Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Dikec
ned lis 17, 2019 6:42 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Drž se chlape . Přeji brzké uzdravení :D
ned lis 17, 2019 9:48 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Jose Rabano

Příspěvek

hlavně si to nech pořádně udělat ať nepajdáš nadsmrti jako já. Blbě jsem skočil z korby ....
ned lis 17, 2019 10:21 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jose Rabano

Příspěvek

tak doufám, že už Ti uřízli pul haksny a dali nějakou železnou :wink: ...ohne sranda ..už si ve špitále nebo jak ? ať si cajk přeji ...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 17, 2019 10:21 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Jose Rabano

Příspěvek

jožine, teď už je to sice jedno, ale zbytečně jsi ze sebe dělal "Geroje" a možná sis to ještě více zbytečně dokaličil. Pro takové případy jsou pojistky a mohli tě transportovat do ČR možná i vrtulníkem-tady na to oni mají fondy a předhánějí se v této službě, jen aby nemuseli platit ošetření na západě. To fakt nekecám. A šéf je jištěnej z asistenčky co se týče nákladu. Tak ať se ti to hojí chlape.
pon lis 18, 2019 6:41 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Jak jsem sedl za volant,bolest se vytratila.ja neznal diagnozu prece jeste.tak jsem odjel.jizda jako taka samotna zadny problem neni,levou nohu nepotrebujes.jen vystoupit a udelat neco jineho uz bylo nemozne.kdysi jsem jel s Lianou z Soci,levy kotnik jak balon.to byla vetsi muka,jeste spojku na dvakrat,vsak vis. Tak to bych nedramatizoval stim hrdinstvym zas tak moc.
pon lis 18, 2019 6:59 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Jose Rabano

Příspěvek

no nejsem doktor, ale vím že po 40 - tcec už ti při nějaké té zlomenině automaticky píchají heparin kvůli sraženinám v krvi.To jde pak rychle. :mrgreen: Když jsi jezdil Liazkou tak ti taky stálo péro každý den a dnes? :dance: Prostě nejsme nejmladší a druhé zdraví se koupit nedá.
pon lis 18, 2019 8:59 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To jsi píchám sám do pupku dostal jsem dvacet těch jednorazovek.jeste že mám ty špeky.vice mě zaráží ty naše špitály.ve středu dojdeš dá ti injekci na bolest a domu :) .v čtvrtek už je jak balón.tak vypustí půllitry krve.v pátek opět jdu tam to už jen polovinu.takze prej pod kůrou ale víkend nejsou lidi tak v pondělí.to jen testy a v úterý po osmi dnech jdou vehementně opravovat
pon lis 18, 2019 9:08 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Jose Rabano

Příspěvek

o našem zdravotnictví si iluze nedělám,naposled asi před rokem mi jeblo v kříži, dojedu v neděli do Bohunic na pohotovost, že si nechám píchnout něco na uvolnění a na bolest. Doktorka na mě řve, že tam je trauma centrum či co a že ona je tam na celej barák sama-jako by mě to mělo zajímat. Na chodbě skučí žlučnikáři jak někde na Balkáně. Něco mi nakonec sestra píchla a jel sem do domů, katastrofa!
pon lis 18, 2019 9:44 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

To ti věřím. Je to hnus.raz za život tam jdeš a vsude kysele ksichty...a hlavně na ne není metr..něco pokazí a stejně to je vždy vina pacienta oni si to obhaji..me taky zjebala co skucim.jak me vytáhli ze salu do te probouzeci místnosti. Kráva tam datuje na Facebook otevřou oko lehce si zastenam a ona.to vas nemůže bolet!!!!dostal jste injekcí. Říkám OK už to neboli teda
pon lis 18, 2019 11:21 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jose Rabano

Příspěvek

jak teda , co si tim máš ??? už ok ???
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon lis 18, 2019 12:55 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Jose Rabano

Příspěvek

to prostředí a doba dělá z těch zdravoťáků bezcitné stroje. Vidím to na švárovi, dělá na pohotovosti zdravoťáka 20 let. Na noční ho nahánějí pobodané fetky s nůžkama po ordinaci a jné storky.
pon lis 18, 2019 1:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Martín vsak píšu ze letos padla.ted jsem rad ze udrzim chcani a dojdu na WC sam.je tam toho dost prej já tomu nerozumim a visbjak mluvím primář. Určeny meniskus oba dva rozbita chrupavka ta už tam asi není a nějaké vazy ze tam sil a něco orezal..takže bez barle ani metr tři týdny to prej nesmim zatížit tak mám ten nesmyslné pres celou nohu.super se stín spi :D .třeba už ukončil kariéru tak ten Jakutsk neklapne :(
pon lis 18, 2019 1:54 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Jose Rabano

Příspěvek

sakra :? tak snad to všechno zaroste ..je to hnus ..držim palce, taky bych se na to už nejradši vysr.... ale nic solidního pro mě okolo nejni ... držim palce ať si ok
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon lis 18, 2019 3:03 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Dikec.tobe i ostatním.je třeba dávat bacha...to platí pro všechny.slapnout do prázdna je blbe
pon lis 18, 2019 3:23 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů