Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Writeon
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 15, 2014 9:37 am
Bydliště: Šternberk

Sprcha pro řidiče kamiónů

Příspěvek

Zdar bando. Ježděním si vydělávám na výšku a pomalu se mi chýlí čas ukončení studia. Rád bych zde přítomné poprosil o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci. Využiji to hlavně při konstruování modelu a následně snad k nějakému tomu sponzoringu k výrobě prototypu. ( Jsem rád, že si zaplatím všechny pojistky a ještě školu :oops: ). Každopádně děkuji každému kdo přispěje do dotazníku. Všem šťastnou cestu a hlavně kolama dolů a anténkama nahoru! :) :wink:

http://www.survio.com/survey/d/X5C8A3V9B7I7H4V4A
Pokud tam někdo přidá komentář k páté otázce, tady budu dávat odpovědi. :-)

PS: Po vyplnění klikněte na odeslat dotazník (jen pro jistotu :D )


Reakce na pátou otázku: Na bakalářku ok ale žádnou sprchu sebou v kabine vláčit nehodlám :-)
Moje reakce: Samozřejmě v kabině se nic vláčet nebude. Sám moc dobře vím, jak je každé místo potřeba.

Reakce na pátou otázku:Ide o každodennú hygienu,takže by mali byť sprchy na každej benzínke.
Moje reakce: Tak s tím se nedá víc než souhlasit. Každopádně i tak né na každé benzínce jsou a i když jsou tak do některých se člověk bojí i nakouknout né-li se tam ještě sprchovat. ( Kvůli "super" čistotě)

Reakce na pátou otázku: Musí být skladná a lehce smontovatelna. Musí být černé barvy aby se na slunci rychle nahřála
Moje reakce: Co se týká rychlosti použitelnosti. Prozatímní odhad je do 2 minut. Ohřev vody je zatím závislí na výsledcích dotazníku.

Reakce na pátou otázku: Sprcha by měla být na každé velké benzince či parkovišti. Někteří řidiči jsou sice smradlavy prasata,ale pořád jich je ještě dost,co o sebe pečuje. A je lepší skočit do hotové sprchy,než přemýšlet kde vytahnout tu svou a kde v zimě v ní vodu ohřát.
Moje reakce: Pokud je použití sprchy do 2 minut, nejspíš ani to ne, tak si myslím že to až tak moc času není. Samozřejmě v zimě je lepší se sprchovat v uzavřeném vyhřívaném prostoru, jinak to zavání nemocemi.
Naposledy upravil(a) Writeon dne pon čer 20, 2016 8:18 am, celkem upraveno 4 x.
ned čer 19, 2016 9:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

No tak dotazník je to hezký, ale základní věc je kde sehnat vodu. Nemluvím o francouzských placených dálnicích, kde to je samozřejmostí a i sprchy tam jsou. Ale zkus tu svou bakalářskou práci rozšířit ještě o prototyp na nějaké chemické wc, na místo spolujezdce, protože si myslím, že je to ještě větší problém než ta sprcha.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned čer 19, 2016 9:57 pm

Writeon
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 15, 2014 9:37 am
Bydliště: Šternberk

Příspěvek

Zatím se počítá s nádrží na vodu, která by měla vystačit na týden běžného sprchování. :) . Co se týká záchodu. Určitě dobrej nápad, i když nevím jestli bych ho umístil zrovna na místo spolujezdce. Každopádně pokud zbyde čas. Zkusím něco vymyslet :-)
ned čer 19, 2016 10:00 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Ty vole 4215 u spolujezdce si s.r sám :-)
ned čer 19, 2016 10:36 pm

Writeon
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 15, 2014 9:37 am
Bydliště: Šternberk

Příspěvek

to Venca--> Sám bych se nevyjádřil líp :lol: :lol:
pon čer 20, 2016 8:16 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Vy volové, když jsou řidiči schopný chcát do flašky a tu mít za sedadlem, a kálet do igelitky na tunelu motoru, tak radši srát u spolujezdce, než vyskočit z kabiny rovnou do kačky na asfaltě.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon čer 20, 2016 9:26 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 3:46 pm, celkem upraveno 1 x.
pon čer 20, 2016 1:06 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

:D panové, že sa vam do toho miešam, neni lepšie sedieť už za volantom na wc??? :D a so splachovaním by nebol tiež problem, by to všetko šlo na predne koleso a raz zas začas zajsť na myčku a s wapku to poriadne vyplachnuť :D :lol: :lol:
P.S len to neberte doslovne :)
pon čer 20, 2016 3:11 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 3:46 pm, celkem upraveno 1 x.
pon čer 20, 2016 3:33 pm

mr65
Příspěvky: 167
Registrován: pon kvě 27, 2013 5:15 pm

Příspěvek

... A nebylo by lepší a jednodušší, kdyby vědci vyvinuli pilulku pro řidiče, aby se jim nechtělo na WC a odnesli si to domů ? Měla by účinnost dle jejich turnusu - týden, dva, tři...
pon čer 20, 2016 4:00 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To sof: No tak toto mě nenapadlo, ale máš úplnou pravdu. Ta představa že by kolega neměl čas na umytí chemického wc a víme co někteří kolegové dokážou je fakt na blití. Takže radši řešme, nebo ať pan kolega řeší sprchu, sice to bude o ničem, ale budeme mít o jednoho bc více. :D :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon čer 20, 2016 8:07 pm

Uživatelský avatar
Gina
Příspěvky: 958
Registrován: ned led 12, 2014 1:50 am

Příspěvek

Šílené téma, ale jsme lidi a máme svoje potřeby...

Ale nejvíc mě pobavilo označení nových typů LKW od sofa :lol: :lol: :lol:
pát čer 24, 2016 2:03 pm

Uživatelský avatar
vodic216
Příspěvky: 505
Registrován: sob lis 10, 2012 6:46 pm
Bydliště: Martin

Příspěvek

Téma je dobrá,ale je to ťažko zrealizovateľné. Stačilo by , keby sa o niečo predĺžila kabína a v oddelenej zadnej časti by bola sprcha, wc a umývadlo. Vchod by bol z bočnej strany z vonku. Vodu by zohrievala špirála na 24v alebo cez menič klasika 220v. Taký prietokový ohrievač.
Americké kamióny sú nehorázne dlhé tak prečo by u nás nemohli byť predĺžené aspon o nejakých 80 cm. Lenže ono by sa to dosť predražilo. Takže pokiaľ to nebude povinné, tak to nebude nikdy.
sob čer 25, 2016 2:16 pm

Zpatecka
Příspěvky: 77
Registrován: stř kvě 22, 2013 9:24 am
Bydliště: Tam kde zrovna jsem

Re: Sprcha pro řidiče kamiónů

Příspěvek

pon bře 26, 2018 8:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Sprcha pro řidiče kamiónů

Příspěvek

Venca R... :think: :think: :clap: :mrgreen: :mrgreen: :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte bře 27, 2018 8:39 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů