muže dat klidně i whirlpoolku, ale nevím kam by pak dal motor :lol:
ned zář 16, 2018 11:42 am

joeseph
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 31, 2017 9:57 pm

Re: JakubS

Příspěvek

Twl kubo ukaz to dispu a do tydne tam mate predvadeci kousek☺
ned zář 16, 2018 11:33 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Tak dneska jsem dělal zadara. Asi 10min. před fajrontem vyjíždím z Treunreut (taková prdel) a přes cestu se chce přebelhat nějaká stará babka. Kuba gentleman zastaví, aby si babča mohla v klidu přejít z parkoviště do hospody. Nakonec se ji to povedlo a mi náhle zvoní tf. Manželka hlásí, že doma nejde internet (kurva skandál) rozjíždím se a zaroveň jsem to zvednul. V tom jen tak mrknu doprava a z onoho parkoviště se na mě směje krásná blodýnka v policejním BMW. A hned tradá za mnou, to se ví. Jeli za mnou už dost dlouho, ale nebylo mě kde předjet. Tak jsem dobrovolně zastavil (asi bych jim s těma tunama neujel) na další BUSstelle a oni zaparkovali za mě.
Oba vytlemení jak piče, že se jim povedlo v takové prdeli chytit tak těžkého zločince, takže papíry, protokol, kilo v piči a bod k tomu.
Teď cely večer čumím do netu na Aliexpres a vybírám nejaké sluchátko do ucha. Budu jak James Bond 8)

No hlavně že to celý den poslouchám v radiu, jaká je dneska velká akce na mobilisty a deset minut před fajrontem došlo i na mě.

Jinak se mi dneska povedlo nadčasově a elegantně vyřešit defekt, když jsem při nakládce zjistil, že mi z malé dírky, která tam byla asi po šutru, uniká vzduch. Ne moc, ale přece. Na základnu daleko, tak jsem do te díry zajebal asi centimetrový šroubek s jemným závitem a byl klid. Po tf jsem si domluvil rande se servisákem v Mnichově, kde jsem vykládal sůl. Vydrželo to v pohodě až tam (cca340km) vyložil jsem, dal si 45min. pauzu na oběd a kluk od nás to mezitím vyměnil. No pak se mi povedlo ještě přemluvit týpka v Taunreutu, aby mě jěště dneska naložil, at mám na pátek brzo fajront. Všechno tak fajně klapalo. A jedna chromá babka mi zkazila jinak krásný den... Příště ji radši sejmu :lol:
čtv zář 20, 2018 11:31 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Obrázek
čtv zář 20, 2018 11:35 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: JakubS

Příspěvek

Volvo nemá Hands-free?
BES - běs
pát zář 21, 2018 10:14 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: JakubS

Příspěvek

tak ta guma je stejne asi srot jak vidim tu kostru a bublinu z boku :D .Polak mi rika na lodi ze platil v NL 240e za mobil,tak to nemas tak hrozne,taky ted.Hand free sada na volvu je myslim to lepsi co tady je,me funguje teda skvela,sparovana pres tlacitkovou nokii a zadny problem,hlasitost,vyzvaneni i zvuk ok.Aj me slysi na druhe strane.Tak nemam duvod vubec brat mobil do ruky,davam si na to bacha.
Neřeším...
sob zář 22, 2018 9:27 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů