Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: JakubS

Příspěvek

Tak ja sa nabudúce zahlasim 😁👍🏻 Víno sme pili len ja a mlada. Jak máte hore nad hriskom tu drevenú budku s posedenim😉 tam sme sedeli . Mladú si vzal pod krídla nejaký starý dedo ( jeho žena na moju samozrejme cely večer ganila🤨 ) a mna si vzali pod krídla dve staršie panicky čo robia v koprivnici v tatre😁
Další den sme štverali na Javorník , pekne pešky. Pýtam sa Davida že koľko to je tej rozhladni, vraj tak 2km, no my sme trochu pobludili a vzali to cez malú a pak na velku. Tam nás chytila búrka, tak sme to vzali krížom dole kopcom ako sme mali ist prvne a vyšli sme u tej priehradocky čo máte nad dedinou asi kilacik. Končia domky, potom je tocna a veľký platz kde bolo drevo naskladané a ďalej na ľavo je priehrada, taká malinká.
Žena v zabkach a sukni, ja v teniskách , kraťasoch a tielku, mokrý a zablatení ako psi sme boli 😁😁😁😁 ale žena držala , ani nepipla ☝🏻👌🏻
Rada na to vzpomina ako na dobrodružstvo 😅
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon dub 20, 2020 10:21 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Tak to jste byli asi u Janíka na Horečkách. No ja jsem byl na Javorníku po 12ti letech, a tež jsem se tam zamotal. Ono ty lesy po tom kůrovci ted vypadají dost jinak. Ale výlet pěkný, to jo.
pon dub 20, 2020 10:31 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: JakubS

Příspěvek

Tak ono sa to nezdalo, ale ako hovoris, po tom korovci kopa stromov do značkami chyba a tie chodníčky sú úplne mimo. Poznáme to po tu priehradu, tam sme už skôr na prechádzky chodili, ale teraz bol záväzok že až na vrch vylezieme😅
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon dub 20, 2020 10:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Pane kolego, jaké sou ohlasy z druhé strany na to odbočení?
https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/n ... -jako-nic/
Aby sis snad dal zítra pozor až budeš odbočovat na těch slavnejch světlech tam u vás v Norimberku :mrgreen: Se divím že tam není aspoň 5 křížků, vůbec jak to vylepšili tu křižovatku :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte dub 28, 2020 7:34 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

nevím. a zrovna tam se stejně moc rychle při tom odbočování jet nedá, takže žádná změna. a tím že to tam znám mi to nepříjde nějak nebezpečné pro cyklisty. pro neznalé možná. Ale zkus se projet v Nbg po okruhu ve městě. To je hardcore. Tři pruhy, mezi pravým a prostředním pruh pro kola... auta tam přejíždí z pruhu do pruhu a ještě si hlídat cyklisty... jako myšlenka dobrá, ale stačí když tam pojede jeden, který na to není zvyklý, tak je průser na světě. Stezka jen pro sebevrahry podle mě.
Jinak já chytám body jen za telefonování, ale to už je pořešeno HF sadou, tak snad už to bude bez punktů.
stř dub 29, 2020 12:26 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

No ideální ty světla nejsou :wink: Ale tyhle vynálezy :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř dub 29, 2020 5:04 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: JakubS

Příspěvek

Ahááá tak jsem poslouchal tento týden dobře. Ale pochopil jsem to jako že už někdo ve Flensbugu dostal těch 320eur pokutu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát kvě 01, 2020 7:16 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Já to pochopil taky, nicméně kolega tu dával přepis + překlad a říkal že hrozí ta pokuta, ne že už někdo inkasoval.. Asi sem si to taky špatně přeložil :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 01, 2020 7:25 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Už maj pro tebe ti norimberští buřti toho Dafa nebo opravdu končíš pane kolego?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv kvě 07, 2020 8:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: JakubS

Příspěvek

Kam by chodil.ma to tam najete,letos snih nebyl,uz ani nebude.takze do smrti za volantem,fajn vyhlidka..stejne jak moje ci tvoje
čtv kvě 07, 2020 8:28 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

twl nestraš dafem :shock: no to co jsem měl naplánováno padlo kvůli coroně. takže dokud se to v tom sportu nerozhýbe (což bude asi až za hodně dlouho), tak budu smrdět tu. co si chceš ted vybírat. kazdý je ted rád, že má aspon nejakou práci.
pát kvě 08, 2020 9:33 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Daf je gut, kdy bude? :D
Za mě, práce všude dost, ale ne pro kopita :mrgreen: Ty si chtěl začít sportovat? Jestli to teda není tajný :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 11:01 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: JakubS

Příspěvek

Měl jsem trénovat malé skokany na lyžích, ale svazu lyžařů odřeklo par sponzorů a jsou teď jaxi bez peněz. Tak z toho sešlo.
Jinak každý kdo od nás dostal toho nového Dafa, tak jen pičuje. Nejede, zmateně řadí...
pát kvě 08, 2020 1:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: JakubS

Příspěvek

Fíha, ty to umíš jo :shock: Zrovna tudle sem čučel na film Orel Edie o skokanovi na lyžích :idea: Takovej zvláštní sport..
Ten Daf má 2600Nm jak tvoje FH540.. leda že by ste tam měli ECO aktivovaný(asi 10% výkonu dolu) :idea: Ty S500 taky nebudou silnější, až teď začli prodávat S540 V6..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 2:04 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: JakubS

Příspěvek

Papirovy cisla jsou jedna vec, ale realita druha. Dafa mam, jsem spokojenej, ale nejede to a proti volvu ten automat je uplne hloupej. Na druhou stranu 3,5 roku a bez jediny zavady
pát kvě 08, 2020 2:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů